Celta Vigo

Real zabral proti Alavésu, Barcelona bez problémů porazila Gironu

23.9.2017  15:06, aktualizováno  22:54
Stále sedm bodů dělí po šesti kolech španělské ligy Barcelonu a Real Madrid. Zatímco Katalánci bez problémů vyhráli nad Gironou, Real se na vítězství proti Alavésu natrápil. Zachránily ho góly...  celý článek

Další rána pro Real Madrid, doma prohrál gólem v nastavení s Betisem

20.9.2017  22:01, aktualizováno  21.9 0:20
Fotbalisté Realu Madrid ve španělské lize dál vrávorají a nabírají ztrátu na vedoucí Barcelonu. V pátém kole dokonce ztratili všechny body, když doma podlehli Betisu Sevilla 0:1. Lépe se vedlo...  celý článek

Fotbalisté Barcelony deklasovali Eibar, Messi dal čtyři góly

20.9.2017  0:01
Fotbalisté Barcelony doma deklasovali Eibar 6:1, když se hned čtyřikrát trefil Lionel Messi. Vyhráli tak i pátý zápas v nové sezoně španělské ligy. Katalánci vedou neúplnou tabulku o pět bodů...  celý článek

Real Madrid jako první obral San Sebastian, Barcelona vyhrála se štěstím

16.9.2017  18:25, aktualizováno  17.9 22:47
Barcelona prohrávala, čelila obrovským šancím domácího Getafe, ale nakonec zápas 4. kola španělské ligy vyhrála. S velkým štěstím. Premiérovým gólem za Barcelonu rozhodl Paulinho, Messi...  celý článek

Messi hattrickem pomohl k výhře v derby, Real i Atlético jen remizovaly

9.9.2017  15:04, aktualizováno  10.9 22:45
Fotbalisté Barcelony vyhráli i třetí ligový zápas v sezoně, derby s Espaňolem zcela ovládli - na skóre 5:0 má největší zásluhu Lionel Messi, autor hattricku. San Sebastian vyhrál na hřišti La...  celý článek

Real bez Ronalda a Ramose remizoval s Valencií, bod zařídil Asensio

28.8.2017  0:12, aktualizováno  0:20
Fotbalisté Realu Madrid, mezi kterými chyběly potrestané opory Cristiano Ronaldo se Sergiem Ramosem, remizovali ve druhém kole španělské ligy s Valencií 2:2. Skóre otevřel v desáté minutě...  celý článek

Nejdřív zahodil penaltu, pak Messi dvěma góly rozhodl o výhře Barcelony

26.8.2017  20:32, aktualizováno  22:12
Fotbalisté Barcelony porazili ve druhém utkání sezony španělské ligy Alavés 2:0. Obě branky zařídil po přestávce Lionel Messi, který přitom v prvním poločase neproměnil penaltu.  celý článek

Fotbalisté Villarrealu si odvezli ze San Sebastianu třígólovou porážku

25.8.2017  22:22, aktualizováno  23:59
Fotbalisté Villarrealu, kteří budou soupeřem Slavie v Evropské lize, prohráli i druhý zápas ve španělské soutěži. V San Sebastianu podlehli 0:3 a jsou poslední v tabulce. Real Sociedad je naopak...  celý článek

Manchester, nebo Ajax? Ve finále Evropské ligy jde o titul i zlínský osud

24.5.2017  5:59
Zraky zlínských fotbalistů budou ve středu večer upřeny do Stockholmu. Finále Evropské ligy mezi Ajaxem Amsterdam a Manchesterem United totiž může výrazně změnit jejich budoucnost. Pokud...  celý článek

Španělsko má nového šampiona, Real si pohlídal poslední zápas a slaví

21.5.2017  19:01, aktualizováno  23:22
Fotbalisté Realu Madrid jsou po pěti letech mistry španělské ligy. V závěrečném 38. kole vyhráli nad Malagou 2:0 a nemuseli se tak ohlížet na výsledek konkurenční Barcelony. Katalánci s Eibarem...  celý článek

Blízko titulu. Real Madrid odstřelil Vigo a na Barcelonu má tři body

17.5.2017  22:55, aktualizováno  23:12
Jen malý kousek chybí fotbalistům Realu Madrid k zisku španělského titulu. V dohrávce 21. ligového kola vyhráli ve Vigu 4:1 a kolo před koncem soutěže se vrátili se do čela tabulky o tři body...  celý článek

Vyrovnané drama o španělský titul. Real i Barcelona vyhrály shodně 4:1

14.5.2017  21:59, aktualizováno  22:10
Přetahovaná mezi Realem Madrid a Barcelonou pokračuje. Ve hře o španělský trůn zůstávají po předposledním 37. kole oba týmy - Real si doma poradil se Sevillou 4:1, Barcelona díky hattricku...  celý článek

Ajax uhájil náskok a ve finále Evropské ligy vyzve Manchester United

11.5.2017  23:08
Fotbalisté Manchesteru United a Ajaxu Amsterdam postoupili do finále Evropské ligy, které se bude hrát 24. května ve Stockholmu. Manchester postoupil přes Celtu Vigo po vítězství 1:0 a domácí...  celý článek

Manchester a Ajax jsou favority na finále Evropské ligy. Potvrdí to?

11.5.2017  7:27
Chtějí udělat další krok, aby získali poslední velkou trofej, která jim ve sbírce chybí. Fotbalisté Manchesteru United navíc vstoupí ve čtvrtek do odvety semifinále Evropské ligy proti Vigu s...  celý článek

Mourinho po dvanácti duelech prohrál s Wengerem. I kvůli Evropské lize

8.5.2017  5:59
Po hodně dlouhé době vzešel ze souboje se svým trenérským rivalem Arsénem Wengerem jako poražený. José Mourinho, kouč Manchesteru United, obětoval utkání s Arsenalem kvůli Evropské lize, kde se...  celý článek

Nedáváme dost gólů, mrzí Guardiolu. Kouč City doufá v pomoc rivala

7.5.2017  13:37
Ačkoliv Manchester City vyhrál nad Crystal Palace 5:0, Pep Guardiola není příliš spokojený s ofenzivou svého celku. Podle španělského trenéra jsou jeho svěřenci nejlepší v lize ve vytváření...  celý článek

Real hladce vyhrál i bez opor, Messi už má přes padesát gólů v sezoně

6.5.2017  20:46, aktualizováno  8.5 22:45
Na čele španělské fotbalové ligy jsou hráči Barcelony, jenže druhý Real Madrid má k dispozici jedno utkání k dobru. Za Barcelonou je kvůli horšímu skóre, přestože v sobotu večer jednoznačně 4:0...  celý článek

Rashfordova trefa rozhodla o výhře Manchesteru United ve Vigu

4.5.2017  23:11
Fotbalisté Manchesteru United vyhráli v úvodním semifinále Evropské ligy na půdě Celty Vigo 1:0. Jediný gól duel zařídil v 67. minutě střelou z přímého kopu Marcus Rashford. Odveta na Old...  celý článek

Barcelona zvítězila v derby a přeskočila Real, ten udolal Valencii

29.4.2017  18:17, aktualizováno  30.4 22:40
Fotbalisté Barcelony opět vedou španělskou ligu. Ve 35. kole ovládli městské derby proti Espaňolu 3:0 a jsou o skóre před Realem Madrid, který si v dřívějším duelu poradil 2:1 s Valencií. „Bílý...  celý článek

Sevilla uspěla nad Celtou Vigo a dotáhla se na třetí Atlético

27.4.2017  22:30, aktualizováno  22:52
Fotbalisté Sevilly ve 34. kole španělské ligy vyhráli 2:1 nad Celtou Vigo a bodově se dotáhli v tabulce na třetí Atlético Madrid. V posledních čtyřech kolech se tak oba celky utkají o přímý...  celý článek

Barcelona rozstřílela Pamplonu a vede ligu, naděloval i Real

26.4.2017  21:27, aktualizováno  23:23
V dostizích za titulem ve španělské fotbalové lize uspěli ve 34. kole oba giganti. Barcelona rozstřílela Osasunu Pamplona 7:1, Real Madrid smetl domácí La Coruňu 6:2. Oba rivalové mají 78 bodů,...  celý článek

Atlético Madrid přišlo o sérii neporazitelnosti, podlehlo Villarrealu

25.4.2017  23:25
Fotbalisté Atlética Madrid už pomalu zapomínali jak chutná porážka. Nepoznali ji dvanáct soutěžních duelů (devět ligových, tři v Lize mistrů). O příjemnou sérii přišli ve 34. kole španělské ligy...  celý článek

Messi zastínil Ronalda. Rekordním gólem rozhodl v nastavení El Clásico

23.4.2017  22:42, aktualizováno  22:59
Dvougólové představení Lionela Messiho posílá Barcelonu na první příčku španělské ligy. Argentinský útočník rozhodl o vítězství 3:2 v El Clásiku jubilejní pětistou trefou za katalánský klub, k...  celý článek

Atlético těsně vyhrálo na hřišti Espaňolu, rozhodl Griezmann

22.4.2017  22:41, aktualizováno  22:55
Fotbalisté Atlétika Madrid si pojistili třetí příčku ve španělské lize. Ve 33. kole zvítězili nad Espaňolem Barcelona na jeho stadionu 1:0, v 73. minutě rozhodl Antoine Griezmann. Atlético má na...  celý článek

Manchester narazí v semifinále Evropské ligy na Vigo, Ajax na Lyon

21.4.2017  13:20, aktualizováno  13:59
Manchester United si zahraje o finále Evropské ligy proti španělské Celtě Vigo. Fotbalisté Ajaxu s Václavem Černým budou hrát proti Lyonu. O semifinálových dvojicích rozhodlo páteční losování v...  celý článek

Genk s Brabcem v Evropské lize končí, dál jdou Vigo, United, Ajax a Lyon

20.4.2017  23:03, aktualizováno  21.4 0:00
Jakub Brabec si semifinále fotbalové Evropské ligy nezahraje. Genk s českým obráncem v sestavě remizoval v odvetě čtvrtfinále s Vigem 1:1 a neodvrátil úvodní porážku 2:3. Po dramatech v...  celý článek

Real zvítězil i bez hvězd, Barceloně pomohly dva góly Messiho

15.4.2017  18:14, aktualizováno  17.4 22:41
Cristiano Ronaldo, Gareth Bale či Karim Benzema nebyli ani na lavičce náhradníků. Trenér Zinedine Zidane před zápasem 32. kola zariskoval, ale Real Madrid nakonec i s několika náhradníky na...  celý článek

Brabcův Genk prohrál ve Vigu. V Lyonu řádili fandové Besiktase

13.4.2017  22:10, aktualizováno  23:51
Fotbalisté Genku s obráncem Jakubem Brabcem v sestavě prohráli v úvodním čtvrtfinále Evropské ligy na hřišti Celty Vigo 2:3. Odveta se hraje za týden. Zápas mezi Lyonem a Besiktasem Istanbul...  celý článek

Real remizoval v madridském derby s Atlétikem, Barcelona padla v Málaze

8.4.2017  18:13, aktualizováno  10.4 22:48
Fotbalisté Realu Madrid remizovali ve 31. kole španělské ligy s Atlétikem 1:1, na zásah Pepeho z 52. minuty zareagoval pět minut před koncem Antoine Griezmann. Lídr soutěže už doma nedokázal...  celý článek

Barcelona zdolala Sevillu, Real odpověděl čtyřmi góly na půdě Leganés

5.4.2017  21:35, aktualizováno  6.4 23:33
Fotbalisté Realu Madrid zdolali ve 30. kole španělské ligy Leganés na jeho půdě 4:2 a udrželi v čele tabulky dvoubodový náskok před Barcelonou. Navíc mají zápas k dobru. Barcelona doma zdolala...  celý článek

Fotbalisté Atlética porazili San Sebastian a upevnili si třetí místo

4.4.2017  23:30
Fotbalisté Atlética Madrid porazili ve 30. kole španělské ligy San Sebastian 1:0, zvítězili popáté za sebou a upevnili si třetí místo v tabulce. Čtvrtá Sevilla na tým z metropole ztrácí tři...  celý článek

Real si poradil s Alavésem, vyhrála i Barcelona. Sevilla zůstala čtvrtá

2.4.2017  14:37, aktualizováno  3.4 22:43
Fotbalisté Realu Madrid prodloužili domácí ligovou neporazitelnost na patnáct utkání a po vítězství 3:0 nad Alavésem vedou ligu o dva body před Barcelonou. Ta si ve večerním utkání poradila s...  celý článek

Atlético vyhrálo v Málaze a poskočilo na třetí místo španělské ligy

1.4.2017  22:43
Fotbalisté Atlétika Madrid porazili ve večerním zápase 29. kola španělské ligy Málagu 2:0 a v neúplné tabulce jsou třetí. Další týmy z nejlepší čtyřky soutěže - Real Madrid, Barcelona i Sevilla...  celý článek

Barcelona přetlačila oslabenou Valencii, Sevilla padla s Atlétikem

19.3.2017  18:08, aktualizováno  22:38
Dva body a jeden zápas k dobru. Takový je náskok Realu Madrid na čele španělské ligy před Barcelonou, která v neděli večer porazila Valencii 4:2. Ve 28. kole soutěže potřetí za sebou nevyhrála...  celý článek

Real uštědřil Bilbau první domácí prohru v sezoně a vede o pět bodů

18.3.2017  18:26, aktualizováno  22:56
Fotbalisté Realu Madrid jsou prvním týmem v sezoně, který dokázal zvítězit na hřišti Athletiku Bilbao. Ve 28. kole španělské ligy slaví tři body po výsledku 2:1, který zařídili Casemiro a Karim...  celý článek

Villarreal ve španělské lize po třech vítězstvích v řadě nebodoval

17.3.2017  23:01
Fotbalisté Villarrealu prohráli ve španělské lize s Las Palmas 0:1 a po víkendových zápasech mohou přijít o páté místo v tabulce. O výhře domácího celku rozhodl po deseti minutách hry...  celý článek

Ajax s Černým čeká v Evropské lize Schalke, Brabcův Genk vyfasoval Vigo

17.3.2017  14:06
Václav Černý a Jakub Brabec, dva poslední čeští fotbalisté, jejichž týmy ještě pokračují v evropských pohárech, už vědí, s kým se utkají ve čtvrtfinále Evropské ligy. Brabcův Genk narazí na...  celý článek

Brabec a Černý jsou ve čtvrtfinále Evropské ligy, uspěl i Manchester

16.3.2017  21:02, aktualizováno  23:17
Fotbalisté Genku s českým obráncem Jakubem Brabcem postoupili přes jiný belgický celek Gent do čtvrtfinále Evropské ligy. Po úvodní výhře 5:2 jim v domácí odvetě stačila remíza 1:1. Dál jde také...  celý článek

Barcelona prohrála v La Coruni, do čela jde po obratu Real Madrid

12.3.2017  18:16, aktualizováno  13.3 23:07
Po senzačním postupu v Lize mistrů přišla studená sprcha. Fotbalisté Barcelony prohráli ve 27. kole španělské ligy na hřišti La Coruni 1:2 a přišli o první příčku v tabulce - Real Madrid totiž...  celý článek

Atlético těsně vyhrálo v Granadě, Sevilla nečekaně remizovala s Leganes

11.3.2017  18:35, aktualizováno  22:50
Fotbalisté Atlétika Madrid zdolali Granadu 1:0, šest minut před koncem rozhodl Antoine Griezmann. Sevilla pouze remizovala v 27. kole španělské ligy s nováčkem Leganés 1:1. Na vedoucí Barcelonu...  celý článek

Manchester United jen remizoval v Rostově, Genk vyhrál v Gentu

9.3.2017  21:15, aktualizováno  23:15
Fotbalisté Manchesteru United remizovali v úvodním osmifinále Evropské ligy na hřišti Rostova 1:1, když v soutěži inkasovali po 443 minutách. Ajax Amsterodam kterému chyběl zraněný Václav Černý,...  celý článek

Messi fotbalové zázraky umí, ale takové? Barcelona tajně doufá

8.3.2017  9:29
Lionel Messi vkročil na trávník stejně zádumčivě jako jindy. Než by se v úterý dopoledne rozhlédl, kolik fotografů stojí kolem tréninkového hřiště, radši měl oči zabodnuté do trávníku. Jako...  celý článek

Fotbalisté Sevilly remizovali s Alavésem, vedoucí duo jim uniklo

6.3.2017  22:47
Fotbalisté Sevilly remizovali v dohrávce 26. kola španělské ligy na půdě Alavésu 1:1, čímž skončila jejich čtyřzápasová vítězná šňůra. Na první Barcelonu ztrácejí svěřenci trenéra Jorgeho...  celý článek

Barcelona dala pět gólů a je první, Real vyhrál i bez Ronalda s Balem

4.3.2017  18:21, aktualizováno  5.3 22:49
Fotbalisté Barcelony jsou ve španělské lize opět první. Ve 26. kole deklasovali Celtu Vigo 5:0, Lionel Messi dal dva góly a na dva přihrál. Real zdolal Eibar 4:1, ačkoli mu chyběl zraněný...  celý článek

La Coruňa začala pod novým koučem remízou s Atléticem Madrid

2.3.2017  22:52, aktualizováno  23:39
Fotbalisté La Coruni v prvním utkání pod vedením nového kouče Pepeho Mela ve španělské lize remizovali s Atléticem Madrid 1:1 a bodovali po sérii čtyř porážek. Sevilla zdolala 1:0 Bilbao a po...  celý článek

Barcelona vyškolila Gijón a jde do čela, Real Madrid doma remizoval

1.3.2017  21:41, aktualizováno  23:26
Jeden ze zápasů, které si můžete bezstarostně užít a pobavit ochozy, odehráli v 25. kole španělské ligy fotbalisté Barcelony. Na domácím hřišti deklasovali Gijón 6:1 a dostali se o bod do čela...  celý článek

Fotbalisté San Sebastianu přišli v třetí nastavené minutě o výhru

28.2.2017  21:59
Fotbalisté San Sebastianu přišli ve třetí nastavené minutě o vítězství 2:1 v baskickém derby nad Eibarem, jež by je posunulo na čtvrté místo tabulky španělské ligy. O vyrovnání na 2:2 se...  celý článek

Barcelona porazila ve šlágru Atlético, první je po obratu Real Madrid

26.2.2017  18:14, aktualizováno  23:02
Fotbalisté Barcelony zdolali ve 24. kole španělské ligy Atlético Madrid 2:1, vítěznou branku vstřelil v 86. minutě Lionel Messi. Na první místo tabulky se večer vrátil Real Madrid, který zvrátil...  celý článek

Valencia po skalpu Realu selhala. Sevilla opět přeskočila Barcelonu

25.2.2017  15:36, aktualizováno  22:40
Ve středu Valencia skolila v dohrávce Real Madrid, ještě předtím o víkendu porazila Bilbao. Jenže v sobotním utkání 24. kola španělské ligy nestačila na Alavés. Soupeři podlehla 1:2 a v tabulce...  celý článek

Real zvítězil, Atlético spasil hattrick. Barcelonu zachránila penalta

17.2.2017  23:11, aktualizováno  20.2 22:47
Fotbalisté Realu Madrid přehráli ve 23. kole španělské ligy na domácím stadionu Espaňol 2:0 a vedou tabulku o bod před druhou Barcelonou, avšak mají dva duely k dobru. Barcelona udolala Leganés...  celý článek