Brian Roberts

Fenerbahce letos drží neporazitelnost, Milán viděl přestřelku roku

26.1.2018  21:18, aktualizováno  27.1 1:51
Jan Veselý nastřílel v basketbalové Eurolize 12 bodů a pomohl Fenerbahce Istanbul k pátému vítězství za sebou. Turecký obhájce prvenství doma porazil FC Barcelona 86:82 a dál mu patří druhé...  celý článek

Valencie selhala. Barcelona měla rychle jasno - k poctě svého kapitána

23.11.2017  21:53, aktualizováno  23:55
Španělští šampioni z Valencie měli v devátém kole basketbalové Euroligy na lopatě své německé protějšky Brose Bamberg, ale ve čtvrté čtvrtině vzájemného zápasu selhali a dovolili obrat z 66:52...  celý článek

Veselý zachraňoval prodloužení šestkami, jeho Fenerbahce přesto padlo

15.11.2017  21:09, aktualizováno  16.11 7:37
Repríza letošního euroligového finále mezi Fenerbahce Istanbul a Olympiakosem Pireus přinesla vyrovnaný boj s pěti minutami basketbalu navíc. Řecký celek se alespoň částečně pomstil výhrou 90:83...  celý článek