Fabian Riessle

Portyk s Dvořákem ve formě. Sdruženáři porazili i olympijského vítěze

19.8.2017  22:27
Sdruženáři Tomáš Portyk s Miroslavem Dvořákem nečekaně vyhráli úvodní závod letní Grand Prix v Oberwiesenthalu. Ve finiši sprintu dvojic Češi těsně zdolali favorizovaný německý pár Fabian...  celý článek

Konec Rydzekovy hegemonie, závod sdruženářů v Oslu vyhrál Watabe

11.3.2017  16:21, aktualizováno  16:51
Na nedávném světovém šampionátu získal ze čtyř startů čtyři zlaté medaile, ale v prvním závodu po MS německý sdruženář Johannes Rydzek na pódium nedosáhl, skončil čtvrtý. Závod Světového poháru...  celý článek

Čeští sdruženáři skončili v závodě družstev jedenáctí, kralovali Němci

26.2.2017  12:24, aktualizováno  16:03
Družstvo českých sdruženářů ve složení Ondřej Pažout, Jan Vytrval, Miroslav Dvořák a Tomáš Portyk skončilo na světovém šampionátu v Lahti na posledním jedenáctém místě. Na suverénní Němce...  celý článek

Rydzek obhájil titul mistra světa mezi sdruženáři. 28. skončil Dvořák

24.2.2017  11:16, aktualizováno  16:04
Německý sdruženář Johannes Rydzek obhájil ve finském Lahti titul mistra světa v závodě na středním můstku. Nejlepší z českých reprezentantů byl Miroslav Dvořák, který desetikilometrový běh...  celý článek

Vítězná série německých sdruženářů skončila, v Sapporu vyhrál Watabe

11.2.2017  9:18
Až v devatenáctém závodu této sezony Světového poháru v severské kombinaci skončila vítězná série německých reprezentantů. V Sapporu vyhrál domácí Akito Watabe. Osmadvacetiletý Japonec vybojoval...  celý článek

Sdruženář Rydzek vyhrál v Pchjongčchangu a dostal se do čela SP

4.2.2017  13:18
Německý sdruženář Johannes Rydzek vyhrál závod Světového poháru v Pchjongčchangu a dostal se do vedení v seriálu před krajana Erika Frenzela.   celý článek

Sdruženář Dvořák skončil v Chaux-Neuve šestnáctý, dominovali Němci

22.1.2017  15:29, aktualizováno  15:38
Sdruženář Miroslav Dvořák byl v druhém závodu Světového poháru ve francouzském Chaux-Neuve šestnáctý, Tomáš Portyk tři místa za ním. Popáté v sezoně obsadili kompletní stupně vítězů Němci,...  celý článek

Německou dominanci potvrdil Riessle, Dvořák v Lahti podruhé bodoval

8.1.2017  14:17
S ohromující suverenitou si počínají ve Světovém poháru v severské kombinaci němečtí sdruženáři. Nedělní závod v Lahti ovládl Fabian Riessle před sobotním vítězem Ericem Frenzelem a dalším...  celý článek

Sdruženář Dvořák skončil v Lillehammeru čtrnáctý, vyhrál Němec Frenzel

3.12.2016  15:05
Sdruženář Miroslav Dvořák vybojoval čtrnáctým místem v norském Lillehammeru nejlepší český výsledek v sezoně Světového poháru. Poprvé v této zimě vyhrál obhájce triumfu ve Světovém poháru Němec...  celý článek

Čeští sdruženáři skončili v týmovém závodu v Lillehammeru sedmí

2.12.2016  12:09, aktualizováno  15:28
Sedmé místo obsadili čeští sdruženáři v závodu Světového poháru v severské kombinaci v Lillehammeru. Po skokanské části figurovalo družstvo ve složení Ondřej Pažout, Jan Vytrval, Miroslav Dvořák...  celý článek

Sdruženář Dvořák byl ve Val di Fiemme čtrnáctý, zvítězil Krog

28.2.2016  16:33
Sdruženář Miroslav Dvořák skončil v druhém závodu Světového poháru ve Val di Fiemme čtrnáctý. Český reprezentant neudržel dvanáctou příčku po skoku, i tak ale zaznamenal třetí nejlepší výsledek...  celý článek

Dvořák v Lahti pronikl do elitní desítky, Portyk přišel o soupeře

21.2.2016  10:58, aktualizováno  16:30
Nejlepšího českého výsledku v sezoně Světového poháru v severské kombinaci dosáhl Miroslav Dvořák. Český sdruženář skončil v Lahti osmý, vyhrál Němec Fabian Riessle před krajanem Ericem...  celý článek

Sdruženáři Rydzek, Riessle ovládli sprint dvojic, Češi běh neabsolvovali

20.2.2016  15:49, aktualizováno  22:20
Němečtí sdruženáři Johannes Rydzek a Fabian Riessle vyhráli v Lahti závod Světového poháru ve sprintu dvojic. Jejich vyrovnaný běžecký souboj s norskou dvojicí Jan Schmid, Jarl Magnus Riiber...  celý článek

Portyk si ve sdruženářském seriálu polepšil na 25. místo, vede Frenzel

30.1.2016  16:59
Také druhý závod třídílného Světového poháru v severské kombinaci v Seefeldu vyhrál Eric Frenzel z Německa, který na desetikilometrové trati předstihl vítěze skokanské části Japonce Akita...  celý článek

Úvodní závod sdruženářů v Seefeldu vyhrál Frenzel, Češi se neprosadili

29.1.2016  16:08, aktualizováno  16:35
Triumfem německého olympijského vítěze Erika Frenzela začal třídílný seriál Světového poháru v severské kombinaci v Seefeldu. Nejlepším Čechem byl v úvodním závodu třicátý Tomáš Portyk.   celý článek

Sdruženář Portyk skončil v druhém závodu v Chaux-Neuve čtrnáctý

24.1.2016  14:32, aktualizováno  14:38
Sdruženář Tomáš Portyk obsadil 14. místo v druhém závodu Světového poháru v Chaux-Neuve. Do běhu na 10 km nastoupil jako devátý muž po skoku a na mezičasech se dlouho držel v elitní desítce,...  celý článek

Norský sdruženář Moan vyhrál v Trondheimu předposlední závod sezony

12.3.2015  17:27
Předposlední závod Světového poháru v severské kombinaci vyhrál v norském Trondheimu domácí Magnus Moan. Český reprezentant Tomáš Portyk bodoval na 29. místě.  celý článek

Sdruženáři Portyk a Dvořák skončili ve sprintu dvojic těsně pod pódiem

7.3.2015  12:47, aktualizováno  13:38
Útočili na stupně vítězů, Tomáš Portyk s Miroslavem Dvořákem byli v posledním sprintu dvojic v sezoně Světového poháru blízko úspěchu. V hromadném finiši Čechům nakonec v Lahti uniklo pódium o...  celý článek

Závod SP sdruženářů v Itálii vyhrál Graabak, Frenzela diskvalifikovali

1.2.2015  12:50
Banalita v podobě nezapnutých zipů na rukávech kombinézy připravila německého sdruženáře Erica Frenzela o šanci zajistit si ve Val di Fiemme v předstihu další celkové vítězství ve Světovém...  celý článek