Jean Frédéric Chapuis

Francouzský skikrosař Jean Frédéric Chapuis (* 2. 3. 1989)

Skikrosař Chapuis patnáctým triumfem v SP vyrovnal Krausův rekord

14.1.2018  16:17
Francouzský lyžař Jean Frédéric Chapuis vyhrál ve švédském Idre patnáctý závod Světového poháru ve skikrosu v kariéře a vyrovnal rekord bývalého českého reprezentanta Tomáše Krause.  celý článek

Thompsonová a Chapuis vyhráli s předstihem SP skikrosařů

25.2.2017  11:31
Kanadská skikrosařka Marielle Thompsonová a Francouz Jean-Frédéric Chapuis si ve Světovém poháru s předstihem zajistili celkové vítězství v hodnocení disciplíny.  celý článek

Uzdravená Zemanová se vrátila do SP skikrosařek jedenáctým místem

Sledujeme on-line 13.12.2016  21:43
Česká skikrosařka Andrea Zemanová se po zdravotní pauze vrátila do seriálu Světového poháru jedenáctým místem ve švýcarské Arose. Závod pod umělými světly ní skončil ve čtvrtfinále, v němž...  celý článek

Zemanová zakončila pohárovou sezonu skikrosařů dvanáctým místem

4.3.2016  13:40, aktualizováno  13:58
Česká skikrosařka Andrea Zemanová zakončila sezonu Světového poháru 12. místem v Arose, celkově je devatenáctá. V netradičním sprinterském závodě vypadla ve čtvrtfinále.   celý článek

Zemanová desátá mezi skikrosařkami, stopku jí vystavilo čtvrtfinále

20.12.2015  15:17, aktualizováno  16:47
Skikrosařka Andrea Zemanová nevylepšila v italském Innichenu sobotní páté místo, v dalším závodě Světového poháru vypadla ve čtvrtfinále a skončila desátá.  celý článek

Zemanová má druhý nejlepší výsledek v kariéře, v Innichenu byla pátá

19.12.2015  15:24, aktualizováno  15:46
Skikrosařka Andrea Zemanová dojela pátá v závodu Světového poháru v Innichenu a zaznamenala druhý nejlepší výsledek v kariéře. Zvítězila Němka Heidi Zacherová před vedoucí ženou seriálu Annou...  celý článek

Skikrosař Kraus ukončil kariéru. Jako manažer se bude věnovat Samkové

30.11.2015  19:38, aktualizováno  20:49
Nechtělo se mu končit pádem, ale poslechl svoje tělo. Tomáš Kraus, legenda světového skikrosu, který si v únoru při závodě Světového poháru ve švýcarské Arose zlomil stehenní kost, se rozhodl...  celý článek

Skikrosař Kraus kariéru nekončí: Chtěl bych jet ještě několik závodů

8.10.2015  15:33
Po loňském vážném zranění se mu stále častěji vkrádaly do hlavy myšlenky na konec kariéry. Zlomenina stehenní kosti a následná obtížná rekonvalescence se zdály být dostatečnými důvody, aby si...  celý článek

Skikrosařka Zemanová se v Tegernsee vmáčkla do elitní desítky

22.2.2015  16:04
Skikrosařka Andrea Zemanová skončila ve druhém závodu Světového poháru v Tegernsee devátá, stejně jako v sobotu vypadla ve čtvrtfinále.   celý článek

Skikrosařka Zemanová byla ve Světovém poháru v Tegernsee jedenáctá

21.2.2015  11:40, aktualizováno  16:36
Skikrosařka Andrea Zemanová v závodě Světového poháru v německém Tegernsee týden po životním víkendu v Aare na stupně vítězů nedosáhla. Dvaadvacetiletá Češka tentokrát vypadla ve čtvrtfinále a...  celý článek

Kraus má nástupkyni. Zemanová dojela ve SP skikrosařek druhá

15.2.2015  15:35, aktualizováno  17:01
Skikrosařka Andrea Zemanová se poprvé v kariéře v Světovém poháru probojovala na stupně vítězů. Ve Aare byla druhá, prohrála jen s Annou Holmlundovou. Švédka se díky vítězství vrátila do čela...  celý článek

Skikrosařka Kučerová zajela na závěr Světového poháru nejlepší výsledek

23.3.2014  17:19
Lyžařka Nikol Kučerová zakončila Světový pohár ve skikrosu desátým místem, což je její nejlepší výsledek v sezoně. V La Plagne postoupila z osmifinále, v němž obsadila druhé místo za Kanaďankou...  celý článek

Skikrosař Kraus končí v osmifinále. Držel vedení, ale potom upadl

20.2.2014  8:34, aktualizováno  12:12
Roza Chutor (Od našeho zpravodaje) Na své poslední olympijské hry byl připravený výborně, přesto si ani ze Soči medaili neodveze. Skikrosař Tomáš Kraus po pádu v osmifinále nepostoupil do dalších bojů. Kvalifkaci přitom zvládl...  celý článek

Naděje uťal pád. Skikrosař Kraus skončil na MS v péči záchranářů

10.3.2013  15:21, aktualizováno  20:15
Mohl pomýšlet na světovou medaili, najednou bylo všechno jinak. Český skikrosař Tomáš Kraus během čtvrtfinálové jízdy na světovém šampionátu v norském Vossu upadl a zranil se. Podle prvních...  celý článek