Dawid Kubacki

Polský skokan na lyžích Dawid Kubacki (*12. 3. 1990), mistr světa 2017 z týmové soutěže, bronzový v týmové soutěži na ZOH 2018.

Koudelka skončil na středním můstku pětadvacátý. Zlato slaví Wellinger

10.2.2018  15:05, aktualizováno  16:46
Napínavý konec druhého kola olympijského závodu na středním můstku ovládl německý skokan Andreas Wellinger. Za ním skončili norští reprezentanti Johann Andre Forfang a Robert Johansson. Český...

Skokani Koudelka s Poláškem jsou v olympijském finále, dva Češi neuspěli

8.2.2018  13:28, aktualizováno  15:05
Olympijský oheň vzplane v Pchjongčchangu v pátek, ale už o den dřív se jako první z českých sportovců pustili do soutěží skokani na lyžích. V kvalifikaci na středním můstku si vedli rozpačitě:...

Ve Willingenu zvítězil norský skokan Tande, Koudelka skončil v 1. kole

3.2.2018  17:23, aktualizováno  18:01
Závod skokanů na lyžích ve Willingenu vyhrál Nor Daniel-André Tande a slaví první triumf ve Světovém poháru v sezoně. Druhý skončil se ztrátou necelého bodu průběžný lídr SP Němec Richard...

Družstvo českých skokanů na lyžích skončilo v Zakopaném osmé

27.1.2018  17:29, aktualizováno  18:08
Čeští skokané na lyžích se poprvé v sezoně probojovali do druhého kola závodu družstev na Světovém poháru v Zakopaném a skončili osmí. O nejlepší výsledek se dva týdny před olympijskými hrami...

Suverén Stoch vyhrál i poslední díl Turné čtyř můstků, Kožíšek nebodoval

6.1.2018  18:20, aktualizováno  19:25
Polák Kamil Stoch jako druhý skokan na lyžích v historii vyhrál všechny závody Turné čtyř můstků. Uspěl i v rakouském Bischofshofenu a obhájil celkový triumf. Jediný český reprezentant v závodě...

Štursa s Poláškem na závěr Turné skákat nebudou, Kožíška čeká Stoch

5.1.2018  18:31, aktualizováno  18:43
Čestmír Kožíšek se kvalifikoval do posledního dílu Turné čtyř můstků v Bischofshofenu a v k. o. souboji ho čeká polský lídr Kamil Stoch. Další čeští skokané na lyžích Polášek a Štursa neuspěli.

V závodu Turné čtyř můstků v Ga-Pa si zaskáčou Koudelka, Štursa a Kožíšek

31.12.2017  15:24, aktualizováno  16:04
Do druhého závodu Turné čtyř můstků v Garmisch-Partenkirchenu se stejně jako v Oberstdorfu kvalifikovalo trio českých skokanů na lyžích Roman Koudelka, Vojtěch Štursa a Čestmír Kožíšek. Opět...

Polák Stoch vyhrál první díl Turné, poprvé v sezoně bodoval Koudelka

30.12.2017  17:54, aktualizováno  20:58
Úvodní závod Turné čtyř můstků v německém Oberstdorfu ovládl polský skokan na lyžích Kamil Stoch, který obhajuje celkové vítězství z minulého ročníku. Český reprezentant Roman Koudelka získal...

Letní Grand Prix ve skocích na lyžích ovládl neporažený Kubacki

3.10.2017  18:17
Polský skokan na lyžích Dawid Kubacki vyhrál závěrečný závod Grand Prix v Klingenthalu i celý devítidílný letní seriál.

Skokan Koudelka se po nemoci vrátil třetí příčkou v letní Grand Prix

1.10.2017  16:19
Roman Koudelka se po delší pauze způsobené nemocí vrátil na můstky třetím místem v letní Grand Prix v Hinzenbachu. Česká skokanská jednička, kterou trápil pásový opar na hlavě, nestačil dnes v...

Koudelka byl třetí v letním závodu skokanů na lyžích ve Francii

12.8.2017  20:46
Roman Koudelka skončil třetí v závodu letní Grand Prix skokanů na lyžích ve francouzském Courchevelu. Osmadvacetiletý závodník ve třetím letošním závodu seriálu zaznamenal nejlepší výsledek a...

Polské družstvo skokanů ovládlo mistrovství světa, Češi jsou sedmí

4.3.2017  17:28, aktualizováno  20:05
Polští skokani na lyžích se stali poprvé mistry světa v soutěži družstev. Čtveřice Piotr Žyla, Dawid Kubacki, Maciej Kot a Kamil Stoch vyhrála na šampionátu v Lahti jasně před Norskem a...

Mistrem světa na středním můstku je Kraft, Koudelka končí čtrnáctý

25.2.2017  17:51, aktualizováno  19:19
Ve strhující německo-rakouský souboj se proměnilo vyvrcholení závodu na středním můstku na mistrovství světa ve finském Lahti. Rakušan Stefan Kraft dokázal odpovědět na neskutečný skok Němce...

Kvalifikací na mistrovství světa v Lahti prošli všichni čeští skokani

24.2.2017  15:07
Kvalifikaci na středním můstku na mistrovství světa v Lahti zvládli všichni čtyři čeští skokani. V sobotním závodu se představí Jakub Janda, Roman Koudelka, Viktor Polášek i Tomáš Vančura.

Závod družstev skokanů na lyžích vyhráli Poláci, český tým byl devátý

28.1.2017  18:21
Českým skokanům na lyžích se třetí závod družstev v sezoně Světového poháru ve Willingenu hrubě nepovedl. Pro tým ve složení Lukáš Hlava, Vojtěch Štursa, Jan Matura a Roman Koudelka skončila...

V kvalifikaci skokanů ve Wisle uspěli Janda, Koudelka a Štursa

13.1.2017  19:36
Tři čeští skokani na lyžích uspěli v kvalifikaci na sobotní závod Světového poháru ve Wisle. V první soutěži po Turné čtyř můstků se v polském středisku představí Jakub Janda, Roman Koudelka a...

Do posledního závodu skokanského Turné postoupilo všech šest Čechů

5.1.2017  18:56
Všech šest českých skokanů na lyžích postoupilo do posledního závodu Turné čtyř můstků v rakouském Bischofshofenu. Nejlepší z nich byl v kvalifikaci na 23. místě Roman Koudelka, startovat budou...

Skokan Koudelka skončil v úvodním závodu letní GP ve Wisle desátý

1.8.2015  22:13, aktualizováno  22:17
Nejlepší český skokan na lyžích Roman Koudelka obsadil v úvodním individuálním závodu letní Grand Prix v polské Wisle desáté místo. Zvítězil domácí Dawid Kubacki.

Jednokolový závod v Rusku vyhrál Freund, sedmnáctý skončil Matura

14.12.2014  15:59, aktualizováno  16:53
Pouze jednokolový byl nakonec závod Světového poháru skokanů na lyžích v ruském Nižním Tagilu. Druhé kolo se kvůli větrným poryvům nedoskákalo. Zvítězil Němec Severin Freund, bodovali tři Češi....

Sedlák skončil ve druhém závodě skokanů na lyžích v Hakubě devátý

29.8.2010  14:25
Skokan na lyžích Borek Sedlák skončil devátý ve druhém závodě letní Grand Prix v Hakubě a stejně jako v sobotu se tak postaral o nejlepší výsledek českých reprezentantů v Japonsku.

Český skokan na lyžích Sedlák se blýskl v Hakubě pátým místem

28.8.2010  15:17
Český skokan na lyžích Borek Sedlák skončil pátý v závodě letní Grand Prix v japonské Hakubě, což je nejlepší umístění českých reprezentantů v letošním seriálu. Vyhrál domácí Daiki Ito.