Chan Sin-jün

Québec zažije české čtvrtfinále mezi Šafářovou a Hradeckou

15.9.2017  7:18, aktualizováno  8:47
Lucie Šafářová potvrdila na turnaji v Québeku pozici nasazené jedničky a ve druhém kole vyřadila Američanku Sofii Keninovou po setech 6:4, 6:3. V boji o semifinále se utká s další českou...  celý článek

Siniaková si v Bastadu znovu zahraje o titul, vyzve Wozniackou

29.7.2017  17:44, aktualizováno  30.7 9:05
Loni jí triumf v Bastadu unikl, teď má Kateřina Siniaková šanci na finálový reparát. Česká tenistka se ve Švédsku opět po roce probojovala do bitvy o turnajový triumf, v semifinále porazila...  celý článek

Češi ve Wimbledonu září. Pět postupů včetně Plíškové a Berdycha

4.7.2017  12:39, aktualizováno  21:05
Druhý den Wimbledonu vyšel českým tenistům perfektně. Uspěla favorizovaná Karolína Plíšková, postoupil tradiční tahoun Tomáš Berdych, svou sílu na trávě ukázala Lucie Šafářová a potřebné výhry...  celý článek

Murray vyhrál poprvé turnaj v Dubaji, v Acapulcu triumfoval Querrey

4.3.2017  18:13, aktualizováno  5.3 8:10
Světová jednička Andy Murray získal v Dubaji první letošní a celkově 45. titul. Britský hráč ve finále porazil španělského tenistu Fernanda Verdaska 6:3, 6:2 a trofej z dubajského turnaje si...  celý článek

Kvitová v Tokiu vyzve olympijskou vítězku, postoupila i Strýcová

20.9.2016  7:46, aktualizováno  18:36
Petra Kvitová svůj první zápas po US Open zvládla. Česká tenistka v Tokiu porazila Američanku Madison Brengleovou 6:3, 6:3. Šampionka z roku 2013 ve druhém kole narazí na olympijskou vítězku...  celý článek

Mertlova premiéra na okruhu ATP byla vítězná. V Gstaadu ho čeká López

18.7.2016  15:46
Jan Mertl poprvé okusil turnaj ATP a hned vítězně. Čtyřiatřicetiletý český tenista ve švýcarském Gstaadu zvládl souboj s domácím Yannem Martim, kterého porazil 6:4, 6:7, 6:2. Denisa Allertová v...  celý článek

Rosol si v Ženevě poradil s Isnerem. I když ho soupeř zasypal 29 esy

18.5.2016  14:40, aktualizováno  21:12
Lukáš Rosol porazil v druhém kole tenisového turnaje v Ženevě 5:7, 7:6, 7:6 čtvrtého nasazeného Johna Isnera z USA, který ho zasypal 29 esy.  celý článek

Zakopalová prohrála v Soulu s tenistkou ze šesté stovky žebříčku

17.9.2013  11:26
Nečekaně už v 1. kole turnaje WTA v Soulu vypadla tenistka Klára Zakopalová. Nad její síly byla domácí hráčka Čang So-čong. Osmnáctileté Korejce, které patří až 540. místo ve světovém žebříčku,...  celý článek

Zakopalová do finále v Soulu neprošla, podlehla Martínezové-Sánchezové

24.9.2011  8:30, aktualizováno  19:08
Klára Zakopalová musí na souboj o titul na turnaji v Soulu zapomenout. V semifinále podlehla Španělce Marii José Martínezové-Sánchezové 3:6, 2:6.  celý článek

Benešová a Kristýna Plíšková jdou v Soulu dál, Rosol v Bukurešti ne

20.9.2011  7:18, aktualizováno  21:36
Česká tenistka Iveta Benešová zdolala v prvním kole turnaje v Soulu Bělorusku Anastasii Jakimovovou 6:3, 6:2. Uspěla i Kristýna Plíšková, která vyřadila Rakušanku Rottmannovou 6:1, 7:5. Naopak...  celý článek

Šafářová se na turnaji v Kuala Lumpuru utká s bývalou světovou jedničkou

1.3.2011  16:44, aktualizováno  22:58
Soupeřkou české tenistky Lucie Šafářové ve druhém kole turnaje v Kuala Lumpuru bude bývalá světová jednička Dinara Safinová, které se povedlo ukončit sérii šesti porážek na okruhu WTA.   celý článek

Šafářová zvládla vstup do turnaje v Malajsii

28.2.2011  10:35, aktualizováno  21:23
Tenistka Lucie Šafářová vstoupila do turnaje v Kuala Lumpuru vítězstvím. Čtyřiadvacetiletá Češka v prvním kole porazila Zarinu Dijasovou z Kazachstánu 7:5 a 6:1.  celý článek

Čermák vyhrál v Malajsii čtyřhru, Kvitová zvládla první kolo v Pekingu

3.10.2010  11:16, aktualizováno  16:43
Český tenis hlásí další deblový úspěch. Na turnaji v Kuala Lumpuru se z vítězství radoval František Čermák, který se se svým slovenským parťákem Michalem Mertiňákem dočkal prvního letošního...  celý článek

Tenistka Šafářová si loňské finále na turnaji v Québeku nezopakovala

19.9.2010  8:43, aktualizováno  20.9 7:29
Česká tenistka Lucie Šafářová se reprízy loňské účasti ve finále turnaje v Québeku nedočkala. V semifinále prohrála s Američankou Bethanií Mattekovou-Sandsovou hladce 2:6, 1:6.  celý článek

Tenistky Kvitová a Zakopalová jsou v Budapešti ve čtvrtfinále

10.7.2008  13:51, aktualizováno  22:02
České tenistky Klára Zakopalová a Petra Kvitová si po výborných výkonech zajistily účast ve čtvrtfinále turnaje WTA v Budapešti. Sedmá nasazená Zakopalová porazila Johanssonovou z Francie 6:0,...  celý článek