Jan Pospíšil (basketbal)

Nymburští basketbalisté vyhráli na USK a jsou dál v lize bez porážky

29.12.2017  20:27, aktualizováno  21:49
Nymburští basketbalisté nezaváhali ani ve třináctém utkání v ligové sezoně a v hale USK Praha zvítězili 90:67. V čele tabulky mají obhájci mistrovského titulu dvoubodový náskok před Pardubicemi...  celý článek

Basketbalisty USK Praha povede místo Chugaze dočasně Pospíšil

12.12.2017  17:13
Basketbalisty USK Praha povede v nejbližších zápasech místo indisponovaného trenéra Chrise Chougaze jeho asistent Jan Pospíšil. Řecký kouč Pražanů se podle klubového webu podrobil o víkendu...  celý článek

Nymburk stihl stovku za 30 minut. Syn legendy NBA zaujal už při debutu

9.12.2017  20:07, aktualizováno  10.12 19:38
Nymburští basketbalisté září na útočné polovině. Po dvou 111bodových večerech si ve 12. kole NBL připsali v Ostravě vítězství 130:66. V každé čtvrtině nastříleli 30 a více bodů, stovku pokořili...  celý článek

Snadná výhra basketbalistů Svitav. Ale chybí zabijácký instinkt

4.12.2017  12:07
Když chce trenér dopřát poctivé minuty talentovaným hráčům z lavičky, je takový zápas ideální. Svitavští basketbaloví Tuři v sobotu přehráli soupeře z USK Praha 87:78, přičemž ovládli první tři...  celý článek

Ostravané převážili nad Pražany. Jejich síla byla v protiútocích

1.12.2017  12:13
Rychlé útoky. Smeče. Střely z dálky. Tvrdá obrana. Ve třetí čtvrtině basketbalisté NH Ostrava zlomili vyrovnaný zápas s USK Praha. Ve čtvrtečním 10. kole národní ligy nakonec uspěli 95:74.  celý článek

V kůži velkých hvězd. Jak Číňané obletovali teenagery z Prahy

17.11.2017  8:07
S evropskými turnaji mají bohaté zkušenosti, na přelomu října a listopadu se však mladíci z USK Praha setkali s něčím novým. Dvojturnaj International Four-nation Tournament on Men's Basketball...  celý článek

Výhra. Ale USK jsme nebyli schopni dorazit, říkal pardubický kouč

23.10.2017  9:45
Jeden hráč pražského USK na hladové pardubické basketbalisty nemohl stačit. Američan Quentin Peterson se v sobotu na Dašické snažil, seč mohl. Dal 26 bodů, ovšem pardubickou Beksu táhl jeho...  celý článek

USK podruhé v sezoně vyzrál na Pardubice, Prostějov ukončil sérii zmaru

18.3.2017  21:31, aktualizováno  23:15
Basketbalisté USK Praha podruhé v sezoně zdolali druhé Pardubice. V 6. kole nadstavby zvítězili na domácí palubovce 74:67 a navázali na lednovou výhru rovněž z Folimanky. Východočeši prohráli...  celý článek

Basketbalisté USK Praha si zajistili play-off, Nymburk se trápil v Brně

28.1.2017  20:27, aktualizováno  21:46
Basketbalisté USK Praha zdolali v přímém souboji o šesté místo na palubovce Ústí nad Labem 69:66 a před posledním kolem základní části ligy si zajistili účast v nadstavbové skupině A1. Poražená...  celý článek

Basketbalisté Nymburka vyhráli v Ostravě, Pardubice při střelecké chuti

14.1.2017  20:11, aktualizováno  15.1 19:47
Ve třetí čtvrtině zakolísali, přesto basketbalisté Nymburku v 19. kole přesvědčivě vyhráli - ligový lídr si veze z Ostravy vítězství 104:83. Druhé Pardubice doma rozdrtily Jindřichův Hradec...  celý článek

Děčín trápil basketbalisty Nymburku, šampioni vyhráli v prodloužení

17.12.2016  20:26, aktualizováno  19.12 21:41
Po porážce s Pardubicemi hrozil dlouholetým českým suverénům v domácí soutěži další pohlavek, basketbalisté Nymburka však v souboji prvního s druhým překvapení na svůj účet odvrátili a drama v...  celý článek