FC Turín

AC Milán ani netrefil bránu Sampdorie, Inter zachránil výhru v závěru

24.9.2017  14:59, aktualizováno  22:46
Zatímco doma jsou fotbalisté AC Milán stoprocentní, venku dva ze tří zápasů v italské lize prohráli. Ten druhý v neděli po poledni, kdy v rámci 6. kola nestačili na Sampdorii Janov. Větší štěstí...  celý článek

Jankto s Barákem nezabránili porážce. Tabulku vede Neapol před Juventusem

23.9.2017  17:15, aktualizováno  23:06
I když v turínském derby Juventus vyhrál jednoznačně o čtyři góly, v italské lize má pořád horší skóre než vedoucí Neapol. Ta v šestém kole soutěže porazila Spal. Jankto s Barákem v dresu Udine...  celý článek

AS Řím bez Schicka vyhrál, vede Neapol o skóre před Juventusem

20.9.2017  20:08, aktualizováno  23:15
Zraněný Patrik Schick v sestavě fotbalistů AS Řím chyběl a jeho tým v 5. kole italské ligy slavil vysoké vítězství. I díky dvěma gólům Edina Džeka vyhrál na hřišti nováčka Beneventa 4:0. Tabulku...  celý článek

Schick hrál poprvé za AS Řím, Juventus i Inter bez ztráty bodů

16.9.2017  17:08, aktualizováno  17.9 22:49
Fotbalista Patrik Schick poprvé nastoupil za AS Řím, ve 4. kole italské ligy proti Hellasu Verona šel do hry v 75. minutě za stavu 3:0. Stejným rozdílem zápas také skončil. Inter Milán je dál...  celý článek

Jankto gólem řídil výhru Udinese, hrál i Barák. Inter a Neapol bez ztráty

9.9.2017  20:55, aktualizováno  10.9 23:07
Reprezentačnímu záložníkovi Jakubu Janktovi se dařilo v dresu Udinese, kterému jedinou brankou zápasu pomohl k vítězství 1:0 nad Janovem. Antonín Barák zvládl za domácí celý duel. Inter Milán...  celý článek

Bonyho návrat i odmítnutí Chelsea. Co přinesl poslední přestupní den

1.9.2017  17:29
Kluby se na poslední chvíli dohodly, jenže on chtěl spíš do Tottenhamu a měl pocit, že ho do modrého dresu Chelsea příliš tlačí. A tak fotbalový záložník Ross Barkley potěšil fanoušky svého...  celý článek

Barák hrál poprvé italskou ligu, Juventus otáčel, Inter vyhrál v Římě

26.8.2017  20:41, aktualizováno  27.8 23:02
Antonín Barák poprvé zasáhl do zápasu italské ligy v dresu fotbalistů Udine, které však v druhém kole prohrálo na hřišti Spalu Ferrara 2:3. Juventus musel s Janovem dotahovat skóre 0:2, ale...  celý článek

Giaccherini si v Neapoli měnil číslo, nezmění spíš dres? Sparta má zájem

26.7.2017  14:59
Drobná kuriozita u fotbalistů Neapole, jak o ní informuje jeden z regionálních webů: záložník Emanuele Giaccherini si v klubu mění číslo dresu, už nechce nosit čtyřku, ale vybral si patnáctku.  celý článek

Totti se s AS Řím rozloučil výhrou, Schickovy asistence na body nestačily

28.5.2017  20:10, aktualizováno  23:07
Fotbalisté AS Řím zakončí sezonu na druhém místě. Janov zdolali 3:2 a zajistili tak skvělou rozlučku legendárnímu Francescovi Tottimu, jenž hrál od 54. minuty poslední utkání za klub, v němž...  celý článek

Juventus rozhodl v Boloni v nastavení, Atalanta jde na čtvrté místo

27.5.2017  20:02, aktualizováno  20:12
Fotbalisté mistrovského Juventusu zakončili italskou ligu vítězstvím. Na hřišti Boloni, za kterou odehrál 68 minut Ladislav Krejčí, otočili na 2:1 gólem ve čtvrté minutě nastavení. Ve druhém...  celý článek

Juventus pošesté v řadě mistrem Itálie, rozhodla výhra nad Crotone

21.5.2017  16:59, aktualizováno  22:42
Mohli rozhodnout už před dvěma týdny, radují se až nyní - kolo před koncem. Fotbalisté Juventusu jsou rekordní šestou sezonu po sobě šampionem italské ligy, definitivně to potrvdila výhra 3:0...  celý článek

AS Řím vyhrál a má stále teoretickou šanci na titul, to samé Neapol

20.5.2017  19:56, aktualizováno  22:51
Fotbalisté AS Řím i Neapole mohou stále pomýšlet na triumf v italské lize. V předposledním 37. kole zvítězili Římané nad Chievem Verona 5:3 a na vedoucí Juventus ztrácejí bod. Neapol po výhře...  celý článek

Juventus ještě neslaví, s AS Řím prohrál. Neapol dala pět gólů Turínu

14.5.2017  14:36, aktualizováno  22:56
Fotbalisté Juventusu Turín opět odložili oslavy titulu. Ve 36. kole k nim potřebovali aspoň bod, jenže s AS Řím prohráli 1:3. Třetí Neapol si smlsla na FC Turín, kterému dala 5 branek. A co Češi...  celý článek

Lazio už nemá šanci na Ligu mistrů, Bergamo vybojovalo Evropskou ligu

13.5.2017  20:36, aktualizováno  22:52
Fotbalisté Lazia Řím prohráli v 36. kole italské ligy na hřišti Fiorentiny 2:3 a definitivně ztratili šanci na třetí místo a předkolo Ligy mistrů. Navíc ještě mohou přijít i o čtvrtou pozici....  celý článek

Ajax uhájil náskok a ve finále Evropské ligy vyzve Manchester United

11.5.2017  23:08
Fotbalisté Manchesteru United a Ajaxu Amsterdam postoupili do finále Evropské ligy, které se bude hrát 24. května ve Stockholmu. Manchester postoupil přes Celtu Vigo po vítězství 1:0 a domácí...  celý článek

Benatiu z Juventusu rasisticky urazili přímo při televizním rozhovoru

8.5.2017  16:53
V italské fotbalové lize se v krátké době řeší další rasistický skandál. Marocký obránce Medhi Benatia z Juventusu přerušil živý televizní rozhovor pro veřejnoprávní stanici Rai poté, co ve...  celý článek

Mistrovské oslavy se odkládají. Juventus v městském derby remizoval

6.5.2017  19:57, aktualizováno  22:47
Sedmnáct domácích zápasů v aktuální sezoně vyhráli, ten osmnáctý už ne. Fotbalisté Juventusu, kteří před odvetou semifinále Ligy mistrů šetřili některé opory, remizovali v městské derby s FC...  celý článek

Schick dal gól, pak se zranil. Krejčí pomohl k vysoké výhře asistencí

29.4.2017  22:53, aktualizováno  30.4 22:45
Fotbalový útočník Patrik Schick potvrdil skvělou formu a vstřelil jedenáctou ligovou branku v sezoně. Do druhého poločasu ale kvůli zranění nezasáhl, Sampdoria vedení neudržela a na hřišti FC...  celý článek

Bergamo v poslední minutě utkání vydřelo remízu s Juventusem

28.4.2017  23:21
Fotbalisté Juventusu Turín na cestě za dalším titulem v italské lize přišli v závěru předehrávky 34. kola o vítězství na hřišti Atalanty Bergamo a remizovali 2:2. Před víkendovým programem mají...  celý článek

Zemanova Pescara vysoko prohrála s AS Řím a sestupuje z italské ligy

24.4.2017  22:43
Český trenér Zdeněk Zeman nedokázal udržet fotbalisty Pescary v italské lize. Jeho svěřenci v pondělní dohrávce 33. kola doma podlehli AS Řím 1:4 a na záchrannou sedmnáctou příčku už nedosáhnou.  celý článek

Schick dal desátý gól v lize, Sampdoria ale padla. Jankto byl u výhry

23.4.2017  14:32, aktualizováno  22:48
Útočník Patrik Schick i nadále udivuje fotbalovou Itálii. Ve 33. kole tamní ligy se po pěkné individuální akci opět radoval z branky, která byla jeho desátou v sezoně. Sampdoria ale neudržela...  celý článek

Fiorentina zvládla devítigólovou bitvu s Interem, Krejčí hrál za Boloňu

22.4.2017  20:01, aktualizováno  23:10
Ani hattrick Maura Icardiho nestačil Interu Milán ke třem bodům, Fiorentině se totiž v přestřelce dařilo lépe a zvítězila 5:4. Záložník Ladislav Krejčí odehrál za Boloňu 78 minut, prohře 2:3 s...  celý článek

Inter ztratil výhru nad AC v nastavení, Schickův gól na výhru nestačil

15.4.2017  14:40, aktualizováno  22:36
Inter vedl ještě sedm minut před koncem nad AC o dvě branky, jenže v závěru o vítězství přišel. Cristián Zapata z AC vyrovnal duel 32. kola italské ligy až v sedmé nastavené minutě, sudí gól...  celý článek

Schick pomohl asistencí k remíze, Boloňa s Krejčím nestačila na Řím

9.4.2017  14:47, aktualizováno  22:54
Útočník Patrik Schick potvrdil skvělou formu, jeho gólová přihrávka ale Sampdorii ve 31. kole italské fotbalové ligy ke třem bodům nestačila. Janov dvakrát vedl, avšak Fiorentině se povedlo...  celý článek

Juventus vyhrál nad Chievem, Pescara pod Zemanem opět remizovala

8.4.2017  17:04, aktualizováno  22:48
Juventus porazil Chievo Verona 2:0 a vede italskou ligu o devět bodů před AS Řím, který má ale zápas k dobru. Fotbalistům Pescary se znovu vzdálila záchrana. Ve 31. kole jen remizovali v Empoli...  celý článek

Jankto pomohl krásným gólem k remíze, Zemanova Pescara obrala AC Milán

2.4.2017  14:28, aktualizováno  22:52
Fotbalový záložník Jakub Jankto má parádní formu. Jednadvacetiletý reprezentant se trefil ve třetím utkání italské ligy v řadě, na hřišti FC Turín otevřel v 50. minutě dělovkou pod břevno skóre....  celý článek

Džeko zařídil dvěma góly výhru AS Řím nad Empoli, zvítězilo i Lazio

1.4.2017  22:41
AS Řím stvrdilo v sobotním utkání 30. kole postavení na druhém místě italské ligy. Díky dvěma gólům útočníka Edina Džeka porazilo Empoli 2:0 a ztenčilo náskok prvního Juventusu na pět bodů. Lídr...  celý článek

Jankto dal opět gól a Krejčí asistoval. Schick se proti Juventusu zranil

19.3.2017  14:26, aktualizováno  22:45
Čeští fotbalisté v italské lize byli znovu vidět. Jakub Jankto se podílel gólem na výhře Udine nad Palermem, Ladislav Krejčí z Boloni přispěl asistencí ke skalpu Chieva. Jen Patrik Schick nebude...  celý článek

Inter Milán remizoval na hřišti Turína, AC Milán vyhrál nad Janovem

18.3.2017  20:09, aktualizováno  22:53
Fotbalisté Interu Milán remizovali ve 29. kole italské ligy na hřišti FC Turín 2:2 a zůstali na páté příčce tabulky. Obě branky hostí padly po zaváhání turínského brankáře Joea Harta. Ve druhém...  celý článek

Jankto zářil proti Pescaře, má gól a dvě asistence. Sampdoria vyhrála

11.3.2017  22:56, aktualizováno  13.3 23:04
Nejlepší zápas kariéry prožil v italské lize český záložník Jakub Jankto. Na hřišti Pescary, již vede trenér Zdeněk Zeman, zazářil vítězným gólem a a dvěma asistencemi. Udine zvítězilo 3:1. Už v...  celý článek

Kykyryký! Turín velebí střelecký objev s kohoutí oslavou

7.3.2017  9:59
Vypadá to trochu komicky. Když dá gól, přiloží si Andrea Belotti palec na čelo, zbylé čtyři prsty zvedne a napodobuje kohoutí hřebínek. Tuhle oslavu mu vymyslel kamarád z dětství Juri Gallo,...  celý článek

Udine s Janktem obralo o body Juventus, Inter nastřílel pět gólů

5.3.2017  17:01, aktualizováno  22:46
Fotbalisté Juventusu po sedmi výhrách v řadě ztratili body v Udine. V utkání 27. kola italské ligy tam prohrávali, po gólu Bonucciho ovšem vybojovali remízu 1:1. Na čele tabulky mají i přes...  celý článek

Boloňa s Krejčím opět prohrála, Pescara pod Zemanem zvítězila 5:0

19.2.2017  14:33, aktualizováno  22:54
Fotbalistům Boloni se v únoru nedaří. Ve 25. kole italské ligy před vlastními fanoušky podlehli Interu 0:1. Český záložník Ladislav Krejčí odehrál celý zápas, který v 81. minutě rozhodl...  celý článek

Schicka na lavici schovávám. Nechci, aby mi ho prodali, říká jeho kouč

13.2.2017  11:51
Zase vylepšil svou báječnou bilanci, po nedělním duelu proti Boloni potřebuje fotbalový útočník Patrik Schick na gól v italské lize jen 106 minut. A pořád mu to nestačí na základní sestavu...  celý článek

Arsenal hledá náhradu za Čecha, píší v Anglii. Jen spekulace, tvrdí agent

9.2.2017  11:39
Fotbalový Arsenal hledá pro příští sezonu náhradu za Petra Čecha, vyhlédl si Joea Harta z Manchesteru City - s touto překvapivou zprávou přišel ve čtvrtek ráno anglický deník Daily Mail. Podle...  celý článek

Sampdoria se Schickem oloupila na San Siru AC Milán. Juventus vyhrál

5.2.2017  14:30, aktualizováno  22:37
Před týdnem porazili na domácím hřišti AS Řím, tentokrát potvrdili fotbalisté Sampdorie Janov výbornou formu proti AC Milán. Na jeho hřišti vyhráli v nedělním utkání 23. kola italské ligy se...  celý článek

Schickovi na gól stačily dvě minuty, Krejčí potřetí v řadě asistoval

29.1.2017  17:02, aktualizováno  23:01
Čeští fotbalisté zažili v italské lize úspěšnou neděli. Patrik Schick i Jakub Jankto se radovali z výher, Ladislav Krejčí s Boloňou nakonec brali bod. Krejčí se přitom potřetí za sebou podílel...  celý článek

Inter porazil Pescaru a posunul se na čtvrté místo před Lazio

28.1.2017  20:12, aktualizováno  22:52
Fotbalisté Interu Milán zdolali ve 22. kole italské ligy poslední Pescaru jasně 3:0 a po sedmé výhře za sebou se v tabulce posunuli na čtvrté místo před Lazio. Římané i přes velkou střeleckou...  celý článek

Co střela, to gól. Bravo ze City už dva zápasy čeká na úspěšný zákrok

24.1.2017  10:58
Manchester City v boji o anglický fotbalový titul dramaticky ztrácí. Jedním z viníků je brankář Claudio Bravo, který si už dva zápasy za sebou nepřipsal ani jeden úspěšný zákrok. Šest střel,...  celý článek

Krejčí z Boloni má další asistenci, Juventus se vrátil na vítěznou vlnu

22.1.2017  14:22, aktualizováno  22:38
Ladislav Krejčí ve druhém ligovém utkání po sobě pomohl Boloni k vítězství 1:0. V zápase 21. kola proti Turínu opět asistoval u jediného gólu Blerima Džemailiho. Týden starou porážku odčinil v...  celý článek

Neapol porazila ve šlágru AC Milán, rozhodl báječný start do zápasu

21.1.2017  22:51
V šesté minutě první gól, o tři minuty později druhý. Fotbalistům Neapole vyšel úvod zápasu s AC Milán parádně a díky brankám Lorenza Insigneho a Josého Callejóna nakonec ve 21. kole italské...  celý článek

AS Řím zdolal Udine a ztrácí bod na Juventus. Ten prohrál s Fiorentinou

15.1.2017  17:09, aktualizováno  16.1 23:11
Fotbalisté AS Řím porazili Udine 1:0 a po 20. kole italské ligy ztrácejí na vedoucí Juventus pouhý bod. Lídr tabulky podlehl Fiorentině 1:2, avšak stále má utkání k dobru. Do nedělních utkání ze...  celý článek

Janktův gól proti Interu na body nestačil, favorité nezaváhali

8.1.2017  14:29, aktualizováno  22:49
Dvacetiletý záložník Jakub Jankto vstřelil v dresu Udine druhou ligovou branku. Ranou ze sedmnácté minuty otevřel skóre zápasu 19. kola italské Serie A, z vítězství 2:1 se ale radují fotbalisté...  celý článek

Schick se po čtyřech zápasech neprosadil a Sampdoria jen remizovala

22.12.2016  23:28
Fotbalový útočník Patrik Schick ze Sampdorie Janov vyšel poprvé po čtyřech zápasech gólově naprázdno a jeho tým hrál v 18. kole italské ligy s Udine bez branek. Neapol po třech výhrách za sebou...  celý článek

Mertens opět pomohl Neapoli hattrickem, Krejčí i Schick dali gól

18.12.2016  14:25, aktualizováno  22:52
Útočník Neapole Dries Mertens dal hattrick ve druhém zápase v řadě. Tentokrát pomohl k vítězství nad Turínem 5:3, tři góly nasázel za pouhých devět minut a v závěru zápasu se trefil ještě...  celý článek

Neapol smetla Cagliari pěti góly, turínské derby rozhodl Higuaín

11.12.2016  14:24, aktualizováno  22:40
Neapol deklasovala Cagliari 5:0 a posunula se na čtvrté místo italské fotbalové ligy. V duelu 16. kola zazářil belgický útočník Dries Mertens, jenž se na vysokém vítězství podílel hattrickem. ...  celý článek

Schick šel do hry v nastavení a stihl gól. Sampdorii pojistil vítězství

3.12.2016  22:51, aktualizováno  5.12 23:22
Do výborné formy se v Itálii dostává útočník fotbalové reprezentace Patrik Schick. Na konci listopadu pomohl dvěma brankami k pohárové výhře Sampdorie Janov nad Cagliari, v nedělním ligovém...  celý článek

AC Milán jasně vyhrál v Empoli a posunul se na druhé místo italské ligy

26.11.2016  22:43
O vítězství v milánském derby přišli fotbalisté AC v minulém kole až v závěru. Na hřišti Empoli však ve 14. kole soutěže naplnili papírové předpoklady a vyhráli 3:1. V tabulce přeskočili AS Řím...  celý článek

Jankto se v italské lize podílel na gólu Udine, ale výhry se nedočkal

31.10.2016  21:04, aktualizováno  23:04
Než vystřídal, zahrál si 74 minut a po jeho rohu padl gól. Hřiště Jakub Jankto opouštěl ve chvíli, když jeho Udine vedlo 2:1. Vítěznou oslavu si však český mladík v 11. kole italské fotbalové...  celý článek

Inter opět padl, Fiorentina dala pět gólů. AS Řím porazil Palermo

23.10.2016  17:17, aktualizováno  22:58
Fotbalisté Interu Milán potřetí za sebou v italské lize prohráli. Soupeř Sparty z Evropské ligy nestačil v 9. kole na Bergamo. Fiorentina zdolala Cagliari 5:3, čtyři branky dala v první půli. AS...  celý článek