Ivan Petr

Judista Petr vybojoval na mistrovství světa dělené deváté místo

31.8.2017  13:17, aktualizováno  18:28
Judista Ivan Petr se na svém prvním mistrovství světa probojoval až do osmifinále váhové kategorie do 81 kilogramů. V Budapešti vyhrál dva souboje, pak byl ale nad jeho síly domácí favorit a...  celý článek

Čeští judisté neprošli na turnaji v Číně přes osmifinále

1.7.2017  9:20
Českým judistům se v sobotu na turnaji Grand Prix v čínském městě Chu-che-chao-tche nepovedlo přejít přes osmifinále. Ivan Petr vypadl hned v 1. kole, Jaromír Ježek a Jakub Ječmínek pak ve 2....  celý článek

Ječmínek a Petr prohráli na mistrovství Evropy judistů hned první zápas

21.4.2017  12:56
Ani druhý den mistrovství Evropy ve Varšavě se českým judistům nevyvedl. Jakub Ječmínek ve váze do 73 kilogramů a Ivan Petr v kategorii do 81 kilogramů vypadli hned v prvním zápase.  celý článek

Judisté Horák, Petr a Ječmínek získali medaile na turnaji v Casablance

19.3.2017  12:47, aktualizováno  19:10
Čeští judisté získali na Africkém poháru v Casablance tři medaile a vyrovnali tak dva týdny staré vydařené vystoupení z Katovic. Michal Horák ve váze nad sto kilogramů a Jakub Ječmínek ve váze...  celý článek

Judisté Ječmínek a Petr vypadli v Düsseldorfu v osmifinále

25.2.2017  15:55
Čeští judisté Jakub Ječmínek a Ivan Petr se na Grand Prix v Düsseldorfu probojovali do osmifinále, kde ale vypadli s pozdějšími finalisty. Do žebříčku si tak připsali po 112 bodech.   celý článek

Musil skončil na mistrovství Evropy judistů sedmý, Ječmínek devátý

22.4.2016  13:35, aktualizováno  18:07
Kazaň (Od našeho zpravodaje) Judista Jaromír Musil vybojoval na mistrovství Evropy sedmé místo, což je na šampionátu zatím nejlepším český výsledek. Jakub Ječmínek skončil v osmifinále, tedy na děleném devátém místě....  celý článek

Celá rodina se pere. A judista Petr teď překvapil na Evropském poháru

3.3.2016  8:56
Už od malička se pere, ale žádný raubíř to není. „Bylo mi to předurčeno. Celá naše rodina dělá judo,“ vypráví Ivan Petr. „Mamka, taťka, strejda. S bráchou teď společně trénujeme,“ vyjmenovává.  celý článek

Judista Krpálek získal v Praze zlato, medaile mají i Musil a Petr

28.2.2016  17:03
Čeští judisté prožili v Praze báječnou neděli. Na Evropském poháru získali hned tři medaile. Zlato slaví Lukáš Krpálek, který potvrdil roli hlavního favorita v kategorii do 100 kilogramů a...  celý článek