Hans Christer Holund

Norský běžec na lyžích Hans Christer Holund (*25. 2. 1989)

Skvělý Klaebo zajistil Norům zlato ze štafety. Češi dojeli desátí

18.2.2018  8:50, aktualizováno  11:08
Mladík Johanes Hösflot Klaebo slaví druhé olympijské zlato. Jedenadvacetiletý běžec na lyžích předvedl mocný finiš proti Denisu Spicovovi z Ruska a dovezl norskou štafetu na první příčce. Český...

Jakš zaválel ve skiatlonu, norskou jízdu nečekaně vedl Krüger

11.2.2018  7:07, aktualizováno  8:39
Olympijský skiatlon se povedl českému běžci na lyžích Martinu Jakšovi. Udržel krok s favority a doběhl si pro deváté místo. Zlato slaví Simen Hegstad Krüger z Norska, který v závěru okruhu utekl...

Obdivoval Ronalda, chtěl hrát fotbal. Teď Klaebo vládne světu běžkařů

12.12.2017  16:19
Neporazitelný, začíná se o něm šeptat u bílé stopy. Jel v této sezoně šest závodů, nikdo ho neporazil. Kraluje sprintům, distančním závodům, ale i těm hromadným. V každém dalším startu, do...

Skiatlon vyhráli aktuální lídři Světového poháru Kallaová a Klaebo

3.12.2017  12:07, aktualizováno  13:55
Norský mladík Johannes Hösflot Klaebo zůstal neporažený v nové sezoně Světového poháru v běhu na lyžích i po skiatlonu v Lillehammeru. V norském středisku ve finiši předstihl úřadujícího...

Klasické běhy v Otepää vyhráli Björgenová a Sundby, bodoval i Jakš

19.2.2017  11:42, aktualizováno  13:47
Poslední závod běžkyň na lyžích před světovým šampionátem v Lahti vyhrála v Otepää na trati 10 km klasicky Norka Marit Björgenová. Petra Nováková dorazila v Estonsku do cíle se ztrátou 3:49,4...

Skiatlon v Lahti vyhráli Johaugová a Sundby, zářili i další Norové

21.2.2016  10:05, aktualizováno  13:27
Skiatlon v Lahti jen potvrdil dominanci norských běžců na lyžích. Závody ovládli lídři Světového poháru Martin Johnsrud Sundby s Therese Johaugovou, v souboji mužů se jejich krajané umístili na...

Norská dominance: lyžaři deklasovali ve štafetách zbytek světa

6.12.2015  11:29, aktualizováno  13:37
Štafetové závody na Světovém poháru v Lillehammeru stvrdily norskou dominanci v současném běžeckém lyžování. Norské závodnice zvítězily s obřím náskokem jedné minuty a 59 sekund, jejich mužští...

Běžkyně na lyžích Nováková útočí na špičku. V Lillehammeru byla šestá

5.12.2015  10:53, aktualizováno  13:20
Petra Nováková zazářila. V norském Lillehammeru doběhla šestá ve skiatlonu na 15 kilometrů. Pro českou lyžařku je to nejlepší výsledek ve Světovém poháru. Na své triumfy z miniseriálu v Ruce z...