Brandon Ingram

Minnesota pro zesnulého trenéra porazila Lakers, Jokič má rekord NBA

16.2.2018  6:44, aktualizováno  10:45
Minnesota Timberwolves věnovali svůj domácí zápas s LA Lakers předčasně zesnulému kouči Flipu Saundersovi. A prestižní bitvu NBA ovládli 119:111. Bitva mladých evropských hvězd Janise Adetokunba...

Satoranský vylepšil 25 body české maximum v NBA, pak ho soupeř zranil

11.2.2018  3:10, aktualizováno  8:09
Tomáš Satoranský táhl basketbalový Washington k vítězství 101:90 na palubovce Chicaga. S 25 body vytvořil nové české maximum v NBA, přidal šest asistencí, tři doskoky a dva zisky. Stal se...

Satoranský se sklonil až ve Filadelfii. Janis předvedl „smeč smrti“

7.2.2018  5:29, aktualizováno  11:35
Basketbalový Washington neuspěl v úterním duelu NBA na palubovce Philadelphie 102:115, jeho vítězná série tak skončila na pěti zápasech. Sixers doma zatlačili už v úvodu a náskok dokázali udržet.

Ingram obstál proti Westbrookovi, Boston slaví po trefě s klaksonem

4.2.2018  20:23, aktualizováno  5.2 8:15
Nedělní souboje basketbalové NBA dělají ve Spojených státech předvoj pro Super Bowl, duely o čelo Východní konference tak vypukly už krátce po poledni. Vedoucí Boston horko těžko uhrál výhru s...

Davis drtil Oklahoma City a ještě se stal rekordmanem New Orleans

3.2.2018  5:53, aktualizováno  9:30
Anthony Davis si pojistil výsostné místo v dějinách basketbalového New Orleans. V pátečním duelu NBA nasázel proti Oklahoma City 43 bodů a ve čtyřiadvaceti letech se stal nejlepším střelcem v...

Washington udolal Brooklyn v prodloužení, Satoranský stihl šest bodů

13.1.2018  22:55, aktualizováno  14.1 10:16
Washingtonští basketbalisté úspěšně zvládli souboj NBA s Brooklynem, vítězství 119:113 jim zajistilo prodloužení. V utkání přitom vedli až o 23 bodů. John Wall nedokázal pro Wizards rozhodnout...

Boston předvedl obrat, Cleveland krach. Wallace zařídil výhru Clippers

11.1.2018  23:46, aktualizováno  12.1 12:59
Bostonští basketbalisté ukázali, proč vévodí Východní konferenci NBA. Ve výjimečném souboji v londýnské O2 Areně prohrávali s Philadelphií už o 22 bodů, a přesto si odvážejí bezpečnou výhru...

Vítězné série Toronta uťala poslední sekunda. Nowitzki útočí na Jordana

10.1.2018  6:18, aktualizováno  9:06
Torontští basketbalisté neuspěli v této sezoně NBA na své palubovce teprve podruhé. Po Washingtonu je porazilo Miami. O jeho výhře 90:89 rozhodl v poslední sekundě Wayne Ellington.

Westbrook se musel sklonit před Benderem. Lakers se probudili

8.1.2018  5:47, aktualizováno  15:40
Russell Westbrook se blýskl už 14. triple-double v této sezoně NBA, ale hvězdou basketbalového souboje mezi Oklahoma City a Phoenixem se nestal. Musel se sklonit před chorvatským mladíkem...

Washington odolal náporu Memphisu i díky Satoranského obraně

6.1.2018  6:06, aktualizováno  9:34
Basketbalový Washington si v NBA veze výhru 102:100 z palubovky Memphisu. V závěru musel odolávat velkému tlaku domácích, do vedení je však nepustil. Tomáš Satoranský za vítěze odehrál bezmála...

Toronto vstoupilo do nového roku vítězně, DeRozan velel 52 body

2.1.2018  5:48, aktualizováno  9:51
Tlak basketbalového Toronta na první pozici ve Východní konferenci NBA pokračuje. V novoročním hitu si poradilo s Milwaukee 131:127 po prodloužení. Novým osobním i klubovým rekordem 52 bodů se o...

Washington selhal, Rondo útočil na rekord NBA a čtyřicátník Carter řádil

28.12.2017  6:12, aktualizováno  13:11
Washingtonští basketbalisté si neporadili s Atlantou, na palubovce nejslabšího celku NBA padli 99:113. Sacramento doma udolalo Cleveland 109:95, když se nejlepším střelcem utkání stal...

Lakers složili hold Bryantovi, jeho nástupci potrápili Golden State

19.12.2017  6:04, aktualizováno  13:14
Los Angeles Lakers vzdali poctu jednomu ze svých největších. Ke stropu Staples Center míří čísla 8 a 24, která v basketbalové NBA nosil Kobe Bryant. U slavné chvíle jim asistovali mistrovští...

Ostrouhají Lakers? LeBron James může dostat nabídku, co se neodmítá

13.12.2017  10:02, aktualizováno  10:21
Houston Rockets se pod vedením generálního manažera Daryla Moreyho vybarvují jako nenasytný Otesánek. Nejlepší tým úvodních měsíců basketbalové NBA už pozřel olympijské šampiony Jamese Hardena a...

Satoranský přihrával a Washington urval výhru. Ingram pomstil Lakers

8.12.2017  5:26, aktualizováno  15:09
Nebyl to nejpovedenější večer pro Tomáše Satoranského, výhra jeho Washingtonu 109:99 na palubovce basketbalistů Phoenixu se však do tabulek NBA počítá. LA Lakers si zajeli pro cenné vítězství...

Westbrook slaví triple-double i výhru, Houston a Golden State kralovaly

4.12.2017  5:35, aktualizováno  15:13
Oklahoma City urvalo v basketbalové NBA prestižní vítězství nad San Antoniem. Na vítězství 90:87 se 22 body, 10 doskoky a 10 asistencemi podílel Russell Westbrook, je to jeho sedmý triple-double...

Satoranský se blýskl 10 body v poslední čtvrtině, velký finiš nestačil

30.11.2017  5:59, aktualizováno  13:25
Dvanáct bodů - z toho deset v poslední čtvrtině - a osm asistencí. Povedený večer Tomáše Satoranského basketbalovému Washingtonu v NBA k výhře nepomohl, českého rozehrávače by však výkon proti...

Lakers otočili duel s Chicagem, setkání mladých hvězdiček ovládl KCP

22.11.2017  6:54, aktualizováno  9:14
Jediný duel úterního programu basketbalové NBA proti sobě svedl Los Angeles Lakers a Chicago Bulls, dva týmy s velkou minulostí a vírou ve velkou budoucnost. Lakers urvali domácí výhru 103:94,...

Rekord, rekord, rekord... Táhlý výkřik „Embiiiiiiid!“ zní v LA ještě teď

17.11.2017  9:55
Basketbalová NBA v posledních dnech korunuje krále velkých měst. LeBron James se po svém výkonu proti Knicks stal samozvaným králem New Yorku, na pacifickém pobřeží Spojených států, v Los...

Slaboučká Atlanta zapsala rekordní výhru, Embiid si podmanil Lakers

16.11.2017  5:33, aktualizováno  14:46
Basketbalový Washington uspěl v NBA počtvrté za sebou, v Miami zvládl lépe poslední čtvrtinu a vyhrál 102:93. Atlanta dosud byla nejslabším celkem Východní konference, po nejvyšším vítězství v...

Boston přehrál také odvěkého rivala, Golden State vládlo i bez Duranta

9.11.2017  6:13, aktualizováno  8:51
První dvouciferná vítězná šňůra v této sezoně basketbalové NBA je na světě. Boston Celtics doma přehráli Los Angeles Lakers 107:96. Ve Východní konferenci je stíhá Detroit, který si s Indianou...

Washington padl s Lakers v prodloužení, Cleveland selhal v Brooklynu

26.10.2017  6:40, aktualizováno  10:14
Washingtonští basketbalisté už nejsou v NBA neporažení, v aréně LA Lakers podlehli 99:102 po prodloužení. Cleveland nestačil v Brooklynu 107:112 a triple-double LeBrona Jamese navzdory si zapsal...