Augustine Rubit

Jeden Rubit na Panathinaikos stačil. Jeden Ennis na Baskonii ne

2.2.2018  20:43, aktualizováno  23:09
Bamberg má v basketbalové Eurolize nejhorší útok, přesto obranu Panathinaikosu Atény, třetí nejlepší v soutěži, rozebral a dobral se k výhře 95:74. Chimki si na domácí palubovce poradili s...  celý článek

Na debakl reagoval Olympiakos výpraskem. Rochestie neprolomil kletbu

16.1.2018  22:46, aktualizováno  23:35
V sedmnáctém euroligovém kole utrpěl Olympiakos Pireus zdrcující porážku o 32 bodů od Baskonie. V tom osmnáctém si spravil chuť, když basketbalové Maccabi Tel Aviv rozdrtil 94:64. Řecký...  celý článek

Nunnally vystrašil Fenerbahce děsivým pádem, nedohrál ani Veselý

5.1.2018  20:24, aktualizováno  23:08
Mrazivé chvíle prožila aréna basketbalového Fenerbahce Istanbul při pohledu na ošetřovaného Jamese Nunnallyho. Americký křídelník domácího celku ve třetí čtvrtině euroligového duelu s Baskonií...  celý článek

El Clásico restartovalo Real. Veselého kousky byly Fenerbahce málo

14.12.2017  21:20, aktualizováno  15.12 9:56
Ani druhý nejlepší výkon českého basketbalisty Jana Veselého v sezoně Euroligy neodvrátil porážku Fenerbahce Istanbul 89:90 v domácím souboji s Žalgirisem Kaunas. Obhájce titulu v soutěži přišel...  celý článek

CSKA uspěl v Německu. Maccabi slaví, nápor Valencie přišel pozdě

7.12.2017  21:41, aktualizováno  8.12 6:54
CSKA Moskva zvládl duel na palubovce německého šampiona z Bambergu 92:76 a i po jedenáctém kole zůstane v čele pořadí basketbalové Euroligy. Střetnutí dvou tradičních klubů vyznávajících zelenou...  celý článek

Valencie selhala. Barcelona měla rychle jasno - k poctě svého kapitána

23.11.2017  21:53, aktualizováno  23:55
Španělští šampioni z Valencie měli v devátém kole basketbalové Euroligy na lopatě své německé protějšky Brose Bamberg, ale ve čtvrté čtvrtině vzájemného zápasu selhali a dovolili obrat z 66:52...  celý článek

Veselý přežil judistický chvat ve zdraví, za oplácení byl vyloučený

13.11.2017  11:25, aktualizováno  20:36
Drsný moment a nečekaný výsledek ovládl istanbulské derby v turecké basketbalové lize. Fenerbahce podlehlo Darüssaface 78:84, když dohrávalo bez své české hvězdy Jana Veselého. Reprezentační...  celý článek

Fenerbahce vládlo, Veselý nejvíc. Řecké derby pro Panathinaikos

10.11.2017  20:24, aktualizováno  23:01
Forma Fenerbahce Istanbul stoupá, v šesté kole basketbalové Euroligy si turecký obhájce zajel do německého Bambergu pro jasnou výhru 80:57. Jan Veselý byl s 15 body nejlepším střelcem vítězů i...  celý článek

Veselý pomohl Fenerbahce k výhře. Dončič minul a Real poprvé prohrál

2.11.2017  21:12, aktualizováno  3.11 11:31
Jan Veselý přispěl v pátém kole Euroligy basketbalistům Fenerbahce Istanbul 12 body k výhře 79:66 nad Valencií. Český reprezentant strávil na palubovce téměř 32 minut, nejvíce ze všech aktérů...  celý článek

Veselý mířil s Fenerbahce k výhře, jenže pak šampiona sfouknul Pappas

27.10.2017  21:06, aktualizováno  28.10 1:33
Tak to byla parádní pomsta. Basketbalový Panathinaikos těžce nesl vyřazení od Fenerbahce v letošním euroligovém čtvrtfinále, turecký celek teď od něj dostal políček alespoň ve 4. kole základní...  celý článek

Fenerbahce mělo v istanbulském derby navrch, Veselý nejlepším střelcem

25.10.2017  22:13, aktualizováno  23:55
Basketbalisté Fenerbahce v istanbulském derby v rámci třetího kola Euroligy porazili Anadolu Efes 81:70. Český pivot Jan Veselý byl s 15 body nejlepším střelcem Fenerbahce, k tomu přidal pět...  celý článek