Gary Harris

Minnesota pro zesnulého trenéra porazila Lakers, Jokič má rekord NBA

16.2.2018  6:44, aktualizováno  10:45
Minnesota Timberwolves věnovali svůj domácí zápas s LA Lakers předčasně zesnulému kouči Flipu Saundersovi. A prestižní bitvu NBA ovládli 119:111. Bitva mladých evropských hvězd Janise Adetokunba...

James jasně přestřílel Westbrooka, Houston předvedl velkolepý finiš

14.2.2018  5:02, aktualizováno  10:36
Torontští basketbalisté potvrdili první příčku ve Východní konferenci NBA, když doma zdolali Miami 115.112. Neměli to však snadné, hrozilo, že promrhají až sedmnáctibodové vedení. Houston uspěl...

Washington si poradil i s Torontem, Satoranský pomohl deseti body

2.2.2018  6:17, aktualizováno  9:59
Washington sice ztratil svou oporu Johna Walla, na jeho výsledcích v basketbalové NBA to však není znát. Bez kapitána totiž vyhrál všechny tři zápasy, ve čtvrtek doma přehrál Toronto 122:119....

Satoranský načal jízdu Washingtonu za výhrou, Frazier ji završil

28.1.2018  6:15, aktualizováno  16:31
Tomáš Satoranský se poprvé v tomto kalendářním roce objevil v základní sestavě basketbalového Washingtonu. A byla to premiéra povedená. V Atlantě si jeho klub zapsal do tabulek NBA výhru 129:104.

Satoranský už nevede jednu ze statistik NBA, sklonil se před Westbrookem

26.1.2018  6:30, aktualizováno  9:17
Washingtonští basketbalisté neuspěli v NBA na palubovce Oklahoma City 112:121, když v zápase ani jednou nevedli a ztráceli až 19 bodů. Hned na úvod prohrávali 0:10. Tomáš Satoranský z poražených...

Velká sázka na Walla nevyšla, Washington padl. Durant s 20 000 body

11.1.2018  6:24, aktualizováno  10:05
Odehrál celý druhý poločas, a stejně to bylo málo. John Wall nedovedl basketbalový Washington k úspěchu nad Utahem, hosté odjíždějí s vítězstvím 107:104. Kevin Durant z Golden State je v NBA...

Minnesota zlomila Cleveland, historicky špatný James byl rád za 10 bodů

9.1.2018  6:27, aktualizováno  15:35
Basketbalisté Minnesoty si v NBA užili vítězství nad Clevelandem 127:99. Mělo totiž historické parametry. Lídr soupeře LeBron James odcházel s číslem -39 v kolonce plus/minus. To je jeho...

Deset bodů ve čtvrté čtvrtině. Satoranský jistil výhru nad NY Knicks

4.1.2018  6:12, aktualizováno  14:01
Washington si v basketbalové NBA poradil s New Yorkem 121:103 i s pomocí českého rozehrávače Tomáše Satoranského, který si svých 10 bodů schoval do čtvrté čtvrtiny. Vítězství Golden State nad...

James v Utahu smutní posedmé v řadě, Curry se vrátil vítěznou kanonádou

31.12.2017  5:14, aktualizováno  20:20
Ani 33. narozeniny na tom nic nezměnily. LeBron James po zápasech v Salt Lake City odchází zklamaný - po letošku už sedmkrát za sebou. Jeho Cleveland Cavaliers v basketbalové NBA padl na hřišti...

Lakers složili hold Bryantovi, jeho nástupci potrápili Golden State

19.12.2017  6:04, aktualizováno  13:14
Los Angeles Lakers vzdali poctu jednomu ze svých největších. Ke stropu Staples Center míří čísla 8 a 24, která v basketbalové NBA nosil Kobe Bryant. U slavné chvíle jim asistovali mistrovští...

Washington vrátil Clippers porážku, Satoranský přispěl jedenácti body

16.12.2017  9:35
Basketbalisté Washingtonu v NBA zvítězili i ve druhém utkání po návratu uzdraveného kapitána Johna Walla do sestavy. Podruhé během týdne se utkali s Los Angeles Clippers a na domácí palubovce mu...

Wall se do týmu Washingtonu vrátil výhrou, Satoranskému zůstaly minuty

14.12.2017  5:21, aktualizováno  11:28
Washingtonští basketbalisté začali sérii domácích zápasů v NBA vítězně. Memphis překonali 93:87. Do základní sestavy se třech týdnech léčení vrátil John Wall, Tomáši Satoranskému připadla role...

Detroit padl i s Bostonem, už pošesté v řadě. Oladipo králem večera

11.12.2017  0:48, aktualizováno  11:27
Na Detroit si program basketbalové NBA uchystal těžký začátek prosince - a výsledkem je už šestá porážka za sebou. V neděli Pistons doma podlehli 81:91 Bostonu, vedoucímu celku Východní...

Durant zastoupil Curryho a má triple-double, James táhl za rekordem

7.12.2017  5:39, aktualizováno  11:42
Kevin Durant vzal do rukou odpovědnost za výsledky basketbalových Golden State a dovedl je k výhře 101:87 na palubovce Charlotte. Zaznamenal při tom triple-double 35 bodů, 11 doskoků a 10...

Boston zůstal nejlepší, Cleveland vítězný. Střelu dne obstaral Barton

1.12.2017  6:16, aktualizováno  11:50
Boston zůstává v čele basketbalové NBA, pomohl si výhrou 108:97 nad tradičním soupeřem z Philadelphie. Nejdelší aktuální vítěznou sérii prodloužil Cleveland o desátý úspěch, v Atlantě zvítězil...

Satoranský si zlepšil sezonní maxima, James poprvé v kariéře vyloučený

29.11.2017  5:35, aktualizováno  9:14
Tomáš Satoranský zažil svůj nejpovedenější zápas v tomto ročníku NBA. K vítězství Washingtonu v Minnesotě 92:89 pomohl český basketbalista sedmi body, šesti asistencemi a pěti doskoky - ve...

Jamesův triple-double vedl k výhře, Westbrookův ne. Golden State řádilo

25.11.2017  6:32, aktualizováno  10:24
LeBron James dovedl Cleveland k sedmému vítězství za sebou, jeho tým se po rozpačitém startu posunul už na třetí místo ve Východní konferenci basketbalové NBA. S Charlotte to ale neměl...

Irving vysázel 47 bodů, Cousins byl vyloučený za sestřelení Westbrooka

21.11.2017  6:19, aktualizováno  10:52
Bostonští basketbalisté prodloužili svou sérii vítězství v NBA na 16 zápasů. V Dallasu uspěli 110:102 po prodloužení, když si Kyrie Irving zlepšil sezonní maximum na 47 bodů. Washington uspěl v...

Wallovo zranění vrátilo Satoranského do hry, Washington padl v Torontu

20.11.2017  0:06, aktualizováno  15:15
Tomáš Satoranský dostal po dvou zápasech NBA znovu významnější prostor v sestavě Washingtonu, coby náhradní rozehrávač byl u porážky 91:100 na palubovce basketbalového Toronta.

Velký obrat se slavil hned třikrát, Miami se pomstilo Washingtonu

18.11.2017  6:03, aktualizováno  11:19
Washington uspěl ve středu v Miami, zato v domácí odvetě o dva dny později zvítězit nedokázal. Basketbalisté z hlavního města Spojených států doma podlehli 88:91. Hvězdami večera v NBA byli...

Golden State znovu vládnou, Westbrook má triple-double z kanceláří

5.11.2017  5:16, aktualizováno  9:43
Sezonu nezačali nijak přesvědčivě, ale stačilo deset zápasů a basketbalisté Golden State Warriors už zase vévodí Západní konferenci NBA. Po jasné venkovní výhře 127:108 nad Denver Nuggets mají...

Washington jasně přehrával Golden State, ale pak se hvězdy popraly

28.10.2017  6:59, aktualizováno  12:30
Basketbalový Washington ztratil výborně rozehraný duel na palubovce Golden State, šampionovi NBA podlehl 117:120. Jedním z důvodů byla rvačka ze závěru první půle, po které předčasně skončili...

Washington padl s Lakers v prodloužení, Cleveland selhal v Brooklynu

26.10.2017  6:40, aktualizováno  10:14
Washingtonští basketbalisté už nejsou v NBA neporažení, v aréně LA Lakers podlehli 99:102 po prodloužení. Cleveland nestačil v Brooklynu 107:112 a triple-double LeBrona Jamese navzdory si zapsal...