5.9.2017  14:01
Trojice zkušených reprezentantů a jeden nováček, taková sestava se bude v 15. až 17. září na antuce v nizozemském Haagu prát o udržení Česka ve Světové skupině tenisového Davis Cupu. Kapitán...  celý článek

Cibulková je letos poprvé ve finále. V New Havenu vyzve Gavrilovovou

26.8.2017  8:54
Slovenskou tenistku Dominiku Cibulkovou čeká první finále v letošní sezoně. Na turnaji v New Havenu snadno přehrála kvalifikantku Elise Mertensovou 6:1, 6:3. O titul si zahraje s Darjou...  celý článek

Berdych neuspěl ve finále v Lyonu, Krejčíková nestačila v Norimberku

27.5.2017  14:44, aktualizováno  18:07
Tomáš Berdych po finále na antukovém turnaji ve francouzském Lyonu neslaví. Český tenista prohrál s domácím Jo-Wilfriedem Tsongou 6:7, 5:7. Barbora Krejčíková v Norimberku premiérový titul ve...  celý článek

České tenisty čeká v daviscupové baráži nizozemská mise

11.4.2017  11:15, aktualizováno  12:00
Mohli vyfasovat mnohem schůdnějšího soupeře, ale také se mohli za záchranou ve Světové skupině Davis Cupu trmácet na úplně jiný kontinent. Londýnský los rozhodl, že české tenisty čeká 15. až 17....  celý článek

Murray vyhrál poprvé turnaj v Dubaji, v Acapulcu triumfoval Querrey

4.3.2017  18:13, aktualizováno  5.3 8:10
Světová jednička Andy Murray získal v Dubaji první letošní a celkově 45. titul. Britský hráč ve finále porazil španělského tenistu Fernanda Verdaska 6:3, 6:2 a trofej z dubajského turnaje si...  celý článek

Karolína Plíšková dobyla trůn v Cincinnati, ve čtyřhře slaví Strýcová

21.8.2016  20:45, aktualizováno  22.8 8:02
Karolína Plíšková impozantním způsobem dokráčela ke svému nejcennějšímu titulu kariéry. Česká tenistka ve finále turnaje v Cincinnati porazila Angelique Kerberovou z Německa 6:3, 6:1. Čtyřhru...  celý článek

Postupy do osmifinále: Štěpánek v Torontu, Plíšková a Kvitová v Montrealu

27.7.2016  17:48, aktualizováno  28.7 7:53
Tři české tenisové postupy do osmifinále přinesla středa. Radku Štěpánkovi se daří v Torontu, kde Kanaďana Petera Polanského zdolal 7:6, 6:4 a bude hrát se světovou jedničkou Novakem Djokovičem,...  celý článek

Djokovič zvládl bitvu s Murraym a triumfoval na turnaji v Madridu

8.5.2016  20:56, aktualizováno  22:28
Moc chtěl obhájit na antuce v Madridu titul, britský tenista Andy Murray ve finále tlačil Novaka Djokoviče, jenže světová jednička v třísetové bitvě zase ukázala svou třídu. Srb vyhrál 6:2, 3:6,...  celý článek

Tenisty roku jsou Williamsová a Djokovič. Už počtvrté za sebou

22.12.2015  13:26
Už čtvrtý rok po sobě se v kolonce vítězů ankety mezinárodní federace ITF o nejlepší světové tenisty sezony objevují stejná jména. Serena Williamsová a Novak Djokovič.  celý článek

Djokovič zůstal tenisovým mistrem nad mistry. Federerovi vrátil prohru

22.11.2015  20:37
Srbský tenista Novak Djokovič porazil ve finále Turnaje mistrů v bitvě gigantů Rogera Federera ze Švýcarska 6:3 a 6:4. Jako první vyhrál vrchol sezony počtvrté v řadě. Celkově získal triumf na...  celý článek

Djokovič počtvrté za sebou ve finále. Na Turnaji mistrů vyzve Federera

21.11.2015  16:46, aktualizováno  22:33
Finále tenisového Turnaje mistrů slibuje parádní podívanou. O titul se utkají Novak Djokovič a Roger Federer. Srb nedal šanci španělskému sokovi Rafaelovi Nadalovi po setech 6:3, 6:3, švýcarský...  celý článek

Wawrinka zdolal Murrayho o připravil ho o semifinále Turnaje mistrů

20.11.2015  18:09, aktualizováno  23:32
Švýcarský tenista Stan Wawrinka se stal posledním semifinalistou Turnaje mistrů v Londýně. Domácího Andyho Murrayho zdolal 7:6, 6:4 a o finále se utká s krajanem Rogerem Federerem, který je s...  celý článek

Nadal si poradil i s Murrayem a je v semifinále, pomohl mu Wawrinka

18.11.2015  17:05, aktualizováno  23:06
Španělský tenista Rafael Nadal zdolala na Turnaji mistrů v Londýně domácího Andyho Murrayho 6:4, 6:1 a po druhé výhře v základní skupině je už jistým semifinalistou. K páté účasti mezi čtveřicí...  celý článek

Nadal smetl na Turnaji mistrů Wawrinku, úvodní duel vyhrál i Murray

16.11.2015  16:53, aktualizováno  22:55
Britský tenista Andy Murray vstoupil do tenisového Turnaje mistrů v Londýně výhrou nad Španělem Davidem Ferrerem 6:4, 6:4. Ve druhém pondělním duelu oplatil Rafael Nadal Švýcarovi Stanu...  celý článek

Berdycha na Turnaji mistrů čekají Djokovič, Federer a Nišikori

12.11.2015  21:37, aktualizováno  21:44
Tomáš Berdych vyfasoval do skupiny na Turnaji mistrů v Londýně drsný mix. Čekají ho v současné době těžko zastavitelný Novak Djokovič, fenomenální Švýcar Roger Federer a talentovaný Japonec Kei...  celý článek

Berdych trápil Djokoviče, ale jeho vítěznou sérii nepřerval

6.11.2015  22:25, aktualizováno  7.11 9:08
Světová jednička byla nad síly Tomáše Berdycha, českého tenistu zdolal Novak Djokovič na turnaji série Masters v Paříži po boji 7:6, 7:6. Srb tak ve čtvrtfinále prodloužil svoji vítěznou sérii...  celý článek

Na US Open pokračují jen Berdych a Kvitová, tři Češi skončili

5.9.2015  17:19, aktualizováno  6.9 4:21
První týden grandslamového US Open z českých tenistů přežili pouze dva nejlepší. Osmifinále si v New Yorku zahrají Tomáš Berdych a Petra Kvitová. Další tři Češi - Jiří Veselý, Petra Cetkovská,...  celý článek

Báječní tenisoví veteráni. Život po třicítce nekončí, ukázal Wimbledon

13.7.2015  11:11
Wimbledon 2015 potvrdil, že tenisový život po třicítce nekončí. Hlavní tituly posbírali Serena Williamsová (33 let), Hingisová (34) s Mirzaovou (28) a Paesem (42), Djokovič (28) a Rojer (33) s...  celý článek

Serena Williamsová ovládla i Wimbledon. A má čtvrtý titul v řadě

11.7.2015  14:55, aktualizováno  22:36
Podle očekávání to byla formalita, která potvrdila, že americká tenistka Serena Williamsová nemá konkurenci. Španělská debutantka Gabriňe Muguruzaová vzdorovala superfavoritce ve finále...  celý článek

Velký londýnský pátek: Djokovič je ve finále, opět se utká s Federerem

10.7.2015  15:44, aktualizováno  22:11
Mužské finále nejslavnějšího tenisového grandslamu bude mít stejné obsazení jako loni. Světová jednička Novak Djokovič vyzve Rogera Federera. Oba tenisté ve zcela zaplněném areálu AELTC ve...  celý článek