Villarreal CF

Věděli jsme, že na Villarreal máme. Nezvládli jsme to, mrzí Sýkoru

3.11.2017  11:30
Před utkáním naznačil, že by v kabině nepohrdli bodem. V Evropské lize fotbalisté Slavie skutečně bojovali o remízu, Villarrealu však po dobrém výkonu nakonec podlehli 0:2. „Ale byly tam pasáže,...  celý článek

Šilhavému přibyly jizvy na srdci. Ale máme postup ve své moci, řekl

3.11.2017  5:59
Nervozitu v prvním poločase vykoupili po změně stran, fotbalisté Slavie favorizovaný Villarreal zatlačili, byli nebezpeční, ale vyrovnávací branku navzdory několika šancím nedali. „Za druhou...  celý článek

Jen Plzeň v pohárech vítězná, Slavia i Zlín prohrály a nevstřelily gól

2.11.2017  23:20
Dvě porážky, žádný vstřelený gól. Až plzeňští fotbalisté v pozdním večerním duelu přinesli do Česka pohárovou radost, když Luganu vrátili dva týdny starou porážku - zvítězili 4:1. Slavia sice v...  celý článek

Mleli jsme je, řekl slávista Souček o druhé půli s Villarrealem

2.11.2017  21:49
Bod byl podle slávisty Tomáše Součka blízko. "Ve druhém poločase jsme je mleli. Škoda, že jsme neproměnili žádnou šanci," litoval po prohraném utkání Evropské ligy s Villarrealem (0:2). Sám byl...  celý článek

Slavia - Villarreal 0:2, velký tlak skončil v závěru vlastním gólem

2.11.2017  18:04, aktualizováno  20:55
Poraženým se tleskalo. Fotbalisté Slavie sice ve čtvrtém kole Evropské ligy prohráli s Villarrealem 0:2, ale jejich vzepětí ve druhé půli publikum ocenilo. Silný soupeř šel v Praze brzy do...  celý článek

Žluté dějiny píší Jihoameričané. Teď je na tahu Kolumbijec Bacca

2.11.2017  11:59
Fotbalový Villarreal uspořádal v létě v Buenos Aires neobvyklý večírek. Při příležitosti přátelského zápasu s Boca Juniors pozval všechny Argentince, kteří v historii oblékli či stále oblékají...  celý článek

Znovu remizovat s Villarrealem? Nebyli bychom extra smutní, řekl Sýkora

2.11.2017  5:59
V Evropské lize nastupuje pravidelně, minule dokonce na hřišti Villarrealu přihrál na gól Dannymu. Slavia ale slibný náskok neudržela a ve Španělsku získala bod za výsledek 2:2. „Remíza a styl,...  celý článek

Villarreal, pak Plzeň. Pohár nedáváme na druhou kolej, ujistil Šilhavý

1.11.2017  13:59
S očividnou radostí, že na slávistické marodce zůstávají pouze dva hráči, chystá trenér Jaroslav Šilhavý svůj tým na dva nejdůležitější duely podzimu. Ve čtvrtek fotbalisté Villarrealu v...  celý článek

Další tribuna ponese jméno legendy. Slavia před Villarrealem oslaví výročí

31.10.2017  14:34
Fotbalisté pražské Slavie při čtvrtečním duelem základní skupiny Evropské ligy s Villarrealem oslaví 125. výročí založení klubu, které připadne přímo na den utkání. Vedení klubu před zápasem...  celý článek

21.10.2017  11:57
Villarreal (Od našeho zpravodaje) Rozehrávka do strany, narážečka do náběhu, zpětná přihrávka, gól. Slávisté šli ve 30. minutě zápasu ve Villarrealu do senzačního dvougólového vedení. Navíc způsobem, jaký se dal očekávat spíš od...  celý článek

Necid po Villarrealu: Ostudu jsme neudělali. Už má víc gólů než Škoda

20.10.2017  10:59
Villarreal (Od našeho zpravodaje) Když na začátku září přicházel do fotbalové Slavie na hostování její odchovanec Tomáš Necid, čekalo se, že bude střílet góly. Ale že to bude taková krasojízda? Stihl už dvakrát pálit v domácím...  celý článek

Do pekla Slavii nedovezli. Bod je úspěch, soudí brankář Laštůvka

20.10.2017  6:56
Villarreal (Od našeho zpravodaje) Po půlhodině Slavia senzačně vedla 2:0. Fanoušci skandovali "Dejte jim bůra!" a kurs na výhru Villarrealu stoupl na 8,5:1. Pak ovšem během tří minut domácím vyšly dvě akce, na jejichž koncích...  celý článek

Šilhavý zase obral španělský tým: Bodík s Villarrealem je nečekaný

20.10.2017  0:15
Villarreal (Od našeho zpravodaje) Fotbalový trenér Jaroslav Šilhavý na španělské kluby umí. Před čtyřmi lety, ještě jako kouč Liberce, hrál v základní skupině Evropské ligy se Sevillou dvakrát 1:1. Ve čtvrtek večer se Slavií...  celý článek

Potlesk pro Slavii i zlínské nadšení. Naopak Plzeň v pohárech zklamala

20.10.2017  0:01
Porážka, cenná remíza i další vybojovaný bod. České fotbalové kluby se v třetím kole Evropské ligy z vítězství neradovaly, ale Slavia i Zlín zaslouží potlesk. Naopak Plzeň, suverénní lídr domácí...  celý článek

Villarreal - Slavia 2:2, hosté vedli o dva góly, nezvládli závěr půle

19.10.2017  20:17, aktualizováno  23:44
Villarreal (Od našeho zpravodaje) Slávističtí fotbalisté ve Villarrealu v duelu základní skupiny Evropské ligy vedli už 2:0, ale domácí v závěru poločasu během tří minut vyrovnali. Ve druhé půli se už hosté jen bránili a...  celý článek

Slavia proti Villarrealu? Disciplinovaná a odvážná, přeje si Šilhavý

19.10.2017  11:59
Villarreal (Od našeho zpravodaje) Když před čtyřmi lety vedl Jaroslav Šilhavý fotbalový Liberec, povedl se mu v základní skupině Evropské ligy unikátní kousek: se silnou Sevillou, pozdějším vítězem soutěže, remizoval dvakrát...  celý článek

Kat Sparty či hrdina evropského finále. Z útoku Villarrealu jde strach

19.10.2017  9:43
Villarreal (Od našeho zpravodaje) Útočná dvojice Bakambu - Soldado trápila fotbalisty Plzně i Sparty. S jejich pomocí Villarreal v minulých dvou letech dvakrát přehrál českou špičku a dnes ho čeká třetí výzva: Slavia. Španělský...  celý článek

Je načase venku v Evropě něco uhrát. Ale bude to kolotoč, ví Jugas

19.10.2017  5:59
Villarreal (Od našeho zpravodaje) I kvůli takovým zápasům do fotbalové Slavie přicházel, i kvůli takovým zápasům ho Slavia kupovala. Pětadvacetiletý stoper Jakub Jugas zatím nechyběl v jediném duelu na evropské scéně (včetně...  celý článek

Sýkora: Villarreal je pro nás zkouška, o postupu se rozhodovat nebude

18.10.2017  17:19
Villarreal (Od našeho zpravodaje) Kádr fotbalové Slavie je široký, to je zřejmá věc. A tak je záložník Jan Sýkora spíše hráčem pro Evropu. V obou dosavadních duelech Evropské ligy proti Maccabi Tel Aviv a v Astaně nastoupil v...  celý článek

Další mise: silný Villarreal. Slávisté tuší, že i bod by byl úspěch

18.10.2017  10:53
Zatímco před třemi týdny vyráželi slávističtí fotbalisté na pouť Evropskou ligou až do vzdálené kazašské Astany a na šestihodinový let cestovali v teplákových soupravách, teď je čekal let mnohem...  celý článek

Přišel ze Sparty a velí Slavii. Nervy nemám, říká flegmatik Hušbauer

14.9.2017  14:59
Možná stačilo, aby nezkazili deset minut v předkole, a ve středu večer mohli vyběhnout na stadionu Realu Madrid. Koho by to neštvalo, co? Liga mistrů je top. A Real je strop. „Zahrát si proti...  celý článek

Messi hattrickem pomohl k výhře v derby, Real i Atlético jen remizovaly

9.9.2017  15:04, aktualizováno  10.9 22:45
Fotbalisté Barcelony vyhráli i třetí ligový zápas v sezoně, derby s Espaňolem zcela ovládli - na skóre 5:0 má největší zásluhu Lionel Messi, autor hattricku. San Sebastian vyhrál na hřišti La...  celý článek

Nejdřív zahodil penaltu, pak Messi dvěma góly rozhodl o výhře Barcelony

26.8.2017  20:32, aktualizováno  22:12
Fotbalisté Barcelony porazili ve druhém utkání sezony španělské ligy Alavés 2:0. Obě branky zařídil po přestávce Lionel Messi, který přitom v prvním poločase neproměnil penaltu.  celý článek

Fotbalisté Villarrealu si odvezli ze San Sebastianu třígólovou porážku

25.8.2017  22:22, aktualizováno  23:59
Fotbalisté Villarrealu, kteří budou soupeřem Slavie v Evropské lize, prohráli i druhý zápas ve španělské soutěži. V San Sebastianu podlehli 0:3 a jsou poslední v tabulce. Real Sociedad je naopak...  celý článek

Slávisty los nenadchl. Ale o postup se porveme, slibuje kapitán Bílek

25.8.2017  15:16, aktualizováno  16:27
Většina se dívala doma, jen několik slávistických fotbalistů sledovalo přímo v Edenu, s kým si na podzim zahrají v základní skupině Evropské ligy. A výběr soupeřů se jim úplně nezamlouval....  celý článek

Neatraktivní los: Plzeň má FCSB, Slavii čeká Astana, Zlín poletí do Ruska

25.8.2017  12:45, aktualizováno  13:39
Los základních skupin Evropské ligy české kluby nepotěšil. Je neatraktivní, nezajímavý, k tomu obtížný včetně dlouhého cestování. Plzeň se utká znovu s FCSB, k tomu má Beer-Ševu a Lugano. Slavii...  celý článek

Contador tvrdě zaútočil, van Garderen dvakrát upadl a Marczynski vyhrál

24.8.2017  17:39
Bude to etapa pro únik, shodla se před jejím startem většina sportovních ředitelů. Nicméně prognózy jsou speciálně na Vueltě věcí ošidnou. Pod kotlem favoritů v šestém dějství španělské Grand...  celý článek

Do výhně pro postup. Plzni jde o šestý podzim v pohárech od roku 2011

23.8.2017  13:59
Sedmkrát bojovali plzeňští fotbalisté v kvalifikaci evropských pohárů, pětkrát byli úspěšní. Co osmý příběh? „Máme to dobře rozehrané a věřím, že to zvládneme,“ říká obránce David Limberský.  celý článek

Arsenal prohrál ve Stoke, Liverpool má těsnou výhru a United nadělovali

19.8.2017  15:31, aktualizováno  20:34
V prvním kole dokázali zápas proti Leicesteru otočit, ve druhém už fotbalisté Arsenalu na zvrat neměli, proto ve Stoke podlehli 0:1. Naopak Liverpool těsně porazil Crystal Palace a Manchesteru...  celý článek

Desátý díl do sparťanské skládačky. Z Lille přichází záložník Rio Mavuba

21.7.2017  9:56, aktualizováno  10:13
Posilování pražské Sparty nekončí. Klub v pátek dopoledne oznámil příchod třiatřicetiletého francouzského defenzivního záložníka Ria Mavuby, který naposledy působil jako kapitán Lille. Na Letné...  celý článek

Fotbalisty Barcelony povede podle očekávání trenér Valverde

29.5.2017  19:26
Novým trenérem fotbalistů Barcelony byl podle očekávání jmenován třiapadesátiletý Ernesto Valverde. Dosavadní kouč Bilbaa vystřídá odcházejícího Luise Enriqueho a s katalánským klubem podepsal...  celý článek

Manchester, nebo Ajax? Ve finále Evropské ligy jde o titul i zlínský osud

24.5.2017  5:59
Zraky zlínských fotbalistů budou ve středu večer upřeny do Stockholmu. Finále Evropské ligy mezi Ajaxem Amsterdam a Manchesterem United totiž může výrazně změnit jejich budoucnost. Pokud...  celý článek

Z Bilbaa do Barcelony. Novým trenérem Messiho a spol. má být Valverde

22.5.2017  16:44
Trenérem fotbalistů Barcelony se má podle španělských médií stát od nové sezony Ernesto Valverde, současný kouč Bilbaa. Třiapadesátiletý Španěl má nahradit Luise Enriqueho, jenž svůj odchod...  celý článek

Španělsko má nového šampiona, Real si pohlídal poslední zápas a slaví

21.5.2017  19:01, aktualizováno  23:22
Fotbalisté Realu Madrid jsou po pěti letech mistry španělské ligy. V závěrečném 38. kole vyhráli nad Malagou 2:0 a nemuseli se tak ohlížet na výsledek konkurenční Barcelony. Katalánci s Eibarem...  celý článek

Blízko titulu. Real Madrid odstřelil Vigo a na Barcelonu má tři body

17.5.2017  22:55, aktualizováno  23:12
Jen malý kousek chybí fotbalistům Realu Madrid k zisku španělského titulu. V dohrávce 21. ligového kola vyhráli ve Vigu 4:1 a kolo před koncem soutěže se vrátili se do čela tabulky o tři body...  celý článek

Vyrovnané drama o španělský titul. Real i Barcelona vyhrály shodně 4:1

14.5.2017  21:59, aktualizováno  22:10
Přetahovaná mezi Realem Madrid a Barcelonou pokračuje. Ve hře o španělský trůn zůstávají po předposledním 37. kole oba týmy - Real si doma poradil se Sevillou 4:1, Barcelona díky hattricku...  celý článek

Real hladce vyhrál i bez opor, Messi už má přes padesát gólů v sezoně

6.5.2017  20:46, aktualizováno  8.5 22:45
Na čele španělské fotbalové ligy jsou hráči Barcelony, jenže druhý Real Madrid má k dispozici jedno utkání k dobru. Za Barcelonou je kvůli horšímu skóre, přestože v sobotu večer jednoznačně 4:0...  celý článek

Další souboj madridských velkoklubů. Liga mistrů uvidí reprízu finále

2.5.2017  6:59
Staří známí znovu proti sobě. Madridské derby mezi fotbalisty Realu a Atlética je v Lize mistrů na programu už potřetí za posledních pět let. Zatímco v letech 2014 a 2016 se oba celky potkaly ve...  celý článek

Barcelona zvítězila v derby a přeskočila Real, ten udolal Valencii

29.4.2017  18:17, aktualizováno  30.4 22:40
Fotbalisté Barcelony opět vedou španělskou ligu. Ve 35. kole ovládli městské derby proti Espaňolu 3:0 a jsou o skóre před Realem Madrid, který si v dřívějším duelu poradil 2:1 s Valencií. „Bílý...  celý článek

Sevilla uspěla nad Celtou Vigo a dotáhla se na třetí Atlético

27.4.2017  22:30, aktualizováno  22:52
Fotbalisté Sevilly ve 34. kole španělské ligy vyhráli 2:1 nad Celtou Vigo a bodově se dotáhli v tabulce na třetí Atlético Madrid. V posledních čtyřech kolech se tak oba celky utkají o přímý...  celý článek

Atlético Madrid přišlo o sérii neporazitelnosti, podlehlo Villarrealu

25.4.2017  23:25
Fotbalisté Atlética Madrid už pomalu zapomínali jak chutná porážka. Nepoznali ji dvanáct soutěžních duelů (devět ligových, tři v Lize mistrů). O příjemnou sérii přišli ve 34. kole španělské ligy...  celý článek

Messi zastínil Ronalda. Rekordním gólem rozhodl v nastavení El Clásico

23.4.2017  22:42, aktualizováno  22:59
Dvougólové představení Lionela Messiho posílá Barcelonu na první příčku španělské ligy. Argentinský útočník rozhodl o vítězství 3:2 v El Clásiku jubilejní pětistou trefou za katalánský klub, k...  celý článek

Atlético těsně vyhrálo na hřišti Espaňolu, rozhodl Griezmann

22.4.2017  22:41, aktualizováno  22:55
Fotbalisté Atlétika Madrid si pojistili třetí příčku ve španělské lize. Ve 33. kole zvítězili nad Espaňolem Barcelona na jeho stadionu 1:0, v 73. minutě rozhodl Antoine Griezmann. Atlético má na...  celý článek

Real zvítězil i bez hvězd, Barceloně pomohly dva góly Messiho

15.4.2017  18:14, aktualizováno  17.4 22:41
Cristiano Ronaldo, Gareth Bale či Karim Benzema nebyli ani na lavičce náhradníků. Trenér Zinedine Zidane před zápasem 32. kola zariskoval, ale Real Madrid nakonec i s několika náhradníky na...  celý článek

Real remizoval v madridském derby s Atlétikem, Barcelona padla v Málaze

8.4.2017  18:13, aktualizováno  10.4 22:48
Fotbalisté Realu Madrid remizovali ve 31. kole španělské ligy s Atlétikem 1:1, na zásah Pepeho z 52. minuty zareagoval pět minut před koncem Antoine Griezmann. Lídr soutěže už doma nedokázal...  celý článek

Barcelona zdolala Sevillu, Real odpověděl čtyřmi góly na půdě Leganés

5.4.2017  21:35, aktualizováno  6.4 23:33
Fotbalisté Realu Madrid zdolali ve 30. kole španělské ligy Leganés na jeho půdě 4:2 a udrželi v čele tabulky dvoubodový náskok před Barcelonou. Navíc mají zápas k dobru. Barcelona doma zdolala...  celý článek

Fotbalisté Atlética porazili San Sebastian a upevnili si třetí místo

4.4.2017  23:30
Fotbalisté Atlética Madrid porazili ve 30. kole španělské ligy San Sebastian 1:0, zvítězili popáté za sebou a upevnili si třetí místo v tabulce. Čtvrtá Sevilla na tým z metropole ztrácí tři...  celý článek

Real si poradil s Alavésem, vyhrála i Barcelona. Sevilla zůstala čtvrtá

2.4.2017  14:37, aktualizováno  3.4 22:43
Fotbalisté Realu Madrid prodloužili domácí ligovou neporazitelnost na patnáct utkání a po vítězství 3:0 nad Alavésem vedou ligu o dva body před Barcelonou. Ta si ve večerním utkání poradila s...  celý článek

Atlético vyhrálo v Málaze a poskočilo na třetí místo španělské ligy

1.4.2017  22:43
Fotbalisté Atlétika Madrid porazili ve večerním zápase 29. kola španělské ligy Málagu 2:0 a v neúplné tabulce jsou třetí. Další týmy z nejlepší čtyřky soutěže - Real Madrid, Barcelona i Sevilla...  celý článek