Emil Iversen

Norský reprezentant v běhu na lyžích Emil Iversen (*12. 8. 1991)

Klasické sprinty v Planici vyhráli Klaebo a Nilssonová, Češi neuspěli

20.1.2018  15:09
Sprinty klasickou technikou na Světovém poháru v běhu na lyžích v Planici vyhráli Johannes Hösflot Klaebo z Norska a Stina Nilssonová ze Švédska. Kompletní kvarteto českých reprezentantů...  celý článek

Ztráta lyže připravila Novákovou o body, Jakš doběhl třicátý

4.1.2018  10:54, aktualizováno  12:15
Běžkyně na lyžích Petra Nováková skončila v Oberstdorfu v závodě na 10 km s hromadným startem v rámci Tour de Ski po ztrátě lyže v posledním kole na 31. místě, prvním nebodovaném. Vítězstvím si...  celý článek

Ruští běžci na lyžích už mířili pro bronz, nakonec slaví světové zlato

26.2.2017  13:42, aktualizováno  14:10
Ruští běžci na lyžích Nikita Krjukov a Sergej Usťugov vyhráli na mistrovství světa v Lahti sprint dvojic klasickou technikou. O zlato přitom bojovali Finové s Nory, oba finišmani ale po vzájemné...  celý článek

Světovými šampiony v lyžařském sprintu jsou Pellegrino a Fallaová

23.2.2017  18:16, aktualizováno  18:55
Mistrovství světa v klasickém lyžování v Lahti poznalo své první šampiony. Závody běžců ve sprintu volnou technikou ovládli Ital Federico Pellegrino a Maiken Caspersen Fallaová z Norska. Češi do...  celý článek

Začíná mistrovství světa v klasickém lyžování, Češi k favoritům nepatří

21.2.2017  14:32
Po šestnácti letech se vrací světový šampionát v klasickém lyžování do Lahti. Češi míří do Finska vzhledem k výsledkům v sezoně v roli outsiderů a zisk jakéhokoli cenného kovu by byl překvapením.  celý článek

Jakš doběhl na třicítce šestadvacátý, ve Falunu vládli Norové

29.1.2017  13:03, aktualizováno  15:29
Český lyžař Martin Jakš obsadil na Světovém poháru ve Falunu bodované 26. místo v běhu na 30 kilometrů klasicky s hromadným startem. Po třech druhých místech vyhrál poprvé v sezoně Nor Emil...  celý článek

Běžecké sprinty ve Falunu vyhráli Ital Pellegrino a Švédka Nilssonová

28.1.2017  15:13
Na Světovém poháru v běhu na lyžích ve švédském Falunu poprvé triumfovala domácí závodnice. Postarala se o to Stina Nilssonová, která v dějišti předloňského MS vyhrála sprint volnou technikou....  celý článek

Halfvarsson a Wengová ovládli sprinty SP v Lillehammeru, Češi nebodovali

2.12.2016  11:11, aktualizováno  14:50
Švéd Calle Halfvarsson a premiérově Norka Heidi Wengová vyhráli lyžařské sprinty klasickou technikou na Světovém poháru v Lillehammeru a zároveň se v Norsku ujali vedení v třídenní minitour. Na...  celý článek

Bauer v Ruce bodoval, klasickou patnáctku vyhrál domácí Niskanen

27.11.2016  13:35, aktualizováno  14:03
Český běžec na lyžích Lukáš Bauer obsadil bodované 29. místo v závodě na 15 km klasicky na Světovém poháru ve finské Ruce. Zvítězil domácí Iivo Niskanen.   celý článek

Nováková drží v Kanadě krok s elitou, ve stíhačce skončila čtrnáctá

5.3.2016  21:50, aktualizováno  23:37
Další výsledek ve druhé desítce si na Ski Tour Kanada připsala Petra Nováková. Česká běžkyně na lyžích skončila ve stíhacím závodu na 10 kilometrů volnou technikou v Québeku čtrnáctá a stejná...  celý článek

Body za 19. místo. Novákové v Kanadě svědčil i závod s hromadným startem

2.3.2016  19:02, aktualizováno  22:14
Běžkyně na lyžích Petra Nováková obsadila při Světovém poháru v Montrealu 19. místo v závodu s hromadným startem a po úterním sprintu tak bodovala i ve druhé etapě série Ski Tour Kanada. Už pro...  celý článek

Šest medailí, pět pro Nory. Dominance trvala i ve sprintu v Lahti

20.2.2016  14:31, aktualizováno  14:59
Norští běžci na lyžích obsadili pět ze šesti medailových pozic ve sprintu volnou technikou na Světovém poháru v Lahti. Zvítězili Emil Iversen a Maiken Caspersen Fallaová, jež triumfovala v této...  celý článek

Sprinty pro Iversena a Caldwellovou, Grohová v Oberstdorfu bodovala

5.1.2016  16:20, aktualizováno  17:10
Sprinty běžců na lyžích v Oberstdorfu ovládli Nor Emil Iversen a Sophie Caldwellová z USA. Mezi třicet finalistek se dostala i Karolína Grohová, která následně vypadla ve čtvrtfinále a díky 28....  celý článek

Žilina vyhrála na Aston Ville, ale s Pohárem UEFA se přesto loučí

4.12.2008  23:11
Fotbalisté Žiliny ve svém posledním utkání ve skupině F Poháru UEFA senzačně vyhráli na hřišti anglické Aston Villy 2:1, na postup jim to však kvůli výhře Hamburku nad Slavií nestačilo. S touto...  celý článek

Glóby za sprint mají Kuitunenová a Svartedal

21.3.2007  21:59
Stockholm Závěrečné sprinty Světového poháru běžců na lyžích vyhráli ve Stockholmu Rus Michail Devjatjarov a Slovinka Petra Majdičová. Malé Křišťálové glóby za celkové prvenství v této disciplíně si ale...  celý článek

Björgenová byla třetí, Neumannová nepostoupila

25.11.2006  10:56, aktualizováno  14:07
Kuusamo Norská běžkyně na lyžích Marit Björgenová se v průběžném pořadí Světového poháru Kateřině Neumannové vzdálila. Zatímco Björgenová byla ve finském Kuusamu ve finále sprintu na 1200 metrů...  celý článek