Ian Mahinmi

Satoranský se sklonil až ve Filadelfii. Janis předvedl „smeč smrti“

7.2.2018  5:29, aktualizováno  11:35
Basketbalový Washington neuspěl v úterním duelu NBA na palubovce Philadelphie 102:115, jeho vítězná série tak skončila na pěti zápasech. Sixers doma zatlačili už v úvodu a náskok dokázali udržet.  celý článek

Satoranský pomohl k výhře s Orlandem, Cleveland snový start promarnil

13.1.2018  6:42, aktualizováno  10:11
Washingtonští basketbalisté dotáhli domácí zápas NBA s Orlandem k vítězství 125:119 i s podporou českého rozehrávače Tomáše Satoranského, Cleveland měl velkou šanci zbavit se nočních můr, když v...  celý článek

Očistil si jméno u soudu a o Vánocích uvítal dcerku i životní formu

9.1.2018  10:28
Zatímco většina konkurentů se snažila posílit základní sestavy, u basketbalistů Washingtonu se loni v létě zaměřili na obsazení lavičky, která byla v minulé sezoně slabinou. A povedlo se, v...  celý článek

Padouch, nebo hrdina? Jak Satoranský zachraňoval i potápěl Washington

10.12.2017  2:09, aktualizováno  10:12
Pořádně velkou roli si mohl vychutnat Tomáš Satoranský v „hollywoodském“ zápase basketbalové NBA. Jeho Washington nakonec v neobvyklém představení podlehl na palubovce Los Angeles Clippers...  celý článek

Satoranský přihrával a Washington urval výhru. Ingram pomstil Lakers

8.12.2017  5:26, aktualizováno  15:09
Nebyl to nejpovedenější večer pro Tomáše Satoranského, výhra jeho Washingtonu 109:99 na palubovce basketbalistů Phoenixu se však do tabulek NBA počítá. LA Lakers si zajeli pro cenné vítězství...  celý článek

Satoranský se blýskl 10 body v poslední čtvrtině, velký finiš nestačil

30.11.2017  5:59, aktualizováno  13:25
Dvanáct bodů - z toho deset v poslední čtvrtině - a osm asistencí. Povedený večer Tomáše Satoranského basketbalovému Washingtonu v NBA k výhře nepomohl, českého rozehrávače by však výkon proti...  celý článek

Marná Satoranského snaha. Povedené české momenty k výhře nestačily

26.11.2017  6:39, aktualizováno  9:49
Tomáš Satoranský dostal prostor ve hře basketbalového Washingtonu, jeho tým však v sobotním duelu NBA podlehl doma Portlandu 105:108. Dvouciferné výhry slaví nejlepší týmy konferencí Boston a...  celý článek

Šance pro Satoranského. Washingtonu bude chybět zraněný kapitán Wall

25.11.2017  19:18, aktualizováno  20:00
Basketbalistům Washingtonu Wizards bude v NBA minimálně dva týdny chybět hlavní hvězda týmu John Wall. Rozehrávač a kapitán má poraněné levé koleno. Většího herního vytížení by se tak mělo...  celý článek

Irving vysázel 47 bodů, Cousins byl vyloučený za sestřelení Westbrooka

21.11.2017  6:19, aktualizováno  10:52
Bostonští basketbalisté prodloužili svou sérii vítězství v NBA na 16 zápasů. V Dallasu uspěli 110:102 po prodloužení, když si Kyrie Irving zlepšil sezonní maximum na 47 bodů. Washington uspěl v...  celý článek

Golden State hájí pozice, ambice si dělá i Washington se Satoranským

17.10.2017  0:29
V noci na středu odstartuje 72. ročník basketbalové NBA a to hned dvěma zápasy mezi favority na celkové prvenství. Obhájce titulu Golden State Warriors začne proti Houstonu a Cleveland přivítá...  celý článek

Washington uspěl v New Yorku, Satoranský pomohl deseti body

14.10.2017  5:49, aktualizováno  15:50
Basketbalový Washington si z generálky na sezonu NBA veze výhru 110:103 z New Yorku. Tomáš Satoranský přispěl 10 body, pěti asistencemi a třemi doskoky, ale také spáchal čtyři ztráty míče.  celý článek

Washington doma Bostonu nedovolil mnoho, přispěl k tomu i Satoranský

5.5.2017  6:59, aktualizováno  9:06
Washingtonští basketbalisté snížili stav série druhého kola play-off NBA proti Bostonu na 1:2. Doma zvítězili jednoznačným výsledkem 116:89. Za vítěze odehrát Tomáš Satoranský celou závěrečnou...  celý článek

Satoranského Washington si pohrál s Brooklynem, Chicago i Detroit trpí

25.3.2017  7:17, aktualizováno  10:39
Ve stínu sedmdesátibodového večera v podání Devina Bookera z Phoenixu se v pátek v basketbalové NBA odehrálo hned jedenáct bitev. Washington splnil povinnost a nejhorší tým soutěže z Brooklynu...  celý článek

Wallův rekord dovedl Washington k výhře nad oslabeným Chicagem

18.3.2017  7:08, aktualizováno  22:13
Basketbalisté Washingtonu se po dvou porážkách dočkali v NBA opět výhry, když na domácí palubovce zdolali Washington 112:107. Český reprezentant Tomáš Satoranský tentokrát do hry nezasáhl.  celý článek

Washington se Satoranským zvítězil. Westbrookových 58 bodů nestačilo

8.3.2017  8:32, aktualizováno  14:13
Střelecké možnosti Russella Westbrooka stále gradují. Nejlepší střelec NBA si vylepšil osobní rekord na 58 bodů, basketbalisté Oklahoma City přesto podlehli Portlandu 121:126. Washington i s...  celý článek

Basketbalisté Washingtonu opět vítězní, uspěli v Brooklynu v prodloužení

9.2.2017  8:53
Basketbalisté Washingtonu Wizards se vrátili na vítěznou vlnu. Po prohře s obhájci titulu z Clevelandu vybojovali vítězství v hale Brooklynu Nets 114:110 po prodloužení. Tomáš Satoranský odehrál...  celý článek

Satoranský se znovu prosadil, Washington na Westbrookovu show nestačil

1.12.2016  6:35, aktualizováno  8:22
Basketbalový Washington neuspěl na palubovce Oklahoma City, když podlehl 115:126 v prodloužení. V NBA má nyní bilanci šesti výher a jedenácti porážek. Tomáš Satoranský si v dresu poražených...  celý článek

Westbrook kraloval, Oklahoma City míří za postupem. Jinde se zauzlovalo

24.4.2016  7:18, aktualizováno  9:58
Basketbalisté Oklahoma City vítězili v Dallasu i napodruhé, tentokrát 119:108, a v sérii prvního kola play-off NBA už vévodí 3:1. Thunder, kteří rozhodli už v úvodní čtvrtině (33:18), táhl...  celý článek

Curry chybí, basketbalisté Golden State si komplikují sérii s Houstonem

22.4.2016  8:37
Basketbalisté Houstonu porazili nejlepší tým základní části NBA Golden State, který se musel opět obejít bez zraněného lídra Stephena Curryho. Po těsném domácím vítězství 97:96 snížili stav...  celý článek

Golden State má rekordní 45. domácí výhru v řadě, James předčil Havlicka

8.3.2016  8:48
Basketbalisté Golden State porazili Orlando 119:113 a po 45. domácím vítězství za sebou slaví rekord NBA. Warriors překonali maximum Chicaga Bulls, kteří od března 1995 do dubna 1996 zvítězili...  celý článek

NBA: Howard přetlačil Boozera s Rosem. Tlak Dallasu přišel pozdě

9.3.2012  6:53, aktualizováno  8:55
Basketbalisté Orlanda Magic získali cenný skalp: dosud vedoucí celek NBA Chicago Bulls porazili na jeho vlastní palubovce 99:94 a ukončili jeho osmizápasovou vítěznou sérii. Nejlepším mužem...  celý článek

Veselý se vrátil do rotace, na výhru to nebylo. Boston zaškrtil rivala

24.1.2012  4:45, aktualizováno  12:43
Po dvou epizodních příležitostech se český basketbalista Jan Veselý vešel do sestavy Washingtonu Wizards na deset a půl minuty. Jeho dva body a tři doskoky však porážce 83:103 na palubovce...  celý článek

A znovu Wade. Basketbalisté Miami zůstávají díky němu neporaženi

31.12.2011  8:56
Basketbalisté Miami zůstávají v úvodu sezony NBA stále neporaženi. Dwyane Wade trefil další vítěznou střelu v posledních sekundách, Heat zvítězili v Minnesotě 103:101 a vylepšili svou bilanci na...  celý článek

OBRAZEM: Nowitzkého dojetí, Jamesův údiv a karneval pátého finále NBA

10.6.2011  17:32
Basketbalisté Dallasu Mavericks ještě NBA nevyhráli, ale už jim chybí jediná výhra. Zato Miami Heat musí po prohře 103:112 uspět ve dvou dalších duelech. Výrazy tváří z obou táborů poodhalují,...  celý článek

Trable New Yorku pokračují, tentokrát zaspal začátek v Milwaukee

21.3.2011  0:26, aktualizováno  9:55
Basketbalisté New Yorku nastříleli v Milwaukee pouhých devět bodů za první čtvrtinu a navzdory velkému úsilí nedokázali úvodní ztrátu dohnat. Prohráli 95:100 a jejich bilance od trejdu Carmela...  celý článek