24.1.2018  6:16, aktualizováno  9:53
LeBron James se stal sedmým basketbalistou, který v základní části NBA nastřílel 30 000 bodů. Ve 33 letech a 25 dnech je mezi pokořiteli tím vůbec nejmladším. Clevelandu na palubovce San Antonia...  celý článek

Boston předvedl obrat, Cleveland krach. Wallace zařídil výhru Clippers

11.1.2018  23:46, aktualizováno  12.1 12:59
Bostonští basketbalisté ukázali, proč vévodí Východní konferenci NBA. Ve výjimečném souboji v londýnské O2 Areně prohrávali s Philadelphií už o 22 bodů, a přesto si odvážejí bezpečnou výhru...  celý článek

Westbrook slaví triple-double i výhru, Houston a Golden State kralovaly

4.12.2017  5:35, aktualizováno  15:13
Oklahoma City urvalo v basketbalové NBA prestižní vítězství nad San Antoniem. Na vítězství 90:87 se 22 body, 10 doskoky a 10 asistencemi podílel Russell Westbrook, je to jeho sedmý triple-double...  celý článek

Marná Satoranského snaha. Povedené české momenty k výhře nestačily

26.11.2017  6:39, aktualizováno  9:49
Tomáš Satoranský dostal prostor ve hře basketbalového Washingtonu, jeho tým však v sobotním duelu NBA podlehl doma Portlandu 105:108. Dvouciferné výhry slaví nejlepší týmy konferencí Boston a...  celý článek

Satoranský završil výhru Washingtonu, Ball vzal rekord Jamesovi

12.11.2017  6:13, aktualizováno  15:31
Washington si došel pro sedmou výhru v sezoně basketbalové NBA. Atlantu přehrál jasným skóre 113:94. Tomáš Satoranský se do hry dostal necelé čtyři minuty před koncem a zaznamenal poslední tři...  celý článek

Hvězdy Golden State zářily, San Antonio dohrávalo bez trenéra

3.11.2017  6:22, aktualizováno  11:46
Hit Západní konference NBA ovládli basketbalisté Golden State Warriors, z palubovky San Antonia Spurs vezou výhru 112:92. V Portlandu se odehrávalo výrazně větší drama, domácí Trail Blazers...  celý článek

Washington se Satoranským řádil, Golden State i Cleveland narazily

29.10.2017  22:52, aktualizováno  30.10 9:03
Basketbalový Washington dominoval v utkání NBA na palubovce Sacramenta a po výhře 110:83. Tomáš Satoranský za vítěze nastoupil na 17 a půl minuty ke třem bodům přidal čtyři asistence, dva...  celý článek

Washington vyhrál i do třetice, Satoranský dostal šanci a neminul

24.10.2017  6:26, aktualizováno  11:29
Basketbalový Washington zvládl i třetí utkání v NBA, v Denveru uspěl 109:104. První čtyři minuty v novém ročníku za vítěze odehrál Tomáš Satoranský a využil je k pěti bodům a jednomu doskoku.  celý článek

Golden State zválcovalo oslabené San Antonio, nastřílelo 136 bodů

17.5.2017  6:49, aktualizováno  7:42
Basketbalové Golden State přichystalo ve druhém finále Západní konference NBA tvrdý úder rivalům ze San Antonia. V domácím prostředí zvítězilo 136:100 a soupeři nedalo nejmenší šanci. V letošním...  celý článek

San Antonio neutralizovalo Hardena a smetlo Houston. I bez Leonarda

12.5.2017  6:52, aktualizováno  11:20
Basketbalisté San Antonia rázně ukončili sérii druhého kola play-off NBA a vybojovali si právo vyzvat ve finále Západní konference Golden State. Šestý zápas v Houstonu ovládli drtivě 114:75 a...  celý článek

Sedm statečných nestačilo, souboj o Texas ovládl „stařík“ Ginóbili

10.5.2017  6:58, aktualizováno  9:39
Basketbalisté San Antonia zvítězili v pátém duelu 2. kola play-off Západní konference NBA nad Houstonem 110:107 v prodloužení a ujali se v sérii vedení 3:2. Od postupu do konferenčního finále je...  celý článek

Cleveland rychle postoupil, Satoranský přispěl Washingtonu k vyrovnání

8.5.2017  8:56, aktualizováno  18:43
Bez porážky prolétli basketbalisté Clevelandu druhým kolem play-off NBA, LeBron James a spol. zvítězili v Torontu 109:102 a sérii ovládli 4:0 na zápasy. Washington vyrovnal souboj s Bostonem na...  celý článek

Tony Parker musí na operaci, San Antoniu už v play-off nepomůže

4.5.2017  22:06
Basketbalové San Antonio se ve zbytku této sezony NBA musí obejít bez rozehrávače Tonyho Parkera. Čtyřiatřicetiletý Francouz si ve středečním druhém zápasu druhého kola proti Houstonu přetrhl...  celý článek

Rozdělené kluby americké: východ sevřela blbá nálada, západ plný úsměvů

3.2.2017  15:18
Leden 2017 vymezil dosti ostrou hranici nálad mezi kluby NBA. Někde si nemohou stěžovat, jinde lokálním novinářům hrozí vyčerpání, jak je dění kolem týmů zaměstnává. Slunečným klubům aktuálně...  celý článek

Satoranský pomohl třemi body k výhře Washingtonu v New Yorku

20.1.2017  8:48, aktualizováno  15:32
Basketbalisté Washingtonu zvítězili v jednom z pěti čtvrtečních zápasů zámořské NBA v New Yorku nad domácími Knicks 113:110, na čemž se třemi body podílel Tomáš Satoranský. Český reprezentant...  celý článek