Eliška Gálová

Sluková a Hermannová jsou halovými šampionkami střední Evropy

29.11.2015  19:10
Markéta Sluková a Barbora Hermannová vyhrály v Pelhřimově premiérové halové mistrovství střední Evropy v plážovém volejbalu. Favorizovaný pár, který v říjnu triumfoval na turnaji Světového...

Jak válet s novou partnerkou ukazuje v plážovém volejbalu Gálová

17.9.2015  10:48
Pokud by Kristýna Kolocová hledala příklad, jak se nejlépe vylízat ze ztráty sportovní partnerky, mohla by ho najít u kolegyně z plážového volejbalu Elišky Gálové. Právě s dvojicí Gálová -...

Sezona plážového volejbalu končí. Kolocová a Skalníková odešly poraženy

13.9.2015  19:52
Vítězstvím dvojic David Kufa - David Lenc a Šárka Nakládalová - Eliška Gálová skončila česká sezona v plážovém volejbalu. Oba týmy v neděli vyhrály turnaj Super Cup Staropramen Cool v Opavě.

Plážové volejbalistky Kolocová se Skalníkovou slaví domácí titul

30.8.2015  19:54, aktualizováno  20:48
Plážová volejbalistka Kristýna Kolocová se s novou spoluhráčkou Hanou Skalníkovou stala mistryní republiky. Ve finále šampionátu v Praze porazily hladce 2:0 na sety Vendulu Haragovou a Michaelu...

Plážové volejbalistky Kolocová se Skalníkovou jsou v semifinále MČR

29.8.2015  19:23
Plážová volejbalistka Kristýna Kolocová s novou spoluhráčkou Hanou Skalníkovou postoupila do semifinále mistrovství republiky. O finále se v neděli od 10:00 utkají se Šárkou Nakládalovou a...

První turnaj a hned bronz. Spojení Kolocová a Skalníková zatím klape

16.8.2015  19:11
Krátká spolupráce vychází zatím na jedničku. Nově sestavená beachvolejbalová dvojice Kristýna Kolocová, Hana Skalníková získaly bronz na Superpoháru v Praze. Nejcennější medaili si z Císařské...

Beachvolejbalistky Řeháčková s Gálovou skončily na Evropských hrách páté

19.6.2015  9:02, aktualizováno  20:33
Plážové volejbalistky Karolína Řeháčková a Eliška Gálová obsadily na Evropských hrách v Baku dělené páté místo. Jejich pouť turnajem skončila ve čtvrtfinále, v němž je porazila 2:0 litevská...

Dohromady je svedl až žebříček. Drobné Češky ale u sítě na pláži válí

18.6.2015  19:04
Baku (Od našeho zpravodaje) Jsou svým způsobem nepřehlédnutelné: v plážovém volejbale, jenž je z principu určen hlavně pro sportovce vyšších postav, jsou Karolína Řeháčková a Eliška Gálová co do centimetrů znevýhodněny....

Plážové volejbalistky Řeháčková, Gálová jsou v Baku ve čtvrtfinále

18.6.2015  11:57, aktualizováno  20:52
České plážové volejbalistky Karolína Řeháčková s Eliškou Gálovou postoupily do čtvrtfinále Evropských her v Baku. Diana Žolnerčíková s Martinou Jakubšovou je nenapodobily, jiný česko-španělský...

9.3.2015  12:00
Slunce, sníh a míč. A téměř stovka profesionálních i amatérských volejbalistů. Skiareál Svatý Petr ve Špindlerově Mlýně hostil o víkendu 7. a 8. března historicky první turnaj ve Snow...

Jména sponzorů u intimních partií? Tak chtějí „plážové kočky“ do Ria

16.4.2014  14:58
Do zahájení olympijských her v Rio de Janeiru zbývají ještě více než dva roky, pro dvojici plážových volejbalistek Eliška Gálová - Hana Třešňáková však začíná cesta za naplněním olympijského snu...

Na volejbalovém písku se už rozjíždí bitva o olympijské hry v Riu 2016

6.10.2013  9:00
Vzhůru do Ria! Takovou výzvu má před sebou Michal Provazník, někdejší úspěšný beachvolejbalista. Je vedoucím projektu Beach Rio 2016. "Mým úkolem je zajistit, aby na dalších olympijských hrách...

Plážové volejbalistky Třešňáková s Gálovou slaví bronz z ME do 22 let

18.8.2013  17:51
Hana Třešňáková s Eliškou Gálovou získaly pro český plážový volejbal bronzovou medaili na mistrovství Evropy do 22 let.

Čeští plážoví volejbalisté jsou v dalším kole olympijské kvalifikace

2.10.2011  20:44
Čeští plážoví volejbalisté i volejbalistky postoupili do semifinále Kontinentálního poháru, který je součástí olympijské kvalifikace. Na třídenním turnaji na Tenerife obsadili muži čtvrté místo,...