Hynek Zohorna

Bitka, emoce, pak další zlínská nula. Kometa soupeře zkrotila

16.9.2017  8:57
Po úvodní bezgólové třetině, v níž planuly emoce, se zdálo, že je čeká další hokejový nervák. Jenže pak Kometa zažehla motory a ve Zlíně triumfovala 4:0.  celý článek

Kometa a Liberec v Lize mistrů uspěly, Třinec a Hradec Králové ne

31.8.2017  21:08, aktualizováno  23:25
Hokejisté Komety si připsali v Lize mistrů ve skupině B třetí výhru. V premiéře na domácím ledě zdolali v prodloužení finské Kuopio 3:2. Třinec ve třetím duelu v ‚déčku‘ naopak poprvé prohrál,...  celý článek

Kometa opět dře, hokejoví mistři už se chystají na led

23.5.2017  8:46
Třiatřicet dní po zisku extraligového titulu jim znovu začala náročná šichta. Zaběhnutou přípravu na suchu však v Kometě neplánují. Hokejoví šampioni z Brna budou pravidelně dřít i na ledě.  celý článek

Konec čekání! Brněnská Kometa je po 51 letech hokejovým mistrem

19.4.2017  17:15, aktualizováno  21:28
Hokejová extraliga má nového šampiona! Kometa ukončila výhrou 5:2 finále s Libercem, celou sérii ovládli Brňané poměrem 4:0 na zápasy. Brno se raduje z mistrovského titulu po dlouhých 51 letech,...  celý článek

Kometa získala i druhé finále v Liberci, prodloužení ukončil Kvapil

15.4.2017  16:48, aktualizováno  21:04
Kometa třikrát vedla, Liberec pokaždé vyrovnal. Po úvodním tlaku hostů se Bílí Tygři vzpamatovali a drželi s Kometou krok po každém inkasovaném gólu. Rozhodnutí přineslo až prodloužení, ve...  celý článek

Kdo válí za Kometu? Rumcajs, Diskobolos i šmoulí Mrzout

14.4.2017  10:59
Někdo vymýšlí chytré přihrávky, někteří mají vizitky kanonýra nebo tvrďáka. Další zabraňují gólovým pohromám. Z rozhovorů zase mohou fanoušci Komety poznat, kdo je z jejich oblíbenců výřečný...  celý článek

Asi můj zatím nejdůležitější gól, zářil hrdina prodloužení Zohorna

8.4.2017  23:00
Jako mocný čaroděj, který zaklel svou klec, dlouho působil v Brně brankář hradeckých hokejistů Patrik Rybár. Až v čase 77:19 jeho kouzlo definitivně zlomil Hynek Zohorna, jehož trefa v...  celý článek

Kometa je ve finále. Hynek Zohorna vystřelil postup v prodloužení

8.4.2017  17:09, aktualizováno  21:35
Hokejisté brněnské Komety postoupili do finále české extraligy, když na domácím ledě porazili Hradec Králové 2:1 po prodloužení, a potřetí za posledních šest let si zahrají o mistrovský titul....  celý článek

Osm gólů a nula pro Čiliaka. Kometa rozdrtila ve třetím semifinále Hradec

2.4.2017  17:10, aktualizováno  19:54
Hokejisté Hradce Králové neukončili své čtyřleté čekání na vítězství v Brně, naopak v jihomoravské metropoli schytali debakl 0:8. Strůjcem domácího úspěchu byl se třemi góly zkušený obránce...  celý článek

Kometu zatím v play-off táhne „útok levných“. Co ale Erat a spol.?

2.4.2017  12:51
Na začátku sezony se očekávalo: když zůstanou brněnští muži pro ofenzivu zdraví, těžko se jim v hokejové extralize může někdo rovnat. To se zatím až do druhého semifinálového utkání s Hradcem...  celý článek

Parádní série Komety nekončí. Vyhrála první semifinále v Hradci

29.3.2017  17:07, aktualizováno  20:48
Úvodní zápas semifinále hokejové extraligy zvládla lépe brněnská Kometa. Na ledě Hradce vyhrála 2:0, když po urputném boji rozhodla poslední třetina. Skóre otevřel Martin Nečas, do prázdné...  celý článek

V play-off na ryby. Smějí se nám, že jsme blázni, líčil Zohorna

28.3.2017  9:05
Doma, na golfu, na výletě. Nebo na rybách. Hokejisté brněnské Komety nejen trénovali, ale i čistili hlavy. A ve středu rozehrají semifinále.  celý článek

Zohorna vzkřísil Kometu. Jen jsem to zametal, lebedil si po hattricku

24.1.2017  10:23
Gólové procitnutí dosud nevýrazného muže zahnalo (na chvíli) brněnské chmury. V hokejové Kometě věří, že se ke světlejším zítřkům odpíchli díky hattricku Hynka Zohorny. „Nálada je hned lepší,“...  celý článek

Hokejový Hradec po dvou měsících doma nevyhrál, vydřel bod

23.1.2017  11:03
Hradečtí hokejisté si po více než dvou měsících neužili po domácím zápase vítězné děkovačky. K předcházejícím osmi výhrám za sebou, v nichž svým soupeřům nedali ani jediný bod, jim v neděli tuto...  celý článek

Brněnský útočník Hynek Zohorna se zvedá: Musím věřit, že to přijde

13.1.2017  10:24
Naznačil střelu, rychle zakvedlal pukem a mazácky přehodil ležícího gólmana Pöpperleho. Povedená akce z minulého týdne proti hokejové Spartě znamenala jednu ze tří gólových radostí pro Hynka...  celý článek

Co se peče v Pardubicích? Na led padají od zhrzených fandů rohlíky

12.10.2016  12:59
V pardubické hokejové pekárně je pořádně horko. Tradiční perníčky, které léta padaly na led na oslavu dobrých výsledků i výkonů někdejší extraligové velmoci, vystřídaly v úterý po prohře 2:3 se...  celý článek

Proti Zlínu ještě hokejisté Pardubic nastoupí bez Hynka Zohorny

11.10.2016  8:29
Bude to další mač s konkurentem ze suterénu tabulky. Pardubičtí hokejisté vyzvou v extraligové dohrávce jedenáctý Zlín. V utkání, jež začne v 18 hodin v aréně, ještě nenastoupí nejčerstvější...  celý článek

Vampola dostal další trest za filmování, provinil se v Brně

15.9.2016  11:29
Zase pyká za simulování, kvůli němuž měl v minulosti dokonce i zastavenou činnost. Mladoboleslavský útočník Petr Vampola dostal od disciplinární komise hokejové extraligy pokutu za filmování v...  celý článek

První příprava před hokejovým šampionátem: pozvánku dostalo 21 hráčů

16.3.2016  14:27
Trenér české hokejové reprezentace Vladimír Vůjtek pozval na první přípravný kemp před květnovým mistrovstvím světa v Moskvě a Petrohradu 21 hráčů. Jsou mezi nimi i tři nováčci z Komety Brno...  celý článek

V Kometě je zase veselo. Sparta nás nažhavila, přiznali Brňané

5.10.2015  10:00
Ťuk, ťuk. Kdo tam? Přicházející krizi v neděli Kometa neotevřela dveře. V parádním představení porazili brněnští hokejisté věčného rivala ze Sparty 5:3. „Takový zápas jsme potřebovali,“ libují...  celý článek

Hadamczik přemýšlí, jak střílet víc gólů: Musíme proměňovat šance

7.9.2015  10:26
Hokejisté Komety se po nedělním vítězství 2:1 nad Zvolenem loučili s fanoušky a pomalu mizeli v útrobách stadionu. Jejich trenér Alois Hadamczik ale věděl, že má důvod k přemýšlení. „Vypracujeme...  celý článek

Oblékni se, hraješ, slyšel Honejsek u televize. A dostal pochvalu

22.8.2015  8:59
Původně neměl vůbec hrát. Zotavoval se ze střevní virózy a nabíral sílu v posilovně. Když jeho spoluhráči ve čtvrtek vyjížděli na led do přípravného utkání proti Trenčínu, brněnský útočník...  celý článek

Mistr neobhájí. Kometa zničila Zlín 5:0, v semifinále ji čeká Litvínov

23.3.2015  17:59, aktualizováno  22:23
Loňští mistři extraligový titul neobhájí. Postarali se o to hokejisté Komety, kteří v sedmém čtvrtfinále porazili Zlín 5:0 a ukončili tak jeho cestu letošním play-off i kariéru jeho kapitána...  celý článek

Doma jsem ho vždycky přepral, hlásí Radim Zohorna před bojem s bratrem

13.2.2015  11:13
Oči mají všichni po mamince, povahou se však bratři Zohornové liší. „Hynek je kliďas, já s Tomášem jsme trošku agresivnější,“ přibližuje nejmladší Radim, který se od půlky ledna rozkoukává v...  celý článek

Havlíčkobrodský útočník Zohorna: Nakonec musíme být rádi i za dva body

17.12.2014  9:05
Dvě třetiny kráčeli neomylně za tříbodovým cílem, jenže pak stačilo 47 vteřin nepozornosti v posledním dějství a začal tuhý boj o jakékoli vítězství...  celý článek

Brněnský host Zohorna: V Brodě zůstanu jen na tři zápasy

28.11.2014  10:20
Na havlíčkobrodský led se hokejový útočník Hynek Zohorna vrátil skoro přesně po roce. Také loni v listopadu přijel Rebelům krátkodobě vypomoci z extraligové Komety Brno. Dokonce dal tehdy gól...  celý článek

Úvod semifinále: Třinec v klidu zdolal Zlín, Kometa zaskočila Spartu

2.4.2014  17:14, aktualizováno  22:10
Hokejisté Třince vstoupili do semifinále play-off parádně: v úvodním domácím duelu v pohodě přehráli Zlín 4:0, když všechny góly nasázeli ve druhé třetině. A slaví i Kometa, která zaskočila...  celý článek

Morava slaví. Do semifinále jde Zlín a Kometa, která vyzve Spartu

28.3.2014  16:55, aktualizováno  23:19
Hokejová Morava slaví. Do semifinále extraligy v pátek postoupily Brno a Zlín. Oba celky rozhodly v prodloužení šestých zápasů. Kometa v něm zdolala obhájce titulu z Plzně a v semifinále vyzve...  celý článek

Snažím se to nekazit, říká brněnský Káňa. Mladík s pokorou zatím válí

24.9.2013  9:49
Stačilo deset dní sezony a z původního prvního útoku Komety zůstal pouze centr Čermák. Mladíci po jeho boku však v neděli první zkoušku zvládli, v úterý od 18 hodin je čeká druhá doma proti...  celý článek

Naše výkonnost roste a roste, zní z Komety před soubojem se Spartou

11.1.2013  10:21
V řadách hokejové Komety po těžkých časech opět stoupá optimismus. "Jsou tam náznaky zlepšování," tvrdí o hře trenér Zdeněk Venera. V pátek to jeho tým může potvrdit v domácím duelu se Spartou.  celý článek

Kometa dlouho tápala. Nakonec však Pardubice dorazila a ve finále vede

13.4.2012  17:59, aktualizováno  22:19
Hokejová Kometa je zase o kousek blíž vysněnému titulu, ačkoli tomu ve třetím finálovém duelu play-off s Pardubicemi dlouho nic nenasvědčovalo. Brňané se trápili, nebyli schopni nic vymyslet a...  celý článek

Finále bude i soubojem bratrů, jdou proti sobě Hynek a Tomáš Zohornové

6.4.2012  9:03
Zatímco fanoušci Komety i Pardubic netrpělivě čekají, který tým bude ve finále úspěšnější, v rodině Zohornů už mohou chladit šampaňské. Titul ji totiž nemine. Buď ho bude slavit pardubický...  celý článek

Kometa na Pardubice nestačí. Byly jasně lepší, uznal kouč Venera

4.2.2012  10:37
Útočník Zohorna si spokojeně plácl se spoluhráči a radoval se z vítězství. Obvykle by to pro fanoušky Komety byla výborná zpráva, jenže v Pardubicích takto oslavoval Tomáš Zohorna, tedy hráč...  celý článek

Bojovnost, brankář a střelci ze čtvrté řady. Díky nim Kometa slaví

19.9.2011  9:00
Jejím úkolem je především zodpovědně bránit, možná občas nějakého protivníka vystrašit tvrdým zákrokem. V neděli se ovšem čtvrtá formace brněnských hokejistů proměnila z nenápadných pracantů v...  celý článek

Kometa v přípravě vyhrála v Liberci, Vítkovice vyzrály na Trenčín

16.8.2011  21:51, aktualizováno  22:14
Hokejisté Liberce vstoupili do turnaje European Trophy porážkou, když v utkání Jižní divize podlehli extraligovému sokovi Kometě Brno těsně 1:2. Vítkovice porazily v přípravě po samostatných...  celý článek