Cornelia Hütterová

Rakouská alpská lyžařka Cornelia Hütterová (*29. 10. 1992)

Fenomén jménem Vonnová. Ve sjezdu v Ga-Pa dosáhla 80. triumfu v SP

3.2.2018  14:08
Americká lyžařka Lindsey Vonnová vyhrála sjezd v Garmisch-Partenkirchenu a dosáhla 80. vítězství ve Světovém poháru. O dvě setiny sekundy pomalejší byla na zkrácené trati Italka Sofia Goggiaová,...  celý článek

Ledecká si na lyžích vyjela první body sezony v superobřím slalomu

13.1.2018  12:55, aktualizováno  13:07
V nabitém kalendáři Ester Ledecké tentokrát došlo na sjezdové lyže a česká zimní obojživelnice si ve Světovém poháru dojela první body sezony v superobřím slalomu. V rakouském Bad...  celý článek

Ledecká si vyrovnala životní výsledek, v Lake Louise dojela třináctá

1.12.2017  21:58, aktualizováno  23:32
Když ve čtvrtek ovládla trénink na náročný sjezd v kanadském Lake Louise, klidnila emoce. „Nedělala bych z komára velblouda,“ psala na svůj facebookový profil. Že má ale Ester Ledecká na startu...  celý článek

Kombinaci ve Val d’Isere vede Rossová, favoritka Gutová je sedmá

16.12.2016  12:43
Kombinační závod Světového poháru alpských lyžařek ve Val d’Isere vede po polovině Američanka Laurenne Rossová. Sjezd vyhrála o 32 setin sekundy. Z hlavních favoritek má před slalomem nejlepší...  celý článek

Gutová skončila v super-G ve Svatém Mořici druhá a získala malý glóbus

17.3.2016  10:58, aktualizováno  11:42
Švýcarská lyžařka Lara Gutová získala k velkému křišťálovému glóbu za celkový triumf ve Světovém poháru i malý za super-G. Ve finále ve Svatém Mořici dojela druhá za Tinou Weiratherovou z...  celý článek

Super-G v Lenzerheide vyhrála Hütterová, Ledecká poprvé bez bodů

12.3.2016  12:17
Premiérové vítězství ve Světovém poháru slaví rakouská lyžařka Cornelia Hütterová. Ve švýcarském Lenzerheide ovládla superobří slalom, když o desetinu sekundy předčila domácí Fabienne Suterovou,...  celý článek

Sjezd v La Thuile ovládla Gutová, Vonnová upadla. Češky nebodovaly

19.2.2016  13:40, aktualizováno  14:23
Korunovace královny sjezdu se odkládá, adeptka na celkové vítězství Lindsey Vonnová z USA dnešní závod Světového poháru v italském La Thuile po pádu nedokončila. Sjezd vyhrála Švýcarka Lara...  celý článek

Lyžařka Vonnová ovládla v Zauchensee po sjezdu i superobří slalom

10.1.2016  13:04, aktualizováno  14:37
Americká lyžařka Lindsey Vonnová ovládla v Zauchensee po sobotním sjezdu i nedělní superobří slalom Světového poháru. V průběžném pořadí seriálu se přiblížila Laře Gutové na 38 bodů.   celý článek

Vonnová triumfovala v Zauchensee a vyrovnala sjezdařský rekord

9.1.2016  11:44, aktualizováno  12:54
Rakouská legenda Annemarie Moserová-Pröllová už není jedinou lyžařkou, která dokázala vyhrát 36 klání Světového poháru ve sjezdu. Famózní rekord vyrovnala po triumfu ve dvoukolovém závodě v...  celý článek

V Lake Louise kralovala Vonnová. Po sjezdech ovládla superobří slalom

6.12.2015  20:26
Zastavit Lindsey Vonnovou v Lake Louise? Nemožné. Americká lyžařka si podmanila všechny víkendové závody, když po dvou sjezdech ovládla také superobří slalom Světového poháru. Česká...  celý článek

Vonnová v Lake Louise vyhrála i druhý sjezd, Křížová nebodovala

5.12.2015  22:20
Americká lyžařka Lindsey Vonnová vyhrála v Lake Louise i druhý sjezd a celkově už oslavila 69. vítězství v seriálu Světového poháru. Ve sjezdu má na kontě 35 výher a jen jediná jí chybí k...  celý článek

Sjezdařka Fenningerová vybojovala velký globus, Gutová malý za super-G

13.3.2014  12:36, aktualizováno  14:08
Rakouská závodnice Anna Fenningerová se poprvé v kariéře stala celkovou vítězkou Světového poháru ve sjezdovém lyžování. Hodnocení super-G pak po vítězství ve finálovém závodě ve švýcarském...  celý článek

Vonnová se opět zranila, ale není to vážné. Sjezd vyhrála Kaufmannová

21.12.2013  13:02, aktualizováno  14:18
Čtyřicet minut se nezávodilo, sjezd Světového poháru lyžařek ve Val d'Isere poznamenalo několik pádů. Kvůli problémům s operovaným kolenem do cíle nedojela mimo jiné americká hvězda Lindsey...  celý článek