Skutečný Pán silnic: indiánskému náčelníkovi se ulice klaní

6.9.2017  0:00
Na první pohled je tahle mašina jednoduše kolosální. Jedna jediná dominanta Indiana Roadmaster Classic se hledá opravdu těžko.  celý článek

Federer v Indian Wells porazil Wawrinku a slaví 90. titul kariéry

20.3.2017  7:51
Švýcarský tenista Roger Federer porazil ve finále v Indian Wells krajana Stana Wawrinku 6:4, 7:5 a získal jubilejní 90. titul z okruhu ATP v kariéře. V kalifornské poušti vyhrál pětatřicetiletý...  celý článek

Siniaková v Indian Wells vyzve Wozniackou, uspěli i Berdych a Šafářová

11.3.2017  21:53, aktualizováno  12.3 9:05
Kateřina Siniaková se dál prodírá pavoukem tenisového turnaje v Indian Wells. Carlu Suárezovou vyřadila po setech 6:3, 7:5 a postoupila do třetího kola, v němž se utká s Caroline...  celý článek

Z českých tenistů vydřely postup v Indian Wells jen Kvitová a Strýcová

11.3.2016  22:45, aktualizováno  12.3 8:48
Česká tenistka Petra Kvitová postoupila na turnaji v Indian Wells do 3. kola. Osmá nasazená udolala po dramatickém boji Danku Koviničovou z Černé Hory 6:3, 4:6, 7:6. Dál jde i Barbora Strýcová,...  celý článek

I Djokovič dokáže dát tři dvojchyby brzy po sobě. Jsme jen lidé, řekl

23.3.2015  11:16
Pro Novaka Djokoviče byly ty chvíle frustrující, pro spoustu amatérských tenistů naopak mohly být povzbuzující. Viděli totiž, že i světová jednička někdy udělá „školáckou“ chybu. Ve finále v...  celý článek

Lepší už to být nemohlo, přiznal Nadal. Do Miami se ale nevypraví

18.3.2013  11:41
Od návratu na kurty prohrál jediný z osmnácti zápasů. Jedno finále + tři triumfy, tak vypadá jeho nejlepší vstup do sezony v kariéře. V Indian Wells porazil tři hráče TOP 10 v řadě, na turnaji...  celý článek

Ani Nadal nezastavil v Indian Wells Djokoviče. Ženám vládla Wozniacká

20.3.2011  21:24, aktualizováno  21.3 0:27
Báječná jízda Novaka Djokoviče pokračuje. Srbský tenista ovládl turnaj Masters v americkém Indian Wells, když ve finále po výsledku 4:6, 6:3, 6:2 vyzrál i na světovou jedničku Rafaela Nadala ze...  celý článek

Del Potro uštědřil v Indian Wells Štěpánkovi kanára, Benešová postoupila

11.3.2011  7:45, aktualizováno  8:07
Hned v prvním kole skončil na turnaji Masters v Indian Wells český tenista Radek Štěpánek. V souboji s Argentincem Juanem Martínem del Potrem vzdoroval jen v prvním setu, který prohrál 4:6,...  celý článek

Záhlavová-Strýcová vyzve v Indian Wells Kvitovou, dál jde i Hradecká

10.3.2011  7:47, aktualizováno  22:17
Povedený vstup do turnaje v Indian Wells má za sebou česká tenistka Barbora Záhlavová-Strýcová. Hladce vyřadila Američanku Alison Riskeovou 6:2 a 6:1 a v druhém kole vyzve krajanku a turnajovou...  celý článek

Berdych v Indian Wells vyučil Španěla Verdaska. Lekce netrvala ani hodinu

16.3.2010  7:19, aktualizováno  9:03
Osmifinále turnaje Masters v Indian Wells si zahraje český tenista Tomáš Berdych. A postoupil do něj hodně rázným způsobem, desátého nasazeného Španěla Fernanda Verdaska smetl za necelou hodinu...  celý článek

Nadal vyzve ve finále v Indian Wells Murraye, turnaj žen vyhrála Zvonarevová

22.3.2009  8:48, aktualizováno  22:26
Soubojem Španěla Rafaela Nadala s britským tenistou Andym Murrayem vyvrcholí turnaj série Masters v Indian Wells. Nadal ve druhém semifinále zdolal Američana Andyho Roddicka 6:4 a 7:6. Ve finále...  celý článek

Murray zdolal v Indian Wells Ljubičiče. I kvůli chybě rozhodčího

20.3.2009  8:44, aktualizováno  22:38
Vyrovnané čtvrtfinále turnaje v Indian Wells mezi britským tenistou Andym Murraym a Chorvatem Ivanem Ljubičičem rozhodla i chyba rozhodčího. Murray se radoval z výhry 7:5, 7:6, ale po utkání se...  celý článek

Djokovič vyhrál turnaj série Masters

1.4.2007  21:06, aktualizováno  22:49
Miami Srbský tenista Novak Djokovič se v devatenácti letech dočkal prvního triumfu na turnaji série Masters. Ve finále v Miami dnes porazil 6:3, 6:2 a 6:4 Argentince Guillerma Caňase a získal čtvrtý...  celý článek

Federerova série překvapivě skončila

12.3.2007  8:13
Indian Wells Vítězná série švýcarského tenisty Rogera Federera senzačně skončila už ve 2. kole turnaje v Indian Wells. Světovou jedničku porazil Argentinec Guillermo Caňas 7:5 a 6:2. "Hrál moc dobře....  celý článek

Tenistka Vaidišová se odhlásila i z Miami

22.3.2006  17:11
Miami Česká tenistka Nicole Vaidišová na turnaji v Miami hrát nebude. Šestnáctiletá hráčka se po Indian Wells odhlásila z dalšího podniku WTA Tour. Důvodem jsou zdravotní problémy, Vaidišová má...  celý článek

V Indian Wells skončili Berdych i Hernych

16.3.2005  21:58
Indian Wells Čeští tenisté Tomáš Berdych a Jan Hernych dohráli na turnaji v Indian Wells ve třetím kole. Berdycha porazil Ivan Ljubičič z Chorvatska ve dvou sadách 6:4 a 6:1, Hernych nestačil na...  celý článek

Bedáňová má radost. Pomalu se vrací

16.3.2005  9:35
Praha, Indian Wells Možná to byl opožděný dárek k dvaadvacátým narozeninám. Zcela jistě to bylo překvapení, když česká tenistka Dája Bedáňová dostala volnou kartu na turnaj WTA v Indian Wells. "Měla jsem obrovskou...  celý článek