Espaňol Barcelona

Real bez Ronalda a Ramose remizoval s Valencií, bod zařídil Asensio

28.8.2017  0:12, aktualizováno  0:20
Fotbalisté Realu Madrid, mezi kterými chyběly potrestané opory Cristiano Ronaldo se Sergiem Ramosem, remizovali ve druhém kole španělské ligy s Valencií 2:2. Skóre otevřel v desáté minutě...  celý článek

Atlético Madrid se vzepřelo, v oslabení smazalo dvougólové manko

19.8.2017  22:34, aktualizováno  20.8 8:51
Prohrávali o dva góly, ztratili vyloučeného Griezmana, který během minuty pár vteřin dostal dvě žluté karty, přesto fotbalisté Atlétika Madrid vstoupili do nového ročníku španělské ligy bodovým...  celý článek

Barcelona zvítězila v derby a přeskočila Real, ten udolal Valencii

29.4.2017  18:17, aktualizováno  30.4 22:40
Fotbalisté Barcelony opět vedou španělskou ligu. Ve 35. kole ovládli městské derby proti Espaňolu 3:0 a jsou o skóre před Realem Madrid, který si v dřívějším duelu poradil 2:1 s Valencií. „Bílý...  celý článek

Barcelona rozstřílela Pamplonu a vede ligu, naděloval i Real

26.4.2017  21:27, aktualizováno  23:23
V dostizích za titulem ve španělské fotbalové lize uspěli ve 34. kole oba giganti. Barcelona rozstřílela Osasunu Pamplona 7:1, Real Madrid smetl domácí La Coruňu 6:2. Oba rivalové mají 78 bodů,...  celý článek

Atlético Madrid přišlo o sérii neporazitelnosti, podlehlo Villarrealu

25.4.2017  23:25
Fotbalisté Atlética Madrid už pomalu zapomínali jak chutná porážka. Nepoznali ji dvanáct soutěžních duelů (devět ligových, tři v Lize mistrů). O příjemnou sérii přišli ve 34. kole španělské ligy...  celý článek

Atlético těsně vyhrálo na hřišti Espaňolu, rozhodl Griezmann

22.4.2017  22:41, aktualizováno  22:55
Fotbalisté Atlétika Madrid si pojistili třetí příčku ve španělské lize. Ve 33. kole zvítězili nad Espaňolem Barcelona na jeho stadionu 1:0, v 73. minutě rozhodl Antoine Griezmann. Atlético má na...  celý článek

Real zvítězil i bez hvězd, Barceloně pomohly dva góly Messiho

15.4.2017  18:14, aktualizováno  17.4 22:41
Cristiano Ronaldo, Gareth Bale či Karim Benzema nebyli ani na lavičce náhradníků. Trenér Zinedine Zidane před zápasem 32. kola zariskoval, ale Real Madrid nakonec i s několika náhradníky na...  celý článek

Real remizoval v madridském derby s Atlétikem, Barcelona padla v Málaze

8.4.2017  18:13, aktualizováno  10.4 22:48
Fotbalisté Realu Madrid remizovali ve 31. kole španělské ligy s Atlétikem 1:1, na zásah Pepeho z 52. minuty zareagoval pět minut před koncem Antoine Griezmann. Lídr soutěže už doma nedokázal...  celý článek

Fotbalisté Atlética porazili San Sebastian a upevnili si třetí místo

4.4.2017  23:30
Fotbalisté Atlética Madrid porazili ve 30. kole španělské ligy San Sebastian 1:0, zvítězili popáté za sebou a upevnili si třetí místo v tabulce. Čtvrtá Sevilla na tým z metropole ztrácí tři...  celý článek

Atlético vyhrálo v Málaze a poskočilo na třetí místo španělské ligy

1.4.2017  22:43
Fotbalisté Atlétika Madrid porazili ve večerním zápase 29. kola španělské ligy Málagu 2:0 a v neúplné tabulce jsou třetí. Další týmy z nejlepší čtyřky soutěže - Real Madrid, Barcelona i Sevilla...  celý článek

Real uštědřil Bilbau první domácí prohru v sezoně a vede o pět bodů

18.3.2017  18:26, aktualizováno  22:56
Fotbalisté Realu Madrid jsou prvním týmem v sezoně, který dokázal zvítězit na hřišti Athletiku Bilbao. Ve 28. kole španělské ligy slaví tři body po výsledku 2:1, který zařídili Casemiro a Karim...  celý článek

Barcelona dala pět gólů a je první, Real vyhrál i bez Ronalda s Balem

4.3.2017  18:21, aktualizováno  5.3 22:49
Fotbalisté Barcelony jsou ve španělské lize opět první. Ve 26. kole deklasovali Celtu Vigo 5:0, Lionel Messi dal dva góly a na dva přihrál. Real zdolal Eibar 4:1, ačkoli mu chyběl zraněný...  celý článek

La Coruňa začala pod novým koučem remízou s Atléticem Madrid

2.3.2017  22:52, aktualizováno  23:39
Fotbalisté La Coruni v prvním utkání pod vedením nového kouče Pepeho Mela ve španělské lize remizovali s Atléticem Madrid 1:1 a bodovali po sérii čtyř porážek. Sevilla zdolala 1:0 Bilbao a po...  celý článek

Barcelona vyškolila Gijón a jde do čela, Real Madrid doma remizoval

1.3.2017  21:41, aktualizováno  23:26
Jeden ze zápasů, které si můžete bezstarostně užít a pobavit ochozy, odehráli v 25. kole španělské ligy fotbalisté Barcelony. Na domácím hřišti deklasovali Gijón 6:1 a dostali se o bod do čela...  celý článek

Barcelona porazila ve šlágru Atlético, první je po obratu Real Madrid

26.2.2017  18:14, aktualizováno  23:02
Fotbalisté Barcelony zdolali ve 24. kole španělské ligy Atlético Madrid 2:1, vítěznou branku vstřelil v 86. minutě Lionel Messi. Na první místo tabulky se večer vrátil Real Madrid, který zvrátil...  celý článek

Real zvítězil, Atlético spasil hattrick. Barcelonu zachránila penalta

17.2.2017  23:11, aktualizováno  20.2 22:47
Fotbalisté Realu Madrid přehráli ve 23. kole španělské ligy na domácím stadionu Espaňol 2:0 a vedou tabulku o bod před druhou Barcelonou, avšak mají dva duely k dobru. Barcelona udolala Leganés...  celý článek

Barcelona zdolala Bilbao, Sevilla ztratila. Duel Realu zrušila bouře

4.2.2017  18:18, aktualizováno  6.2 22:53
Pořadí týmů na prvních čtyřech postech španělské ligy se ani po jednadvacátém kole nemění. Druhá Barcelona si poradila s Bilbaem a na Real Madrid jí chybí jeden bod. Podruhé v řadě ztratila...  celý článek

Barceloně neuznali gól, selhala i Sevilla. Real pak zvýšil svůj náskok

29.1.2017  14:09, aktualizováno  22:35
Oba sevillsko-barcelonské souboje nedělního dne dopadly dobře pro Real Madrid. Fotbalisté Barcelony nejprve remizovali na hřišti Betisu 1:1 i kvůli neuznanému regulérnímu gólu, Sevilla poté...  celý článek

Sexy Sevilla. Chceme být zajímaví. A nemilosrdní, říká kouč

29.1.2017  7:57
Sevilla vyhrála fotbalovou španělskou ligu jen v roce 1946. Letos se může dočkat podruhé. To není žert!   celý článek

Fotbalisté Atlética po matném výkonu jen remizovali na hřišti Alavésu

28.1.2017  18:34, aktualizováno  22:41
Fotbalisté Atlética Madrid remizovali ve španělské lize na hřišti Alavésu 0:0. Za vedoucím Realem, který má navíc dva zápasy k dobru, zaostávají na čtvrtém místě už sedm bodů. Těšit je tak...  celý článek

Barcelona i Sevilla pronásledují Real, kterému zařídil výhru Ramos

21.1.2017  18:13, aktualizováno  22.1 22:44
Fotbalisté Realu Madrid porazili Málagu 2:1 a ukončili sérii tří soutěžních utkání bez vítězství. Lídrovi tabulky zajistil tři body kapitán Sergio Ramos, jenž dal dva góly v prvním poločase. Z...  celý článek

Real přišel v Seville o rekordní sérii, Barcelona dala pět gólů

14.1.2017  18:15, aktualizováno  16.1 23:08
Real Madrid našel po čtyřiceti utkáních přemožitele. V 18. kole španělské ligy přerušili jeho sérii bez porážky fotbalisté Sevilly, kteří doma v posledních sedmi minutách otočili nepříznivé...  celý článek

Real doma rozdrtil Granadu, Barcelona odvrátila porážku v závěru

7.1.2017  14:47, aktualizováno  9.1 22:47
Čtyřbodový náskok, očividná pohoda. Fotbalisté Realu Madrid hájí po prvním utkání roku 2017 pohodlné vedení na čele španělské ligy. V jejím 17. kole doma porazili předposlední Granadu 5:0....  celý článek

Barcelona ovládla derby a je druhá, vyhrály i Sevilla a Atlético

17.12.2016  18:26, aktualizováno  19.12 22:45
Fotbalisté Barcelony zdolali v 16. kole španělské ligy v derby Espaňol 4:1 a přeskočili Sevillu na druhé příčce tabulky. Ta vyhrála nad Malagou stejným skóre, všechny čtyři góly navíc nasázela v...  celý článek

Real šetřil hvězdy a na výhru se nadřel, Barcelona ukončila sérii remíz

10.12.2016  14:52, aktualizováno  11.12 22:42
Fotbalisté Realu Madrid vyhráli v 15. kole španělské ligy nad La Coruňou i bez Ronalda a dalších hvězd, které dostaly volno. Tři body a vítězství 3:2 zařídil královskému klubu v nastaveném čase...  celý článek

El Clásico skončilo remízou, bod pro Real zařídil na konci Ramos

3.12.2016  16:06, aktualizováno  4.12 22:42
Nejsledovanější duel víkendu vítěze nepřinesl. Barcelona ve 14. kole španělské fotbalové ligy remizovala s Realem Madrid 1:1, o těsný náskok přišla až v poslední minutě, kdy hlavou vyrovnal...  celý článek

Výhru Realu řídil dvougólový Ronaldo, na druhé místo poskočila Sevilla

26.11.2016  18:35, aktualizováno  22:54
Zprvu to vypadalo na debakl, protože už do dvacáté minuty vedl Real Madrid o dva góly. Jenže fotbalisté Gijónu snížili a ze stadionu Santiaga Bernabéua odjeli s porážkou 1:2. Obě branky vítězů...  celý článek

Ronaldo rozhodl hattrickem derby s Atlétikem, Barcelona ztratila

19.11.2016  18:24, aktualizováno  21.11 23:02
Ústřední postavou madridského derby byl Cristiano Ronaldo. Portugalský útočník Realu vstřelil tři góly a výrazně tak přispěl k vítězství 3:0 nad Atlétikem. „Bílý balet“ má po 12. kole španělské...  celý článek

Real porazil Leganes, Bale dal dva góly. Barcelona otočila v Seville

6.11.2016  14:07, aktualizováno  22:55
Fotbalisté Realu Madrid udrželi poprvé v sezoně čisté konto na domácím stadionu a porazili Leganes 3:0. Dva góly vstřelil Gareth Bale, ten třetí zařídil Alvaro Morata. V 11. kole španělské ligy...  celý článek

Ronaldo řídil výhru Realu hattrickem, zato Barcelona s góly šetřila

29.10.2016  18:26, aktualizováno  31.10 22:41
Fotbalisté Realu Madrid vyhráli na stadionu Alavésu 4:1, byť v úvodu zápasu prohrávali. Tři góly vstřelil soupeři Cristiano Ronaldo, který navíc po přestávce neproměnil penaltu. Real vede...  celý článek

Barcelona měla ve Valencii namále, rozhodla Messiho penalta v nastavení

22.10.2016  18:27, aktualizováno  23.10 14:08
Útočník Barcelony Lionel Messi přispěl dvěma góly k výhře 3:2 na hřišti Valencie. Argentinec otevřel skóre v 22. minutě, v nastavení druhé půle pak z penalty rozhodl. Barcelona si v 9. kole...  celý článek

Barca prohrála po přestřelce ve Vigu, Real remizoval. V čele je Atlético

2.10.2016  14:04, aktualizováno  22:47
Fotbalisté Barcelony překvapivě nestačili na Celtu Vigo. O půli prohrávali už 0:3 a ačkoli po obrátce zabrali, nakonec prohráli 3:4. Real nedokázal zvítězit ve čtvrtém soutěžním duelu v řadě a s...  celý článek

Barcelona bez Messiho vysoko vyhrála v Gijónu, Real ztratil v Las Palmas

24.9.2016  18:26, aktualizováno  25.9 22:49
Fotbalisté Barcelony zvítězili v šestém kole španělské ligy nad Gijónem vysoko 5:0 i bez zraněného Lionela Messiho. V čele tabulky je o bod přeskočil Real Madrid, který ale v Las Palmas dvakrát...  celý článek

Real jen remizoval s Villarrealem a nepřekonal rekord Barcelony

21.9.2016  22:29, aktualizováno  23.9 7:49
Fotbalisté Realu Madrid ve španělské lize poprvé ztratili body a nevyužili tak šanci překonat rekord rivalů z Barcelony. "Bílý balet" v pátém kole doma jen remizoval 1:1 s Villarrealem a ukončil...  celý článek

Barcelona i Atlético daly pět gólů, Real vyrovnal rekord a vede ligu

17.9.2016  15:06, aktualizováno  19.9 22:38
Fotbalisté Barcelony napravili domácí ligovou ztrátu s Alavés a na hřišti jiného nováčka španělské ligy Leganes nasázeli pět branek. Kanonádu řídili - stejně jako v úterý v Lize mistrů -...  celý článek

Barcelona doma podlehla nováčkovi, Real i Atlético naopak hladce vyhrály

10.9.2016  14:57, aktualizováno  11.9 22:27
Fotbalisté španělského Aláves slaví nečekaný skalp. Ve třetím kole nejvyšší soutěže vyhráli nad Barcelonou na Nou Campu 2:1 a v nové sezoně zůstávají dál neporažení. To madridské celky v sobotu...  celý článek

Real i Barcelona těsně vyhrály, španělskou ligu o skóre vede Las Palmas

27.8.2016  22:35, aktualizováno  28.8 22:31
Jediný gól stačil fotbalistům Barcelony na vítězství ve druhém kole španělské ligy. Díky trefě Rakitiče porazili Bilbao 1:0 a zůstávají bodově stoprocentní. Také Real Madrid se na body celkem...  celý článek

Real i bez Ronalda jasně vyhrál, Barcelona na úvod ligy dala šest gólů

20.8.2016  20:48, aktualizováno  21.8 22:40
Real Madrid i Barcelona začaly španělskou liga vysokými vítězstvími. Barcelona nebohému Betisu Sevilla nastřílela šest gólů. Hattrick se povedlo Suárezovi, dva góly dal Messi. Real bez Cristiana...  celý článek

Real má Superpohár. Vyrovnal v nastavení, rozhodl na závěr prodloužení

9.8.2016  23:38
Fotbalisté Realu Madrid potřetí v historii vybojovali Superpohár UEFA. Vítězové Ligy mistrů porazili Sevillu 3:2 po prodloužení a navázali na zisk trofeje z let 2002 a 2014. Pouze Barcelona a AC...  celý článek

Barcelona je mistrem Španělska, sestupují malé kluby z Madridu

14.5.2016  18:50, aktualizováno  15.5 22:03
Fotbalová Barcelona první místo uhájila. V závěrečném 38. kole španělské ligy vyhrála v Granadě 3:0 a udržela nejtěsnější náskok před Realem Madrid, který zvítězil v La Coruni. Pro Barcelonu je...  celý článek

Atlético je ze hry venku, Barcelona má před posledním kolem na Real bod

8.5.2016  18:54, aktualizováno  20:56
Španělským fotbalovým králem bude v tomto ročníku buď Barcelona, nebo Real Madrid. Šance dosud druhého Atlétika Madrid se v předposledním kole rozplynula kvůli porážce 1:2 na hřišti posledního...  celý článek

Ve Španělsku se střídali lídři. Vedl Real, pak Atlético, teď Barcelona

30.4.2016  18:22, aktualizováno  2.5 22:30
Jen chvíli se fotbalisté Realu Madrid vyhřívali na prvním místě tabulky španělské ligy. Pár hodin poté, co na hřišti San Sebastianu vyhráli 1:0, je na prvním místě přeskočil městský rival...  celý článek

S možností titulu jsem počítal, říká Ranieri. Dosáhne na příjemný bonus?

29.4.2016  17:01
Už jen tři body do tabulky - a Leicester vstoupí do fotbalového ráje. Senzační tažení anglickou ligou může v případě vítězství na hřišti Manchesteru United v neděli završit ziskem mistrovského...  celý článek

Suárez dal zase čtyři góly. Zraněného Ronalda zastoupil Bale

23.4.2016  17:58, aktualizováno  24.4 14:02
Ve španělské lize nic nového: Barcelona, Atlético Madrid i Real vyhrály a boj o titul je i tři zápasy před koncem otevřený. Ale zatímco madridské kluby se na vítězství v 35. kole nadřely,...  celý článek

Suárez byl úžasný a Barcelona procitla, uspěli i rivalové z Madridu

20.4.2016  21:58, aktualizováno  21.4 23:08
Marnost posledních týdnů vystřídala ve fotbalové Barceloně euforie. Lídr španělské ligy povstal po sérii neúspěchů na hřišti La Coruni, kde vyhrál drtivě 8:0. Hlavní part sehrál uruguayský...  celý článek

Výsledkový kolaps Barcelony vrátil do hry o titul madridské rivaly

16.4.2016  17:50, aktualizováno  17.4 22:34
Boj o španělský fotbalový titul je znovu otevřený, přestože ho už takřka držela Barcelona. Ta ovšem v poslední době tápe a po porážce 1:2 s Valencií ve 33. kole vrátila do boje své rivaly....  celý článek

Barcelona znovu prohrála a rivalové se blíží, Villarreal doma nezaváhal

9.4.2016  17:59, aktualizováno  11.4 22:36
Po prohře s Realem Madrid nezvládli fotbalisté Barcelony ani další zápas španělské ligy. Na hřišti San Sebastianu podlehli 0:1 a šest kol před koncem mají na druhé Atlético Madrid už jen...  celý článek

Villarreal veze tři body z Eibaru, Real otočil vyhecované El Clásico

2.4.2016  22:39, aktualizováno  4.4 22:29
Dojemné loučení s Johanem Cruyffem, potom jízda ve vysokém tempu od první do poslední minuty. El Clásico přineslo parádní podívanou a vítězství Realu nad Barcelonou 2:1, které ještě dává...  celý článek

Soupeř Sparty smazal ztrátu a zaskočil Barcelonu. Real sfoukl Sevillu

19.3.2016  22:47, aktualizováno  20.3 23:35
Fotbalisté Villarrealu, soupeře Sparty ve čtvrtfinále Evropské ligy, ukázali sílu. Ve 30. kole španělské ligy už prohrávali s vedoucí Barcelonou 0:2, přesto nakonec získali bod za remízu....  celý článek

Messi se podílel na čtyřech góly Barcelony, Real Madrid zažil drama

12.3.2016  18:24, aktualizováno  14.3 22:31
První místo ve španělské lize dál pevně drží fotbalisté Barcelony. Ve 29. kole rozstříleli Getafe 6:0. Na čtyřech gólech se podílel Lionel Messi - jeden dal, na tři přihrál. Druhé Atlético...  celý článek