FC Kodaň

Arsenal odvracel trapas, Lüftner si s Kodaní osmifinále nezahraje

22.2.2018  21:00, aktualizováno  23:15
V Anglii se málem zrodilo velké pohárové překvapení. Östersund totiž po poločase vedl nad Arsenalem 2:0 a chyběla mu branka k prodloužení, avšak na začátku druhé půle snížil na konečných – a z...

Stochův gól z půlky Slavii na Šachtar nestačil, Sparta v přípravě vyhrála

3.2.2018  10:49, aktualizováno  15:24
Ani náramná trefa Miroslava Stocha z téměř šedesáti metrů nepomohla fotbalistům Slavie v posledním přípravném utkání na soustředění v Dubaji proti Šachtaru Doněck. Český mistr podlehl...

Bojovnost, nasazení, ale i spousta nepřesností, řekl Trpišovský

29.1.2018  17:24
Chválil za nasazení, za presink, ale káral za spousty nepřesností. „Myslím si, že remíza je zasloužená,“ prohlásil trenér slávistických fotbalistů Jindřich Trpišovský po pondělní přípravě s...

Laštůvka je na odchodu ze Slavie, s týmem neletí na soustředění

23.1.2018  13:40, aktualizováno  15:01
Fotbalisté Slavie odlétají na soustředění do Dubaje bez gólmana Jana Laštůvky. S áčkem naopak zůstává mladý záložník Pavel Bucha a součástí výpravy do Spojených arabských emirátů je rovněž...

Slavia už nechce Altintopa, Rotaně ani Šventa. Poprvé trénovala bez nich

3.1.2018  11:30, aktualizováno  17:34
Když se ve středu odpoledne slávisté sešli na prvním tréninku v novém roce, Halil Altintop, Ruslan Rotaň ani Dušan Švento už se na umělé trávě v Edenu s týmem neobjevili. Klub, který nově vede...

V nároďáku vidím velkou sílu, říká Lüftner a vyhlíží Atlético

28.12.2017  10:57
Okamžitě se ukotvil v základní sestavě FC Kodaň, zářil v Evropské lize, debutoval v českém reprezentačním áčku. Kariéra stopera Michaela Lüftnera, který do Dánska odešel po minulé, zlaté sezoně...

Fotbalová příprava: zima 2018

22.12.2017  14:44, aktualizováno  10.2 17:48

Partizan Bělehrad. Plzeň v Evropské lize čeká srbský šampion

11.12.2017  11:43, aktualizováno  13:29
V osudí byla zvučná jména, atraktivní soupeři. Plzeňští fotbalisté však štěstí na lákavý los úvodního kola vyřazovací části Evropské ligy neměli. O osmifinále se poperou s Partizanem Bělehrad....

Vydra se znovu trefil za Derby, v Polsku dal gól Papadopulos

9.12.2017  19:01, aktualizováno  10.12 20:50
Útočník Matěj Vydra dvanáctým ligovým gólem v sezoně pomohl fotbalistům Derby County k vítězství 3:0 nad Barnsley. V polské lize se dařilo Michalu Papadopulosovi, jenž se na remíze Gliwic...

Neapol, Dortmund či Celtic. Na koho ještě může Plzeň narazit

7.12.2017  23:35
Neapol, Dortmund i Celtic Glasgow. To jsou nejatraktivnější soupeři, které fotbalisté Plzně mohou dostat v úvodním kole vyřazovací části Evropské ligy. Při pondělním losu budou jako vítězové...

Plzeňská radost i slávistické zklamání. Boje ve skupinách skončily

7.12.2017  23:11
Velkou radost i obrovské zklamání přineslo českým mužstvům závěrečné dějství Evropské ligy. Plzeňští fotbalisté zvítězili v Beer Ševě a po zaváhání rumunského FCSB vyhráli svou skupinu. Naopak...

Lüftner pečetil postup Kodaně, Arsenal dal šest gólů

7.12.2017  19:50, aktualizováno  23:06
Fotbalisté FC Kodaň výhrou 2:0 nad Šeriffem Tiraspol vybojovali postup do jarní fáze Evropské ligy. Gólem k tomu přispěl Michael Lüftner. Úspěšný finiš slaví také Razgrad, AEK Atény, CZ...

Brusel přišel kvůli průtahům se stavbou stadionu o Euro 2020

7.12.2017  16:48
Brusel přišel kvůli problémům s výstavbou stadionu o právo pořádat zápasy fotbalového mistrovství Evropy v roce 2020. Čtyři duely plánované v Belgii výkonný výbor UEFA přidělil Londýnu, ve...

Kliment se trefil za Bröndby a pátým ligovým gólem pomohl k výhře

3.12.2017  17:57, aktualizováno  20:32
Fotbalisté Bröndby Kodaň porazili v 18. kole Sönderjyske 3:1 a jsou v čele dánské ligy. Poslední branku hostí vstřelil v 72. minutě reprezentační útočník Jan Kliment, jenž se prosadil popáté v...

Plzeň slaví postup, Slavia se mu výrazně přiblížila. Jen Zlín končí

23.11.2017  23:49
Český fotbal bude mít na jaře minimálně jednoho zástupce v evropských pohárech. Je jím Plzeň, která si postup zajistila výhrou nad FCSB. Velkou šanci Viktorii napodobit má Slavia, která...

Šestnáct týmů už má jistý postup, zbývá posledních osm míst

23.11.2017  18:55, aktualizováno  23:46
Plzeňští fotbalisté jsou ve společnosti šestnácti týmů, které už mají jistý postup do vyřazovacích bojů v Evropské lize. K pětici, která už měla postup jistý z minulého kola přibylo dalších...

Zlínská válka o postup. Ani dvě výhry nemusí stačit, uvědomuje si Páník

22.11.2017  15:59
Jedině vítězství. Fotbalisté Zlína musí v pátém i šestém utkání základní skupiny Evropské ligy naplno bodovat, aby udrželi naději na postup. Prohra nebo remíza ve čtvrtečním zápase s Tiraspolem...

Olomouc - Zlín 2:0, jedenáct zápasů neporažení, domácí zůstávají druzí

18.11.2017  18:00, aktualizováno  19:00
Sigma Olomouc zůstává také po 14. kole fotbalové ligy na druhém místě tabulky. Neprohrála ani sedmý domácí zápas sezony a dohromady natáhla svou neporazitelnost už na jedenáct zápasů v řadě.

Lokomotiv Moskva v derby remizoval, Papadopulos se trefil v Polsku

5.11.2017  21:01
Fotbalisté Lokomotivu Moskva, kteří jsou jedním ze soupeřů Zlína v Evropské lize, remizovali v 16. kole ruské nejvyšší soutěže 2:2 v derby s CSKA. Útočník Michal Papadopulos skóroval za Piast...

Plzeňská krasojízda pokračuje, Sparta opět ztratila. Sigma se bála o bod

4.11.2017  14:45, aktualizováno  5.11 20:11
Třináctý zápas, třináctá výhra. Plzeň naplno bodovala i ve šlágru proti Slavii a vede ligu o třináct bodů před Olomoucí. Ta se přitom na hřišti Bohemians strachovala o remízu. Fotbalisté Sparty...

Zážitek z Kodaně zkazili zlínským fandům dánští chuligáni

4.11.2017  10:45
Na hřišti fotbalisté Zlína s Kodaní ve čtvrtek jasně prohráli, jejich fanoušci však ty domácí trumfli. Hostující kotel na stadionu Telia Parken zářil do dánské noci žluto-modrými barvami,...

Zlínský Diop se dostává do formy. Vystřílí si v Evropě lepší angažmá?

3.11.2017  9:41
Ať už dopadnou fotbalisté Fastavu Zlín v letošní Evropské lize jakkoliv, jedna věc se nezmění – autorem premiérového gólu klubu v druhé nejprestižnější pohárové soutěži starého kontinentu...

Jen Plzeň v pohárech vítězná, Slavia i Zlín prohrály a nevstřelily gól

2.11.2017  23:20
Dvě porážky, žádný vstřelený gól. Až plzeňští fotbalisté v pozdním večerním duelu přinesli do Česka pohárovou radost, když Luganu vrátili dva týdny starou porážku - zvítězili 4:1. Slavia sice v...

Zápas pravdy jsme nezvládli, litoval Vukadinovič porážky v Kodani

2.11.2017  22:20
Kodaň (od našeho zpravodaje) Kdyby v 52. minutě proměnil vyloženou šanci, mohli fotbalisté Fastavu Zlín utkání Evropské ligy v Kodani zdramatizovat. Jenže Vukadin Vukadinovič trefil zblízka jedničku švédské reprezentace...

Arsenal i FCSB mají postup, Astana odsunula Slavii z druhé příčky

2.11.2017  21:45, aktualizováno  23:14
Fotbalisté kazašské Astany ve 4. kole Evropské ligy zvítězili na hřišti Maccabi Tel Aviv a odsunuli Slavii, která podlehla Villarrealu, na třetí příčku ve skupině A. V souboji soupeřů Zlína...

Slavia bez kapitána. Fotbalista Bílek po podzimu ukončí kariéru

2.11.2017  18:39
Fotbalová Slavia si bude v zimě volit nového kapitána. Jiří Bílek po podzimní části ukončí profesionální kariéru, ve čtyřiatřiceti letech. V klubu zůstane jako jeden z členů vedení.

Kodaň - Zlín 3:0, rozhodly góly kolem pauzy, jednou se trefil i Lüftner

2.11.2017  17:59, aktualizováno  20:52
Podruhé zlínští fotbalisté nastoupili v Evropské lize na hřišti soupeře, podruhé utrpěli jasnou porážku 0:3. Ve svém čtvrtém vystoupení v pohárové soutěži nestačili na FC Kodaň, první gól...

Kodaň je dobrý odrazový můstek, říká její bývalý obránce Pospěch

2.11.2017  8:47
Ve výpravě fotbalistů Fastavu Zlín do dánské Kodaně mu rezervovali sedadlo. Chtěl se podívat do míst, kde sklízel největší úspěchy kariéry, kterou v létě v 38 letech definitivně ukončil.

V Dánsku nás čeká zápas pravdy, ví zlínský trenér Páník

2.11.2017  8:26
Fotbalisté Zlína vstoupí v Kodani do odvetné části skupinové fáze Evropské ligy. Pokud na hřišti dánského šampiona neprohrají, udrží si reálnou šanci na postup do play-off.

Pudil dostal po měsíci šanci ve druhé anglické lize, jeho tým remizoval

28.10.2017  22:40, aktualizováno  29.10 21:18
Český obránce Daniel Pudil z Sheffieldu Wednesday nastoupil poprvé od poloviny září v soutěžním utkání. Když po pětašedesáti minutách střídal, jeho tým nad Barnsley vedl, zápas ale nakonec...

I po smrti je život, ví kouč Kodaně. Srdce mu sedm minut nebilo

21.10.2017  5:50
Porážky ho štvou jako každého jiného fotbalového trenéra. Na rozdíl od svých kolegů je ale snáší o něco lépe. Stale Solbakken už totiž svůj nejdůležitější zápas vyhrál mimo hřiště. Ač to zní...

Odehráli jsme nejlepší utkání v Evropské lize, chválil zlínský trenér

20.10.2017  9:57
Dočkali se svého historicky prvního gólu v Evropské lize, předčili tým, který loni hrál Ligu mistrů. Po zápase s dánským FC Kodaň litoval trenér fotbalistů Fastavu Zlín Bohumil Páník jediného –...

Zlínský Jiráček o hře v mlze: Nedohlédl jsem na dvacet metrů

20.10.2017  0:29
Při třetím startu v Evropské lize vstřelili první branku. Po domácí remíze 1:1 s Kodaní ale byly ve fotbalistech Zlína smíšené pocity. "Cítím, že bylo na výhru," přiznal záložník Petr Jiráček.

Potlesk pro Slavii i zlínské nadšení. Naopak Plzeň v pohárech zklamala

20.10.2017  0:01
Porážka, cenná remíza i další vybojovaný bod. České fotbalové kluby se v třetím kole Evropské ligy z vítězství neradovaly, ale Slavia i Zlín zaslouží potlesk. Naopak Plzeň, suverénní lídr domácí...

Zlín - Kodaň 1:1, domácí vedli, dánský mistr srovnal a dohrálo se v mlze

19.10.2017  20:24, aktualizováno  20.10 0:07
Fotbalisté Zlína si do tabulky skupiny F připisují druhý bod. O premiérový gól v Evropské lize se v jedenácté minutě postaral Diop, avšak už o osm minut později hosté z Kodaně srovnali na 1:1...

Na Kodaň jsem se těšil už od losu, říká zlínský Holzer

19.10.2017  12:58
S Jánem Gregušem se potkal na startu své kariéry v Baníku Ostrava, s Michaelem Lüftnerem váleli v reprezentačním výběru do 21 let, který postoupil na Euro.

Zlín chce zkrotit dánské Lvy a zachovat postupovou šanci

19.10.2017  8:22
Fotbalisté Zlína mají po dvou zápasech Evropské ligy jeden bod. Pokud si chtějí uchovat reálnou šanci na postup ze skupiny, nesmí dnes v Olomouci (21.05 hodin) prohrát s dánským mistrem FC Kodaň.

Kodaň láká víc než Tiraspol. Zlín opět vypraví vlak pro fanoušky

18.10.2017  8:28
Premiéru fotbalistů Fastavu Zlín v Evropské lize vidělo 4 499 diváků, Andrův stadion v Olomouci byl zaplněný z jedné třetiny. Druhý domácí duel proti Kodani by měl mít důstojnější kulisu.

Reprezentant Novák přispěl vstřeleným gólem k výhře Midtjyllandu

30.9.2017  23:38, aktualizováno  1.10 22:54
Druhým gólem v sezoně se blýskl v dánské lize fotbalista Filip Novák, který přispěl k vítězství nad Aalborgem 4:1. Za Fulham znovu nastoupil i jeho kolega z reprezentační obrany Tomáš Kalas.

Kadeřábek se trefil za Hoffenheim, Arsenal nastřílel čtyři góly BATE

28.9.2017  23:26
Jeden z favoritů Evropské ligy Arsenal porazil při svém prvním venkovním utkání BATE Borisov 4:2. Na druhou výhru ve druhém zápase dosáhl také rumunský FCSB, jeden ze soupeřů Viktorie Plzeň....

Pekhart nedal penaltu, přesto Beer Ševa, soupeř Plzně, vyhrála

14.9.2017  21:31, aktualizováno  23:33
Český útočník Tomáš Pekhart neproměnil penaltu, ale fotbalisté Hapoelu Beer Ševa přesto porazili na úvod skupiny Evropské ligy Lugano 2:1. Podařený návrat do pohárů po tříleté pauze má za sebou...

Brabec zařídil Genku remízu, v Dánsku se trefil Kliment i Novák

10.9.2017  21:03, aktualizováno  23:20
Fotbalový reprezentant Jakub Brabec se gólově prosadil v belgické lize, Genku zajistil trefou minutu před koncem remízu 1:1 s Gentem. V dánské lize se dařilo Filipu Novákovi i Janu Klimentovi,...

S kým na Němce. Vsadit na zkušenost, nebo dát šanci nováčkům?

31.8.2017  16:59
Vsadit na prověřené reprezentanty, nebo dát šanci nováčkům? Víc věřit zkušeným matadorům, nebo dravému mladí? Jak trenér českých fotbalistů Karel Jarolím složí sestavu na páteční kvalifikační...

Zlín ve čtvrtek spustí předprodej lístků na zápasy Evropské ligy

31.8.2017  7:49
Ve třech vlnách bude fotbalový Fastav Zlín nabízet lístky na premiérové zápasy klubu v Evropské lize. První zájemci z řad majitelů permanentek si je mohou zakoupit už ve čtvrtek od 10 hodin...

Deli ani Ngadeu nikam nejdou. Nabídka neznamená odchod, ujistil Tvrdík

30.8.2017  11:37
Žádané africké duo Simon Deli a Michael Ngadeu-Ngadjui zůstává ve Slavii, přestože se na oba defenzivní fotbalisty dotazovaly kluby z Francie a Anglie.

Hušbauer se dočkal reprezentace. S ním kouč povolal i Lüftnera či Hovorku

28.8.2017  12:20, aktualizováno  13:07
Dva stopeři, tři záložníci. Trenér české fotbalové reprezentace Karel Jarolím na páteční kvalifikační utkání proti Německu a následné pondělní v Severním Irsku dodatečně nominoval Hovorku,...

Neatraktivní los: Plzeň má FCSB, Slavii čeká Astana, Zlín poletí do Ruska

25.8.2017  12:45, aktualizováno  13:39
Los základních skupin Evropské ligy české kluby nepotěšil. Je neatraktivní, nezajímavý, k tomu obtížný včetně dlouhého cestování. Plzeň se utká znovu s FCSB, k tomu má Beer-Ševu a Lugano. Slavii...

Žilina narazí ve druhém předkole Ligy mistrů na Kodaň s Lüftnerem

19.6.2017  13:20
Slovenský fotbalový šampion Žilina se v červencovém 2. předkole fotbalové Ligy mistrů utká s těžkým ̈protivníkem: vyzve třetí nasazený tým FC Kodaň s novou českou posilou Michaelem...

Dundalk, Záhřeb, Razgrad, Beer-Ševa či Kodaň. Jednoho z nich vyzve Plzeň

3.8.2016  22:44
Vysněný je irský Dundalk, nechtěné Dinamo Záhřeb či Ludogorec Razgrad, nevypočitatelné Hapoel Beer-Ševa, schůdný FC Kodaň. To je okruh soupeřů, které při pátečním losování číhají na fotbalisty...

Dněpropetrovsk s Mazuchem v sestavě remizoval s Kodaní

30.7.2014  20:31, aktualizováno  22:39
Fotbalisté Dnipra Dněpropetrovsk s obráncem Ondřejem Mazuchem v základní sestavě remizovali v úvodním utkání 3. předkola Ligy mistrů s dánským FC Kodaň 0:0. Ukrajinský celek, jenž poprvé v...