Europe tour

Polský cyklista Zielinski ovládl třetí ročník East Bohemia Tour

9.9.2017  21:30
Vítězem třetího ročníku závodu East Bohemia Tour, zařazeného do seriálu UCI Europe Tour 2. kategorie, se stal polský cyklista Kamil Zielinski z týmu Domin Sport. Druhý v celkovém hodnocení...  celý článek

Úvod cyklistické East Bohemia Tour ovládl Hagen, Kaňkovský dojel třetí

8.9.2017  19:42
Úvodní etapu třetího ročníku závodu East Bohemia Tour, zařazeného do seriálu UCI Europe Tour 2. kategorie, vyhrál Krister Hagen z norského týmu Coop. Na náměstí v Lázních Bělohrad dojel druhý...  celý článek

Svátek cyklistiky začíná už kritériem v Hradci

7.9.2017  10:28
Půjde o tři dny, kdy bude v Královéhradeckém kraji k vidění velmi kvalitní cyklistika. Prodloužený cyklistický víkend začne už dnes tradičním kritériem Elkov 52. Velká cena města Hradce Králové....  celý článek

Do Královéhradeckého kraje se po roce vrátí cyklistická elita

2.9.2017  9:18
Začátek září patří v Královéhradeckém kraji už tradičně cyklistice a ani letošní rok nebude výjimkou. Ve čtvrtek 7. září se odstartuje prodloužený cyklistický víkend tradiční kritérium Elkov 52....  celý článek

Bojuje bok po boku s hvězdným Nibalim. Hirt bude českým trumfem pro Giro

23.4.2017  9:25
Oba jsou lídry svých týmů, oba výborní vrchaři, oba mají za sebou vysokohorské soustředění, oba se chystají na Giro d ́Italia a oba nyní prověřují formu na závodě Kolem Chorvatska. Tím...  celý článek

Quick-Step to tentokrát dokázal: Lampaert vyhrál, s ním slavil i Štybar

22.3.2017  17:25
Philippe Gilbert útočil a útočil. Ale byl to jeho týmový kolega Yves Lampaert, kdo předvedl rozhodující nástup a šlapal si pro vítězství ve Dwars Door Vlaanderen, jednorázovém závodě, který byl...  celý článek

Slovinec Tratnik obhájil triumf na East Bohemia Tour

10.9.2016  22:15
Vítězem druhého ročníku závodu East Bohemia Tour, zařazeného do seriálu UCI Europe Tour 2. kategorie, se stal Slovinec Jan Tratnik z týmu Amplatz BMC. Druhý v celkovém hodnocení skončil Martinez...  celý článek

První etapu cyklistické East Bohemia Tour v Trutnově ovládl Sisr

9.9.2016  19:59
František Sisr (Klein Constantia) vyhrál první etapu East Bohemia Tour, závodu 2. kategorie UCI Europe Tour v Královehradeckém kraji. Etapu dlouhou 150 km se startem v Lázních Bělohrad a cílem v...  celý článek

Motorka v pelotonu cyklistů: Raději do příkopu než do cyklisty

12.5.2016  12:59
Sedmnáct let jezdí na motorce s pelotony cyklistických závodů v České republice. Společně se svými kolegy z DC Moto Teamu zajišťuje Josef Ešpandr bezpečnost cyklistů. V neděli jej stejný úkol...  celý článek

A teď Lutych. Česká síla v klasikách: tři jezdci, tři typy, tři lídři

22.4.2016  7:35
Roman Kreuziger se ve středu v popředí pole drápal vzhůru na až 23procentní „zeď“ Mur de Huy. Na Valonském šípu, předposlední z jarních klasik, skončil jedenáctý. Ale to nejlepší by pro českého...  celý článek

Muž, který letí vpřed jako šíp. Příběh cyklisty Petra Vakoče

16.4.2016  12:54
Třiadvacetiletý mladík Petr Vakoč, šampion Brabantského šípu, letí do cyklistických výšin. Se třemi výhrami a dvěma druhými místy drží v novém světovém žebříčku UCI, který byl od letošní sezony...  celý článek

Náchod chystá závod seriálu Visegrád 4. Přijedou i silné polské týmy

14.4.2016  12:54
Mezinárodní cyklistika míří do Náchoda. Poslední část čtyřdílné série cyklistických závodů Visegrád 4 Bicycle race se za měsíc, 15. května uskuteční na severovýchodě Čech. Ve startovním poli...  celý článek

Štybarova italská obhajoba. Tam, kde se silničáři mění v cyklokrosaře

4.3.2016  10:59
Před rokem na tomto místě všechno začalo. Tady Zdeněk Štybar vyhrál svůj první závod sezony. Sezony, která pro něj byla tou zatím nejúspěšnější v kariéře – dojel druhý na Paříž-Roubaix, vyhrál...  celý článek

Kreuziger začne sezonu v Andalusii jako lídr stáje Tinkoff

14.2.2016  16:08
Roman Kreuziger zahájí cyklistickou sezonu závodem Ruta del Sol ve Španělsku, který se jede od středy do neděle. Český jezdec bude lídrem týmu Tinkoff, druhým tahounem je Polák Rafal Majka.  celý článek

Vítězem East Bohemia Tour se stal Slovinec Tratnik

13.9.2015  21:51
Vítězem premiérového ročníku závodu East Bohemia Tour, zařazeného do seriálu UCI Europe Tour 2. kategorie se stal Slovinec Jan Tratnik z týmu Amplatz BMC. Druhý v celkovém hodnocení skončil člen...  celý článek

Druhou etapu East Bohemia Tour vyhrál Tratnik, oblékne se do žlutého

12.9.2015  21:39
Žlutý dres na East Bohemia Tour má po druhé etapě nového majitele: slovinský cyklista Jan Tratnik z Amplatz BMC se dostal do čela hodnocení závodu UCI Europe Tour 2. kategorie po výhře ve 166,4...  celý článek