Felix Loch

Sáňkařské štafetě kralovali Němci, zato Češi byli předposlední

15.2.2018  14:25, aktualizováno  14:46
Štafetu sáňkařů na olympijských hrách v Pchjongčchangu vyhrálo favorizované Německo ve složení Natalie Geisenbergerová, Johannes Ludwig, Tobias Wendl a Tobias Arlt. Druhá skončila s odstupem...

Sáňkařka Nosková skončila na ZOH sedmadvacátá, vyhrála Geisenbergerová

13.2.2018  12:31, aktualizováno  15:24
Sáňkařka Tereza Nosková má za sebou olympijskou premiéru, na hrách v Pchjongčchangu obsadila 27. příčku. Zlato ze Soči obhájila Němka Natalie Geisenbergerová.

Loch čtvrté zlato nemá, sáňkařům vládl Gleirscher. Hyman celkově 21.

11.2.2018  13:37, aktualizováno  16:14
Olympijskou soutěž sáňkařů vyhrál v Pchjongčchangu překvapivě Rakušan David Gleirscher. Největší favorit Němec Felix Loch po třech jízdách sahal po čtvrtém zlatu, ale závěrečnou jízdu...

Sáňkař Hyman je v polovině závodu dvacátý, za třetím zlatem míří Loch

10.2.2018  12:36, aktualizováno  14:37
Sáňkař Ondřej Hyman je po polovině olympijské soutěže dvacátý. Po dvou kolech vede Němec Felix Loch, který po triumfech z Vancouveru i ze Soči míří za třetí zlatou medailí. Třikrát za sebou...

2. DEN ZOH: Biatlonistka Vítková slaví bronz, Sáblíkové medaile unikla

10.2.2018  0:00, aktualizováno  16:31
Bronzová radost biatlonistky Veroniky Vítkové, trpké čtvrté místo rychlobruslařky Martiny Sáblíkové. Hned druhý den zimních olympijských her v Pchjongčchangu přinesl z českého pohledu záplavu...

Soutěžím sáňkařů vládli Němci, Češi skončili v závodu družstev devátí

13.2.2014  18:12, aktualizováno  18:44
I čtvrtou sáňkařskou soutěž na olympijských hrách v Soči ovládli Němci. V závodě družstev jednoznačně dominovali, stříbrné medaile získal ruský tým, třetí skončil výběr Lotyšska. Česká štafeta...

Sáňkař Hyman je po sobotě pětadvacátý, vede Loch

8.2.2014  19:10
Německý sáňkař Felix Loch má nakročeno k obhajobě zlaté olympijské medaile. Hlavní favorit po druhé ze čtyř jízd vystřídal v čele ruského rekordmana Alberta Demčenka a před nedělní druhou...

Němka Geisenbergerová obhájila prvenství v SP sáňkařek

19.1.2014  17:16
Mistryně světa v jízdě na saních Natalie Geisenbergerová si v předposledním závodě Světového poháru na domácí dráze v Altenbergu zajistila celkové prvenství v seriálu a zkompletovala absolutní...

Sáňkařští bratři Hymanové jsou po dvou jízdách ve třetí desítce

14.2.2010  3:39, aktualizováno  5:58
Čeští sáňkaři Ondřej a Jakub Hymanové figurují po dvou jízdách olympijského závodu ve Whistleru na 25. a 29. místě. V čele soutěže se usadil dvojnásobný mistr světa Felix Loch z Německa.