ATP World Tour Finals

Bulharský uragán. Nejlepší je být sám sebou, říká šampion Dimitrov

20.11.2017  6:55
Tenisový svět zažil definitivní konec jedné chytlavé přezdívky, protože přece nebudete říkat „Baby Fed“ někomu, kdo právě vyhrál Turnaj mistrů. Grigor Dimitrov padl na zem, třásl se v emocích a...  celý článek

Turnaj mistrů má bulharského krále, finále ovládl debutant Dimitrov

19.11.2017  18:15, aktualizováno  22:25
Skácel se na kurt, ve tváři výraz nevíry. Potom se na rtech Grigora Dimitrova začal roztahovat blažený úsměv. Bulharský tenista právě vyhrál londýnský Turnaj mistrů, ve finále zdolal Belgičana...  celý článek

Federer na Turnaji mistrů skončil, o titul se utkají Goffin a Dimitrov

18.11.2017  17:10, aktualizováno  23:33
Sedmého triumfu na Turnaji mistrů se letos Roger Federer nedočká, švýcarský tenisový fenomén vypadl v Londýně v semifinále. Belgičan David Goffin ho porazil 2:6, 6:3, 6:4 a při své premiéře na...  celý článek

Goffin zdolal Thiema a je v semifinále Turnaje mistrů. Čeká ho Federer

17.11.2017  16:36, aktualizováno  22:30
Belgický tenista David Goffin zdolal v přímém souboji o semifinále Turnaje mistrů Rakušana Dominica Thiema 6:4, 6:1 a v sobotu ho čeká Švýcar Roger Federer. Skupinu Peta Samprase vyhrál bez...  celý článek

Dimitrov je v semifinále Turnaje mistrů, Thiem si udržel šanci na postup

15.11.2017  17:02, aktualizováno  23:37
Bulharský tenista Grigor Dimitrov zdolal na Turnaji mistrů Davida Goffina z Belgie 6:0, 6:2 a je dalším jistým semifinalistou londýnského klání. Šanci na postup si udržel Rakušan Dominic Thiem,...  celý článek

Federer porazil Zvereva a je v semifinále tenisového Turnaje mistrů

14.11.2017  17:58, aktualizováno  23:47
Šestinásobný vítěz Turnaje mistrů Roger Federer zdolal v Londýně německého tenistu Alexandera Zvereva 7:6, 5:7, 6:1 a je prvním jistým semifinalistou. Šestatřicetiletý Švýcar tím zároveň...  celý článek

Nadal prohrál s Goffinem a odstoupil z Turnaje mistrů, uspěl Dimitrov

13.11.2017  17:45, aktualizováno  14.11 7:11
Světová tenisová jednička Rafael Nadal vstoupil do Turnaje mistrů v Londýně porážkou 6:7, 7:6, 4:6 v duelu s Belgičanem Davidem Goffinem. Na tiskové konferenci poté Španěl oznámil, že se ze...  celý článek

Turnaj mistrů má jasné favority. Nadal touží, Federer může vyhrát posedmé

12.11.2017  7:58
V Londýně chybí několik velkých jmen a podruhé za sebou i český zástupce - někdejší tradiční účastník Turnaje mistrů Tomáš Berdych se i vinou zdravotních trablů mezi elitní osmičku sezony...  celý článek

Federer na londýnském galavečeru ATP znovu sbíral ocenění

10.11.2017  13:53
Šestatřicetiletý tenista Roger Federer byl znovu hlavní postavou při udílení cen ATP. Na galavečeru v Londýně před nedělním začátkem Turnaje mistrů získal tři: už patnáctým rokem v řadě vyhrál...  celý článek