Basketball Club Ostende

Nymburští vezou v Lize mistrů výhru z Ostende, skočili na druhou příčku

31.1.2018  21:56, aktualizováno  22:59
Nymburští basketbalisté vyhráli v Lize mistrů na hřišti belgického mistra Ostende 79:73 a posunuli se na druhé místo v tabulce skupiny D, před posledním kolem mají náskok jednoho bodu na...  celý článek

Nymburk bude v Ostende hrát o šanci na druhé místo ve skupině

30.1.2018  12:27
Nymburští basketbalisté už sice mají postup do play-off Ligy mistrů jistý, přesto mají v předposledním kole základní části na hřišti Ostende o co hrát. Český šampion doufá ve druhé místo, které...  celý článek

Kříž si rád nabíhá zadními vrátky. Tohle vyhledávám, culí se

16.11.2017  11:09
Kdyby hrál Martin Kříž fotbal, byl by zřejmě mistrem klasických českých uliček. Do volných prostorů mezi protihráče si dokáže dokonale nabíhat „zadními vrátky“ i na basketbalových palubovkách....  celý článek

Důležitá výhra. Basketbalisté Nymburku přehráli v Lize mistrů Ostende

14.11.2017  20:30, aktualizováno  15.11 21:55
Basketbalisté Nymburku vyhráli v duelu šestého kola Ligy mistrů nad belgickým Ostende 86:72 a zaznamenali tak důležitý úspěch pro postupovou matematiku skupiny D.  celý článek

Nymburk hostí v Lize mistrů belgické šampiony. Potřebuje vyhrát

14.11.2017  7:59
Basketbalisté Nymburku hostí v úterý od 18.30 v duelu 6. kola Ligy mistrů Ostende s vědomím, že nutně potřebují nad belgickým mistrem vyhrát. Po dvou nezdarech za sebou se totiž propadli do...  celý článek