Québec zažije české čtvrtfinále mezi Šafářovou a Hradeckou

15.9.2017  7:18, aktualizováno  8:47
Lucie Šafářová potvrdila na turnaji v Québeku pozici nasazené jedničky a ve druhém kole vyřadila Američanku Sofii Keninovou po setech 6:4, 6:3. V boji o semifinále se utká s další českou...  celý článek

US OPEN: Siniaková s Hradeckou ve finále nestačily na Hingisovou a Čchan

10.9.2017  18:45, aktualizováno  21:00
Ani napopáté to nevyšlo. Tenistky Kateřina Siniaková s Lucií Hradeckou podlehly ve finále čtyřhry US Open švýcarsko-tchajwanské dvojici Martina Hingisová a Jung-žan Čchan ve dvou setech 3:6 a...  celý článek

Berdych v Cincinnati končí v prvním kole, vypadly i Strýcová a Šafářová

15.8.2017  19:08, aktualizováno  16.8 8:02
Tomáš Berdych se nevypořádal s těžkým losem a na turnaji v americkém Cincinnati končí hned v prvním kole. S argentinským tenistou Juanem Martínem del Potrem prohrál po setech 6:3, 6:7, 0:6....  celý článek

Strýcová si v Torontu zahraje osmifinále, Berdych v Montrealu odstoupil

8.8.2017  19:02, aktualizováno  9.8 7:54
Česká tenistka Barbora Strýcová otočila v Torontu duel s Dariou Gavrilovovou z Austrálie a po výhře 4:6, 7:6, 6:3 postoupila do osmifinále. Tomáš Berdych do zápasu na turnaji v Montrealu...  celý článek

Tenistky Hradecká a Smitková za sebou mají pražskou maratonskou středu

30.4.2015  8:35
Ještě šest českých tenistek má naději, šest jich prošlo do čtvrtfinále pražského turnaje WTA. Pro dvě z nich byla středa maratonskou dřinou.  celý článek

Rada nováčkům? Kdo se bude stranit, nezapadne, říká zkušená Hradecká

2.2.2015  16:08
Letos už odehrála 11 zápasů a 9 z nich vyhrála. Tenistka Lucie Hradecká má za sebou povedený start do sezony, na nějž by ráda navázala i při víkendovém utkání Fed Cupu s Kanadou. „Zase to bude...  celý článek

Kvitová porazila v tenisové extralize Hradeckou

16.12.2014  13:18, aktualizováno  20:46
Tenistka Petra Kvitová se poprvé od triumfu ve Fed Cupu objevila v soutěžním utkání a vyhrála. Dvojnásobná vítězka Wimbledonu dnes zdolala v české extralize smíšených družstev v dresu Agrofertu...  celý článek

Hlaváčková se Šafářovou končí. A nevyloučila návrat k Hradecké

31.5.2014  10:30, aktualizováno  11:32
Paříž (Od našeho zpravodaje) Společné fungování tenisového páru Lucie Šafářová a Andrea Hlaváčková vydrželo jen pět měsíců. Po prohře v prvním kole čtyřhry na Roland Garros oznámily konec. Hlaváčková nyní bude hrát s...  celý článek

První den US Open se představí v New Yorku šest českých tenistek

27.8.2012  9:09
Šest českých tenistek se představí v úvodní den posledního grandslamového turnaje sezony, US Open v New Yorku. Turnajová pětka Petra Kvitová nastoupí na dvorci Grandstand ke třetímu utkání dne...  celý článek

Rieter Cup: čtvrtfinále si zahrají Novák a Zálabská

7.7.2005  7:57
Ústí nad Orlicí Dva ve čtvrtfinále, zbytek vyřazen. Taková je bilance tenistů z Pardubického kraje po polovině Rieter Cupu v Ústí nad Orlicí. Mezi nejlepší osmičku ve dvouhrách postoupili David Novák z LTC...  celý článek