Davis Cup: Francie, USA a Srbsko slaví postup, Argentina bojuje

4.2.2017  21:00, aktualizováno  23:43
Tenisté Francie, USA a Srbska mají už po čtyřhrách jistý postup do čtvrtfinále Davis Cupu. Pro Francouze získali rozhodující třetí bod v duelu v Japonsku Pierre-Hugues Herbert, Nicolas Mahut,...  celý článek

Murray narazí v londýnském semifinále na Raonice, Djokoviče čeká Nišikori

18.11.2016  16:49, aktualizováno  23:20
Britský tenista Andy Murray porazil ve svém posledním duelu v základní skupině londýnského Turnaje mistrů Stana Wawrinku ze Švýcarska 6:4, 6:2 a v semifinále ho čeká Kanaďan Milos Raonic. Murray...  celý článek

Murray si v Londýně poradil s Nišikorim, Wawrinka přehrál Čiliče

16.11.2016  18:47, aktualizováno  17.11 0:03
Světová jednička Brit Andy Murray vyhrál na tenisovém Turnaji mistrů i druhý zápas. Domácí favorit porazil v londýnské O2 aréně Japonce Keie Nišikoriho 6:7, 6:4, 6:4 v nejdelším zápase historie...  celý článek

Murray zahájil Turnaj mistrů výhrou nad Čiličem, uspěl i Nišikori

14.11.2016  16:32, aktualizováno  23:04
Brit Andy Murray zvládl svůj premiérový zápas v roli světové tenisové jedničky a na Turnaji mistrů v Londýně porazil Chorvata Marina Čiliče 6:3, 6:2. Už předtím v prvním duelu skupiny Johna...  celý článek

Když Murray jen vítězí. Nová světová jednička triumfovala i v Paříži

6.11.2016  17:37, aktualizováno  20:32
Britský tenista Andy Murray vyhrál čtvrtý turnaj za sebou. Ve finále v Paříži zdolala nová světová jednička Američana Johna Isnera 6:3, 6:7, 6:4.   celý článek

Del Potro už zase vyhrává trofeje, tituly slaví i Gasquet a Carreňo

23.10.2016  16:32, aktualizováno  17:59
Turnajový triumf naposledy slavil v roce 2014, teď mohl Juan Martín del Potro konečně zase laskat vítěznou trofej. Ve finále ve Stockholmu porazil argentinský tenista Američana Jacka Socka....  celý článek

Argentinci a Britové jsou krok od semifinále, Američané šanci nevyužili

16.7.2016  19:47, aktualizováno  17.7 9:55
Tenisté Argentiny a Velké Británie se po čtyřhře ujali ve čtvrtfinále Davis Cupu vedení 2:1 na zápasy. Britská dvojice Dominic Inglot, Jamie Murray si v Bělehradu poradila ve čtyřech setech s...  celý článek

Rosol a Štěpánek bojovali, ale světovým jedničkám těsně podlehli

16.7.2016  11:22, aktualizováno  19:54
Čeští tenisté svedli tuhý boj o druhý bod v daviscupovém čtvrtfinále s Francií. Dvojice Lukáš Rosol, Radek Štěpánek však nakonec s deblovými světovými jedničkami a čerstvými wimbledonskými...  celý článek

Stolní tenisty dělil od postupu jeden míček

25.4.2001  17:06
Ósaka Na dosah měli čeští stolní tenisté postup do čtvrtfinále mistrovství světa družstev v japonské Ósace. V osmifinále proti Korejské republice měl dnes Marek Klásek v rozhodujícím pátém utkání v...  celý článek