Andrew Harrison

Satoranský má rekord v asistencích. Durantových 50 bodů nestačilo

15.2.2018  4:55, aktualizováno  13:14
Basketbalista Tomáš Satoranský po otřesu z předchozího zápasu nechyběl v základní sestavě Washingtonu a ve středečním utkání NBA se radoval se spoluhráči po velkém obratu z vítězství 118:113 v...

Washington si poradil i s Torontem, Satoranský pomohl deseti body

2.2.2018  6:17, aktualizováno  9:59
Washington sice ztratil svou oporu Johna Walla, na jeho výsledcích v basketbalové NBA to však není znát. Bez kapitána totiž vyhrál všechny tři zápasy, ve čtvrtek doma přehrál Toronto 122:119....

Wall se do týmu Washingtonu vrátil výhrou, Satoranskému zůstaly minuty

14.12.2017  5:21, aktualizováno  11:28
Washingtonští basketbalisté začali sérii domácích zápasů v NBA vítězně. Memphis překonali 93:87. Do základní sestavy se třech týdnech léčení vrátil John Wall, Tomáši Satoranskému připadla role...

První Boston rozdrcen posledním Chicagem, sestřelili ho dva rváči

12.12.2017  6:00, aktualizováno  12:13
Poslední tečka za příběhem dvou rváčů Nikoly Mirotiče a Bobbyho Portise? Jejich spolupráce je možná a basketbalové Chicago díky ní v NBA porazilo Boston vysoko 108:85. Poslední tým Východní...

Durant zastoupil Curryho a má triple-double, James táhl za rekordem

7.12.2017  5:39, aktualizováno  11:42
Kevin Durant vzal do rukou odpovědnost za výsledky basketbalových Golden State a dovedl je k výhře 101:87 na palubovce Charlotte. Zaznamenal při tom triple-double 35 bodů, 11 doskoků a 10...

Washington takřka rekordně narazil. Durant a Cousins se málem poprali

5.12.2017  5:25, aktualizováno  9:19
Tvrdý náraz utrpěl basketbalový Washington v pondělím souboji NBA v Utahu. Podlehl 69:116. Tomáš Satoranský nastřílel osm bodů, nejlepší střelec poražených Otto Porter Jr. jen 14. Devin Booker z...

Satoranský se blýskl 10 body v poslední čtvrtině, velký finiš nestačil

30.11.2017  5:59, aktualizováno  13:25
Dvanáct bodů - z toho deset v poslední čtvrtině - a osm asistencí. Povedený večer Tomáše Satoranského basketbalovému Washingtonu v NBA k výhře nepomohl, českého rozehrávače by však výkon proti...

Washington neuspěl, končí série Bostonu a Golden State nemělo šanci

23.11.2017  6:30, aktualizováno  13:43
Mohutný čtrnáctizápasový předsváteční program v basketbalové NBA nabídl nezdar Washingtonu v Charlotte 124:129 po prodloužení. Po šestnácti zápasech končí vítězná série Bostonu, Celtics padli v...

Satoranský se dostal do základní pětky, jeho Washington v Miami podlehl

13.4.2017  6:09, aktualizováno  21:53
Závěrečný večer základní části NBA poskytne řadě basketbalistů atypickou roli - platilo to i letos. Tomáš Satoranský se tak ocitl v základní sestavě Washingtonu, svému týmu však proti Miami,...

Atlanta potupila Cleveland. Westbrook slaví rekord i senzační výhru

9.4.2017  21:15, aktualizováno  10.4 13:36
Basketbalová Atlanta to na šampiony NBA z Clevelandu umí, uštědřila jim druhou těžkou porážku za tři dny. Zápas otočila, přestože ve čtvrté části prohrávala o 26 bodů, nakonec uspěla v...

Cleveland vyhrál v LA nad Lakers, velká trojka nastřílela 101 bodů

19.3.2017  22:24, aktualizováno  20.3 9:58
Basketbalový Cleveland si z Los Angeles veze výhru 125:120 nad tamními Lakers. Hvězdné trio šampionů NBA nastřílelo 101 bodů - Kyrie Irving 46, LeBron James 34 a Kevin Love 21; za domácí...

Wallův rekord dovedl Washington k výhře nad oslabeným Chicagem

18.3.2017  7:08, aktualizováno  22:13
Basketbalisté Washingtonu se po dvou porážkách dočkali v NBA opět výhry, když na domácí palubovce zdolali Washington 112:107. Český reprezentant Tomáš Satoranský tentokrát do hry nezasáhl.

Washington selhal v závěru, rozstříleli ho Nowitzki s Currym

16.3.2017  7:19, aktualizováno  10:53
Basketbalisté Washingtonu prohráli v jednom z deseti středečních duelů zámořské NBA na domácí palubovce s Dallasem 107:112. Tři čtvrtiny utkání přitom vedli, jenže poslední část jim nevyšla....

Washington neuspěl v Minnesotě, Satoranský zaznamenal dva body

14.3.2017  7:06, aktualizováno  10:11
Basketbalisté Washingtonu prohráli v jednom z osmi pondělním duelů zámořské NBA na půdě Minnesoty 104:119. Český reprezentant Tomáš Satoranský odehrál tentokrát v dresu Wizards jen čtyři minuty,...

Washington bez Satoranského dobyl Sacramento a je druhý na Východě

11.3.2017  9:55, aktualizováno  20:25
Basketbalisté Washingtonu otočili v pátečním utkání NBA nepříznivý vývoj v Sacramentu, kde ve čtvrté čtvrtině prohrávali o 15 bodů, a po výhře 130:122 v prodloužení se posunuli na druhé místo...

Basketbalisté Washingtonu vyhráli v Torontu i díky bodu Satoranského

2.3.2017  6:57, aktualizováno  10:29
Basketbalisté Washingtonu zvítězili v jednom z jedenácti středečních zápasů zámořské NBA na palubovce Toronta 105:96, na čemž se jedním bodem podílel i Tomáš Satoranský. Český reprezentant...

James i Durant se vrátili vítězně, zazářil DeRozan, zato Thomas zklamal

28.2.2017  8:31, aktualizováno  10:56
Bez LeBrona Jamese to Clevelandu nejde, hvězdný basketbalista se však po nemoci vrátil do sestavy obhájců titulu a 24 body přispěl k vítězství nad Milwaukee 102:95. Hrdinou dne v NBA DeMar...

Rozdělené kluby americké: východ sevřela blbá nálada, západ plný úsměvů

3.2.2017  15:18
Leden 2017 vymezil dosti ostrou hranici nálad mezi kluby NBA. Někde si nemohou stěžovat, jinde lokálním novinářům hrozí vyčerpání, jak je dění kolem týmů zaměstnává. Slunečným klubům aktuálně...

Thomas dalším skvělým finišem rozhodl šlágr NBA, řádil i Curry

2.2.2017  10:15, aktualizováno  13:17
Basketbalisté Bostonu uspěli v přímém souboji o druhé místo ve Východní konferenci NBA, když zdolali Toronto 109:104. Celtics v domácím utkání smazali osmnáctibodové manko a obrat řídil...

Král koncovek Thomas opět zářil, v Dallasu hrozí výbuch yogimánie

31.1.2017  7:25, aktualizováno  10:23
Isaiah Thomas předvedl v NBA další ze svých magických čtvrtých čtvrtin. Jen 175 centimetrů vysoký rozehrávač nastřílel v poslední části normální hrací doby Detroitu 24 bodů z celkových 41 a...

Westbrook dovedl Oklahoma City k výhře nad oslabeným Dallasem

27.1.2017  8:42, aktualizováno  28.1 0:19
Nejlepší střelec NBA Russell Westbrook přispěl 45 body k vítězství basketbalistů Oklahoma City nad oslabeným Dallasem 109:98. Jeho tým vyhrál potřetí za sebou. Westbrook tentokrát nedosáhl na...

Lakers zažili nejtěžší porážku ve své historii, Toronto ničil Bledsoe

22.1.2017  21:28, aktualizováno  23.1 9:10
Basketbalisté Los Angeles Lakers mají za sebou nejtěžší prohru v klubové historii, v nedělním střetnutí v Dallasu podlehli 73:122. Golden State uspělo na palubovce Orlanda 118:98 a potvrdili...

Davis zářil, napodobil Barkleyho či Olajuwona. A tak ho Knicks zranili

10.1.2017  9:08
Anthony Davis hrál v Madison Square Garden skvělý zápas, nasbíral v 40 bodů, 18 doskoků a tři bloky během 29 minut a dovedl basketbalisty New Orleans Pelicans v NBA k výhře v hale New York...