Daniel Paulus

Rakušan Hirscher slaví poprvé v kariéře titul mistra světa v obřím slalomu

17.2.2017  11:10, aktualizováno  15:50
Rakouský lyžař Marcel Hirscher se stal ve Svatém Mořici poprvé v kariéře mistrem světa v obřím slalomu a získal své celkově páté zlato ze šampionátů..

Začíná světový šampionát alpských lyžařů. Na koho budou Češi spoléhat?

7.2.2017  8:59
Úterním superobřím slalomem odstartuje 36. mistrovství světa alpských lyžařů ve švýcarském Svatém Mořici do něhož zasáhne třináct českých reprezentantům. Mezi největší medailová želízka patří...

Čeští sjezdaři získali na univerziádě zlato v závodě družstev

5.2.2017  11:09, aktualizováno  16:15
O první české zlato na univerziádě v Almaty se postarali alpští lyžaři v paralelním závodu družstev. Tým ve složení Martina Dubovská, Tereza Kmochová, Daniel Paulus a Adam Zika porazil ve finále...

Skokanský pár Křepelková, Kožíšek získal na univerziádě stříbro

4.2.2017  15:03, aktualizováno  17:09
Marta Křepelková a Čestmír Kožíšek skončili na univerziádě v Almaty druzí ve skocích na lyžích smíšených dvojic a postarali se o největší úspěch české výpravy. Do semifinále postoupili curleři,...

Skokanka na lyžích Křepelková vybojovala univerziádní bronz

1.2.2017  12:59, aktualizováno  13:56
První českou medaili na Světové zimní univerziádě v Almaty vybojovala skokanka na lyžích Marta Křepelková, která skončila na bronzovém stupínku. Nestačila jen na Japonky Iwasaovou a Kobajašiovou.

Na MS sjezdařů pojede třináct Čechů včetně Strachové a Ledecké

31.1.2017  18:38
V nominaci na únorové mistrovství světa ve sjezdovém lyžování ve Svatém Mořici je 13 českých reprezentantů včetně největší naděje Šárky Strachové. V týmu nechybí ani snowboardistka a lyžařka...

Pinturault ovládl obří slalom ve Val d'Isere, Krýzl skončil bez bodů

10.12.2016  10:54, aktualizováno  14:01
V úvodu sezony vyhrál obří slalom v Söldenu, teď francouzský lyžař Alexis Pinturault kraloval ve stejné disciplíně i doma ve Val d'Isere. Kryštof Krýzl další body do hodnocení Světového poháru...

Francouz Faivre slaví poprvé. Krýzl obří slalom ve Val d’Isere nedojel

4.12.2016  11:29, aktualizováno  14:42
Francouzský lyžař Mathieu Faivre vyhrál poprvé v kariéře závod Světového poháru. Ve Val d'Isere triumfoval v obřím slalomu před Marcelem Hirscherem z Rakouska. Čech Kryštof Krýzl nedojel do cíle...

Pinturault vyhrál obří slalom v Hinterstoderu, Krýzl nebodoval

26.2.2016  13:50, aktualizováno  14:21
Francouzský závodník Alexis Pinturault vyhrál obří slalom v Hinterstoderu, lídr této disciplíny i celého Světového poháru alpských lyžařů Marcel Hirscher z Rakouska byl druhý. Český zástupce...