FC Vsetín

9.6.2017  16:29
Oba týmy vedly už o poločase 4:0, ale nastoupily k rozdílným druhým poločasům. Fotbalisté Štítné nad Vláří v něm vstřelili už „jen“ jednu branku a zdolali Chropyni 5:0, to Strání ve 24. kole...  celý článek

1.6.2017  16:09
Fotbalisté Bystřice pod Hostýnem ovládli duel celků ze středu tabulky. Ve 23. kole přeboru Zlínského kraje nastříleli Štítné nad Vláří čtyři góly a zvítězili 4:1. Lídr soutěže z Luhačovic má po...  celý článek

26.5.2017  5:59
Už během prvního poločasu atraktivního utkání padlo dohromady šest gólů. Čtyři z nich nasázel Baťov, který tak ve 22. kole přeboru Zlínského kraje vykročil k vítězství 5:2. Třemi brankami se...  celý článek

13.5.2017  8:59
Vedoucí fotbalisté Luhačovic i druhého Strání zvítězili ve 20. kole zlínského fotbalového přeboru až v penaltových rozstřelech. Naplno bodovaly ani třetí Provodov a čtvrtý Vsetín, který podlehl...  celý článek

28.4.2017  16:59
Fotbalisté Kelče, posledního týmu přeboru Zlínského kraje, oslavili v 18. kole druhý tříbodový zisk v ročníku. Na domácím hřišti zdolali Vigantice 3:0, přičemž všechny branky nasázeli v...  celý článek

21.4.2017  7:59
Fotbalisté Luhačovic zvítězili v 17. kole přeboru Zlínského kraje nad Morkovicemi 1:0 a v tabulce mají před druhým Provodovem nadále čtyřbodový náskok.   celý článek

14.4.2017  6:59
První Luhačovice nezvládly utkání 16. kola zlínského fotbalového přeboru. S fotbalisty Bystřice pod Hostýnem prohrály na penalty. Druhé Strání naopak jednoznačně zvítězilo - Chropyni dalo šest...  celý článek

31.3.2017  5:59
Fotbalisté Luhačovic vyhráli ve 14. kole zlínského přeboru na hřišti posledního Kelče 3:0, k čemuž přispěl dvěma góly i kanonýr David Červenka. Blýskl se i penaltou po vzoru Antonína Panenky....  celý článek

4.11.2016  15:27
Fotbalisté Strání ztenčily náskok prvních Luhačovic na jediný bod. Ve třináctém kole přeboru Zlínského kraje porazily Baťov 3:0 i díky dvěma trefám Jaroslava Gardiana. Vedoucí Luhačovice se...  celý článek

26.10.2016  18:59
Ani po dvanáctém kole fotbalového přeboru Zlínského kraje se fotbalisté posledního Kelče nepřiblížili týmům před sebou. Na hřišti Baťova sice celý první poločas statečně vzdorovali, nakonec ale...  celý článek

20.10.2016  10:59
Fotbalisté Luhačovic vyhráli v jedenáctém kole přeboru Zlínského kraje na hřišti předposledního Fryštáku vysoko 5:1 a na prvním místě tabulky mají bodový náskok před Strání. Jeho hráči sice také...  celý článek

14.10.2016  5:59
V nejgólovějším zápase desátého kola přeboru Zlínského kraje se radoval po penaltovém rozstřelu v Provodově Fryšták. Překvapivému vítězství předposledního týmu nad třetím pomohl i brankář Radek...  celý článek

6.10.2016  17:59
Dokázali stáhnout ztrátu 1:3 a nakonec ovládli i penaltový rozstřel. Fotbalisté Baťova zvítězili v 9. kole přeboru Zlínského kraje nad Fryštákem 4:3 i přesto, že zápas dohrávali od 70. minuty v...  celý článek

28.9.2016  19:15
Fotbalisté Baťova zdolali v osmém kole přeboru Zlínského kraje Chropyni 7:1. Úplně stejným výsledkem skončilo i utkání mezi Bošicemi a Vsetínem, z vysoké výhry se radovalo domácí mužstvo....  celý článek

22.9.2016  7:59
Vedoucí tým přeboru Zlínského kraje Luhačovice porazil v domácím prostředí Baťov díky gólům Davida a Štěpána Červenkových. I po sedmém kole stíhá lídra tabulky statečný nováček ze Strání, v...  celý článek

7.9.2016  18:10
Dlouho se hrál vyrovnaný duel - ještě v 73. minutě svítil na tabuli stav 3:2 pro Luhačovice a domácí se báli o výsledek. Nakonec však Boršicím nasázeli ještě tři branky a zvítězili 6:2. Po pátém...  celý článek

1.9.2016  13:59
Na hraně vápna dostal míč do běhu. Nezpracovával ho, protože dostal lepší nápad - zkusit rovnou střelu na zadní tyč. Tomáši Halodovi ze Strání se povedlo myšlenku zrealizovat dokonale. Se svými...  celý článek

25.8.2016  17:52
Fotbalisté Chropyně prohráli v letošní sezoně přeboru Zlínského kraje poprvé. Od Strání ovšem dostali na vlastním hřišti pět gólů. Do brány za rozhozenou obranou se trefovali dva hráči -...  celý článek

12.8.2016  5:59
Chyběly jen naplněné tribuny na stadionu Chelsea, kde před sedmnácti lety vstřelil Nigerijec Nwankwo Kanu hattrick v dresu Arsenalu. Jeden z jeho gólů nápadně připomněl rožnovský Mohammad...  celý článek

Terminátor, který bude lize chybět. Jak Michal Hubník končil s fotbalem

3.7.2016  9:29
Po sedmé operaci kolena měl Michal Hubník v nemocnici dost času, který nešlo vyplnit jinak. Myšlenkám neporučíte. Vkrádají se do hlavy tiše jako drzí lupiči s klíči od vstupních dveří. Jen račte...  celý článek

13.5.2016  15:59
Fanoušky Havířova ve 25. kole divize E tentokrát nenadchla nejzářivější hvězda týmu Miroslav Matušovič žádnou chytrou střelou, lišáckým lobem či pohlednou kličkou. Domácí podlehli Valašskému...  celý článek

29.4.2016  6:38
Fotbalisté Rýmařova získali v rámci 23. kola divize E nesmírně cenný skalp. Podařilo se jim venku zastavit rozjetý Havířov, jenž na jaře svými chytrými nahrávkami a góly táhne bývalý ligový hráč...  celý článek

22.4.2016  6:59
V pětatřiceti letech je stále ústřední postavou svého týmu. Miroslav Matušovič coby hrající trenér dovedl Havířov k vítězství 3:0 na půdě Brumova. Bývalý hráč Baníku či Sparty vstřelil v utkání...  celý článek

6.4.2016  8:54
Třetí porážku v řadě zaznamenal celek Nových Sadů ve 20. kole divize E. Postaral se o ni Havířov, jenž vede hrající trenér Miroslav Matušovič. Ten na začátku druhého poločasu povedeným lobem...  celý článek

1.4.2016  21:59
Fotbalisté Hranic zvítězili v utkání 19. kola divize E s Rýmařovem 4:0 a svého soupeře ve středu tabulky dokonce přeskočili. Vítězství řídil nejlepší střelec ligy Jan Ferenc, jenž se v utkání...  celý článek

20.11.2015  18:13
Fanoušci, kteří dorazili na zápas 16. kola divize E mezi domácím Dolním Benešovem a Havířovem, měli možnost na trávníku spatřit bývalou výraznou postavu nejvyšší soutěže. Miroslav Matušovič se...  celý článek

16.10.2015  19:07
Tabulku divize E vede i nadále celek Nových Sadů. V utkání 10. kola soutěže proti Frýdlantu měl ale vedoucí tým na domácím hřišti značně namále, když nakonec po parádním nátlaku hostů udržel...  celý článek

8.10.2015  19:30
Slavičín porazil Brumov na domácím hřišti 3:1. Valašské derby bylo spíše o bojovnosti než o fotbalovosti, přesto jedna akce šlágru 9. kola divize E zvedla diváky ze sedaček – Ondřej Školník...  celý článek

24.9.2015  20:05
Sedmé kolo fotbalové divize E se neslo ve znamení vysokých výher. Dva zápasy skončily 4:1, stejný počet duelů totožným brankovým rozdílem, ovšem bez gólu soupeře – 3:0. Valašské Meziříčí bylo...  celý článek

18.9.2015  9:41
O takových výkonech se Novým Sadům snad ani nezdálo. Nováček soutěže zatím šestkrát vyhrál a vede tabulku divize E. V šestém kole odnesl formu novosadských fotbalistů Krnov, který nestíhal...  celý článek

11.9.2015  16:39
Fotbalisté Vsetína se během 5. kola divize E přesvědčili o tom, jak pevné nervy mají jejich přemožitelé z Dolního Benešova. Ti v průběhu 78. a 79. minutě vstřelili dvě branky, čímž dokonali...  celý článek

3.9.2015  19:05
Běžela osmá minuta zápasu 4. kola fotbalové divize E mezi Novými Sady a Odrou Petřkovice. K přímému kopu z hranice pokutového území se postavil David Dvorský a přesně vymetl šibenici. Ještě v...  celý článek

14.11.2014  9:33
Fotbalový přebor Zlínského kraje zažil v předehrávaném 14. kole pořádně peprný moment. Během pátečního utkání mezi Baťovem a Provodovem totiž došlo po pětadvaceti minutách hry k jen málo vídané...  celý článek

14.11.2014  9:00
Fotbalisté přeboru Zlínského kraje mají podzimní úkoly splněny. O uplynulém víkendu se odehrálo závěrečné 14. kolo, které de facto bylo první jarní předehrávkou. První dva celky stvrdily svou...  celý článek

31.10.2014  16:44
První vs. druhý. Holešov proti Vsetínu. Dvanácté kolo přeboru Zlínského kraje nabídlo zajímavý souboj mezi prvním Holešovem a druhým Vsetínem. Po bezbrankové remíze v základní hrací době musely...  celý článek

23.10.2014  11:17
Fotbalisté Vsetína dlouhou dobu suverénně vládli přeboru Zlínského kraje. V 11. kole ale podruhé prohráli a klesli na druhou příčku, v čele je vystřídal Holešov. Podívejte se na video.   celý článek

17.10.2014  10:59
Fotbalisté Vsetína jsou opět na vítězné vlně. Poté, co v minulém kole přeboru Zlínského kraje prvně v sezoně prohráli, tentokrát zamířili na hřiště Rožnova pod Radhoštěm, kde silou vůle vyhráli...  celý článek

10.10.2014  13:25
Až v devátém kole nové sezony poprvé prohrál nováček fotbalového přeboru Zlínského kraje ze Vsetína. Na domácím hřišti nestačil na Provodov 0:2, i tak ale zůstává v čele tabulky. Podívejte se na...  celý článek

2.10.2014  9:00
Souboj Davida s Goliášem? I tak mohl vypadat duel 8. kola přeboru Zlínského kraje mezi fotbalisty Vizovic a Vsetína. Hosté přijeli jako lídr tabulky a svou pozici také potvrdili. Podívejte se na...  celý článek

25.9.2014  21:05
Fotbalisté Morkovic neměli v duelu 7. kola přeboru Zlínského kraje na hřišti Kelče útočníka Tomáše Topiče. A to byl pro ně rozdílový faktor, proč prohráli 3:4. Podívejte se na video.   celý článek

12.9.2014  7:00
Fotbalisté Vsetína stále nemají dost. Jako nováček přeboru Zlínského kraje zvítězili i popáté v řadě, tentokrát si poradili s Bystřicí pod Hostýnem jasně 3:0. Podívejte se na video.   celý článek

5.9.2014  11:57
Fotbalisté Vsetína jsou nováčkem přeboru Zlínského kraje. Podle dosavadních výkonů tomu ale nic nenasvědčuje. Jejich bilance je: čtyři zápasy a stejný počet vítězství. Naposledy Vsetín vyhrál na...  celý článek

28.8.2014  22:59
Jeden z lídrů přeboru Zlínského kraje Holešov nezaváhal ani ve třetím kole. Domácí fotbalisté hostili Vizovice, které zdolali i díky čistému hattricku Roubalíka vysoko 5:1. Museli ale přečkat...  celý článek

21.8.2014  11:59
Jeden, dva, tři... sedm! Fotbalisté Morkovic ve 2. kole přeboru Zlínského kraje ukázali, jak vypadá střelecký apetit a na půdě Vizovic zvítězili jasně 7:0. Nasměrovala je k tomu brzy proměněná...  celý článek

15.8.2014  11:00
Brzké vedení... z kapsy vyhání. I to by se dalo říct o fotbalistech Baťova, kteří v duelu 1. kola přeboru Zlínského kraje sice vedli na hřišti Provodova už po třech minutách 2:0, jenže nakonec...  celý článek

Z atletického oválu ve Vsetíně bude Tesco

16.9.2012  13:52
Ve Vsetíně na sídlišti Ohrada má vzniknout supermarket Tesco na místě fotbalového stadionu a atletického oválu. Jako náhradu společnost slibuje fotbalové hřiště s umělým trávníkem a tribunou.  celý článek

Hlučín posiloval obranu v poslední chvíli

8.3.2007  10:45
Hlučín Odrazit se od prvního jarního zápasu tak, aby tým neměl starosti se záchranou. Tak vstoupí druholigoví fotbalisté FC Hlučín do jarní části sezony. Jejich úvodním soupeřem bude v sobotu od 14.30...  celý článek

Florbalista roku si užíval zlatého víkendu

22.12.2004  10:49
Ostrava Na to, že by se mohl stát českým florbalistou roku, vůbec nepomyslel. A bum! Martin Ostřanský z FBC Pepino Ostrava v sobotu v Havlíčkově Brodě zvedl nad hlavu trofej pro nejlepšího florbalistu v...  celý článek

Výsledky nižších fotbalových soutěží

19.8.2001  22:13
Jižní Morava Druhým kolem pokračovaly nižší fotbalové soutěže na jižní Moravě. Výsledky: ŽUPNÍ PŘEBORY, jihomoravský: Kunštát - Bohunice 1:3, Rájec - Jihlava B 3:2, Luka n. J. - Hrušky 0:2, Velké Pavlovice -...  celý článek

Fotbalové soutěže odstartovaly

12.8.2001  22:03
Jižní Morava První kolo mají za sebou nižší fotbalové soutěže na jižní Moravě. Výsledky: ŽUPNÍ PŘEBORY, jihomoravský: Bedřichov - Kunštát 0:0, Blansko - BOPO Třebíč 3:2, Žďár n. S. - Vyškov 0:2, Nové Město -...  celý článek