2.10.2017  15:20
Policie obvinila z týrání zvířat majitele koní z Benešovska. O stádo se nyní stará radnice, která rozhodla, že zvířata propadnou státu. Rozhodnutí ale zatím není pravomocné.  celý článek

Lengyel, Slepička, Zušťák. Jihočeské kluby z nižších soutěží loví osobnosti

4.7.2017  7:57
Jan Zušťák jde do Strakonic. Roman Lengyel míří do Jankova a Písek jedná o příchodu Miroslava Slepičky. Fotbalové přestupy jsou v plném proudu a jihočeské kluby v nižších soutěžích loví zvučná...  celý článek

Koně jsou podvyživení a týraní, tvrdí veterináři. Sedm už jich odebrali

9.2.2017  19:38
Státní veterinární správa opakovaně řeší soukromý chov koní v Jankově na Benešovsku kvůli podvýživě a nedostatečné péči o mláďata. Úředníci zde chovateli kvůli špatnému stavu odebrali sedm koní....  celý článek

24.11.2016  15:59
Málo vídaný kiks předvedl v posledním podzimním kole fotbalové divize A brankář Českého Krumlova Michal Trnka, jeho tým prohrál v Jankově o tři góly. Na prvním místě jsou po podzimu hráči...  celý článek

18.11.2016  13:36
Útočník Martin Jirouš sice vstřelil ve čtrnáctém kole divize A branku, jenže Čížová nakonec v Praze prohrála s Admirou 1:3. Na druhé místo tabulky střelců - právě před Jirouše - se prostřílel...  celý článek

16.10.2015  13:20
Výhra Jankova se rodila poměrně snadno. V desátém kole přeboru Jihočeského kraje vedli domácí fotbalisté nad Sedlicí 4:0 už po prvním poločase a v tom druhém přidali ještě tři branky. První...  celý článek

Policisté se psy zadrželi během pár hodin deset hledačů vltavínů

11.3.2015  14:43
Hledači vltavínů jsou letos pravděpodobně hodně dychtiví po vzácném nerostu. Jihočeští policisté od začátku roku zaznamenali už čtyři případy, při nichž se podařilo dopadnout dvanáct lidí....  celý článek

Patnáct stovek Brňanů pobilo osm tisíc Švédů. Přesilu porazili lstí

12.12.2012  0:00
První zákopové boje nezažilo lidstvo až za první světové války, i když si to většina laiků myslí. Klikaté zákopy zvané sapy už hloubili Švédové v roce 1645. Chtěli tak dobýt Brno, ale nakonec s...  celý článek

Čížová nastřílela Jankovu pět branek, za první poločas hned čtyři

5.10.2010  12:23
Tak jednoduchý zápas domácí už dlouho nehráli. V krajském přeboru fotbalistů zdolala Čížová Jankov 5:0. V 9. minutě vedla 2:0 a poločas byl 4:0.   celý článek

Před ligou v Jablonci budějovičtí hráči pookřáli

8.4.2005  7:00
České Budějovice Vítězství českobudějovických fotbalistů 2:1 v lize proti Drnovicím mužstvo povzbudilo. Hráči mají lepší náladu a cítí úlevu i šanci. V přípravě s Jankovem poslal trenér František Cipro do branky...  celý článek