Kristoffersen v Madonně di Campiglio zopakoval triumf ve slalomu

22.12.2016  19:52, aktualizováno  22:11
Norský lyžař Henrik Kristoffersen vyhrál po Val d'Isere i slalom Světového poháru v Madonně di Campiglio, druhý byl stejně jako v předchozím závodu Rakušan Marcel Hirscher. Kryštof Krýzl obsadil...  celý článek

Američanka Vonnová ovládla sjezd v Cortině, Křížová na body nedosáhla

23.1.2016  12:18, aktualizováno  12:54
Americká lyžařka Lindsey Vonnová vyhrála sjezd Světového poháru v Cortině d'Ampezzo, připsala si tak sedmé vítězství v sezoně a 74. v kariéře. Česká reprezentantka Klára Křížová dojela na 38....  celý článek

Slalom v Santa Caterině vyhrál Hirscher, Krýzl nedokončil první kolo

6.1.2016  12:00, aktualizováno  14:29
Rakouský lyžař Marcel Hirscher vyhrál slalom v Santa Caterině a vrátil se do čela průběžného pořadí Světového poháru. Druhý skončil s odstupem 21 setin vteřiny Henrik Kristoffersen z Norska. Po...  celý článek

Povedený vstup do sezony. Slalomářka Strachová skončila v Aspenu čtvrtá

28.11.2015  18:00, aktualizováno  22:44
Ač se na stupně vítězů nepostavila, odškrtla první políčko v kalendáři: „Splněno!“ Šárka Strachová si po klidném a vyrovnaném slalomu v obou kolech dojela v Aspenu pro čtvrté místo. Úvodní závod...  celý článek

Další den, další křišťálová trofej. Vonnová ovládla i pořadí super-G

19.3.2015  12:01, aktualizováno  19:10
Po sjezdu vyhrála Lindsey Vonnová i celkové hodnocení Světového poháru v superobřím slalomu. Americká lyžařka zvítězila v posledním super-G sezony v Méribelu před Annou Fenningerovou a uhájila...  celý článek

Hirscher v Ga-Pa deklasoval zbytek světa. Vyhrál s náskokem tří sekund

1.3.2015  14:52
Tři sekundy a 28 setin k tomu. To je náskok vítězného Rakušana Marcela Hirschera na druhého Felixe Neureuthera z Německa v obřím slalomu Světového poháru, který se konal v...  celý článek

Bank na svazích září dál. Byl třetí v superkombinaci Světového poháru

23.1.2015  17:44, aktualizováno  19:06
Životní týden Ondřeje Banka! Český sjezdař skončil třetí v superkombinaci v rakouském Kitzbühelu. Ve Světovém poháru se na stupně pro trio nejlepších dostal teprve podruhé v životě. Vítězem...  celý článek

Jak se sjezduje ve skandinávském Are? Až do začátku května

30.3.2014  0:00
Skandinávie je rájem klasického lyžování, ale nabízí i několik kvalitních sjezdařských center, jež konkurují i alpským střediskům. My jsme se na sklonku sezony byli podívat v tom nejznámějším,...  celý článek

Boulařka Sudová byla v Číně devátá, vítězka Kearneyová slaví rekord

12.2.2012  9:27
Nikola Sudová obsadila v jízdě v boulích v čínském Pej-ta Lake deváté místo a v celkovém hodnocení Světového poháru zůstává čtvrtá. Popatnácté za sebou vyhrála Američanka Kearneyová, která se...  celý článek

Krýzl si ve slalomu v Schladmingu dojel pro další body, vyhrál Hirscher

24.1.2012  19:40, aktualizováno  21:51
Bodový zisk Kryštofa Krýzla se v letošním Světovém poháru stává pravidlem. Českému lyžaři se to ve slalomu pod umělým osvětlením v rakouském Schladmingu podařilo popáté za sebou. Tentokrát však...  celý článek

Famózní Björndalen má z biatlonového MS třetí zlato, Soukup jedenáctý

17.2.2009  8:07, aktualizováno  14:16
Norský biatlonista Ole Einar Björndalen vyhrál na mistrovství světa v Koreji i třetí závod. Po sprintu a stíhačce triumfoval také ve vytrvalostním závodě na 20 kilometrů. Stříbro bral se ztrátou...  celý článek

Zmatek na MS biatlonistů: platí původní výsledky. Stíhačku vyhrál Björndalen

15.2.2009  9:44, aktualizováno  16:47
Neuvěřitelné zmatky provázely závěr dnešního stíhacího závodu biatlonistů na MS v Koreji. Z vítězství se radoval Nor Ole Einar Björndalen, ale rozhodčí mu dodatečně přidělili minutovou...  celý článek

Maier oslavil padesáté vítězství

6.3.2005  14:12
Kvitfjell Rakouský lyžař Hermann Maier oslavil padesáté vítězství ve Světovém poháru, čímž se v historických tabulkách vyrovnal italské legendě Albertu Tombovi. Výtečnou formu potvrdil v superobřím...  celý článek

Maierovou motivací jsou olympijské hry

6.9.2004  16:55
Vídeň Ještě tři sezony chce Hermann Maier zůstat u vrcholového sportu. Rakouský fenomenální lyžař si jako hlavní cíl určil olympijské hry v Turíně. "Kvůli svému zranění jsem byl na olympiádě jen...  celý článek

Stenmark mi ujíždí na kole

18.11.2003  3:00
Praha, Stockholm Špindlerův Mlýn zažije lyžařský svátek: Světový pohár sjezdařek, poprvé v historii na českém území. Nejslavnější ženou na startu bude o druhém prosincovém víkendu Anja Pärsonová, dvojnásobná...  celý článek

Černý slovinský brankář trápil Švédy

29.4.2002  13:34
Praha Celou první třetinu nedělního zápasu hokejového šampionátu proti domácímu favoritovi přiváděl slovinský gólman švédské hvězdy téměř k zoufalství. Čelil dvaadvaceti střelám a za svá záda pustil...  celý článek