Dion Waiters

Lakers složili hold Bryantovi, jeho nástupci potrápili Golden State

19.12.2017  6:04, aktualizováno  13:14
Los Angeles Lakers vzdali poctu jednomu ze svých největších. Ke stropu Staples Center míří čísla 8 a 24, která v basketbalové NBA nosil Kobe Bryant. U slavné chvíle jim asistovali mistrovští...  celý článek

Satoranský si zlepšil sezonní maxima, James poprvé v kariéře vyloučený

29.11.2017  5:35, aktualizováno  9:14
Tomáš Satoranský zažil svůj nejpovedenější zápas v tomto ročníku NBA. K vítězství Washingtonu v Minnesotě 92:89 pomohl český basketbalista sedmi body, šesti asistencemi a pěti doskoky - ve...  celý článek

Jamesův triple-double vedl k výhře, Westbrookův ne. Golden State řádilo

25.11.2017  6:32, aktualizováno  10:24
LeBron James dovedl Cleveland k sedmému vítězství za sebou, jeho tým se po rozpačitém startu posunul už na třetí místo ve Východní konferenci basketbalové NBA. S Charlotte to ale neměl...  celý článek

Washington neuspěl, končí série Bostonu a Golden State nemělo šanci

23.11.2017  6:30, aktualizováno  13:43
Mohutný čtrnáctizápasový předsváteční program v basketbalové NBA nabídl nezdar Washingtonu v Charlotte 124:129 po prodloužení. Po šestnácti zápasech končí vítězná série Bostonu, Celtics padli v...  celý článek

Velký obrat se slavil hned třikrát, Miami se pomstilo Washingtonu

18.11.2017  6:03, aktualizováno  11:19
Washington uspěl ve středu v Miami, zato v domácí odvetě o dva dny později zvítězit nedokázal. Basketbalisté z hlavního města Spojených států doma podlehli 88:91. Hvězdami večera v NBA byli...  celý článek

Slaboučká Atlanta zapsala rekordní výhru, Embiid si podmanil Lakers

16.11.2017  5:33, aktualizováno  14:46
Basketbalový Washington uspěl v NBA počtvrté za sebou, v Miami zvládl lépe poslední čtvrtinu a vyhrál 102:93. Atlanta dosud byla nejslabším celkem Východní konference, po nejvyšším vítězství v...  celý článek

Boston vyhrává i bez hlavních hvězd, na západě vládne Houston

12.11.2017  23:56, aktualizováno  13.11 11:57
Bostonští basketbalisté protáhli svou vítěznou sérii v NBA už na dvanáct zápasů, doma si poradili s Torontem 95:94. A nic si nedělají z toho, že jejich hvězdný rozehrávač Kyrie Irving utrpěl v...  celý článek

George zachráncem. Boston i Detroit dál vítězí, Irvinga zranil spoluhráč

11.11.2017  6:03, aktualizováno  9:32
Boston i Detroit odmítají v basketbalové NBA prohrát. Celtics ztratili v první čtvrtině proti Charlotte Hornets svou hvězdu Kyrieho Irvinga, přesto vyhráli 90:87, Pistons zdolali Atlanta Hawks...  celý článek

Golden State drtilo vyzyvatele. Boston slaví pátou výhru v řadě

31.10.2017  5:23, aktualizováno  11:01
Nůžky mezi Západní a Východní konferenci basketbalové NBA se letos měly zase o něco víc otevřít ve prospěch pobřeží Pacifiku. Ovšem v pondělí ze sedmi vzájemných soubojů odešly hned šestkrát...  celý článek

Washington prohrál střelou v poslední sekundě. Satoranský dostal volno

12.10.2017  5:48, aktualizováno  6:39
První výjezd mimo svou halu, první porážka. Basketbalový Washington ve svém čtvrtém a zároveň předposledním utkání před vypuknutím NBA podlehl v Miami 115:117. Rozhodla trojka domácího Jordana...  celý článek