Andrea Ovsíková

Derby chyběla zápletka. Hradecké lvice potvrdily aktuální nadvládu

18.12.2017  9:56
Poslední ligové derby basketbalistek Trutnova a Hradce Králové v roce 2017 podle očekávání ovládly hráčky Hradce, které vyhrály na palubovce Trutnova vysoko 98:52 a dál se drží v popředí tabulky...  celý článek

Soužení i v české lize. Neporazitelné Pražanky se nadřely v Brně

9.12.2017  18:03, aktualizováno  21:40
Basketbalistky USK Praha neprožily povedený týden. Po nečekaném euroligovém zaváhání s belgickým Castors Braine se v české nejvyšší soutěži trápily na hřišti KP Brno. Vyhrály 87:66, avšak...  celý článek

Karlovarský manažer Maleček: Hra se rozpadla jak domeček z karet

8.12.2017  10:21
Dohrávku desátého kola ŽBL proti jednomu z favoritů na medaili basketbalistky BA Karlovy Vary nezvládly, prohrály s Hradcem Králové 53:102.  celý článek

Královéhradecké basketbalistky si odvážejí výhru, Varům zůstala stovka

6.12.2017  19:15, aktualizováno  19:41
Basketbalistky Hradce Králové potvrdily v Karlových Varech úlohu favoritek a z dohrávky 10. ligového kola si odvážejí jednoznačnou výhru 102:53. V tabulce patří Východočeškám čtvrtá pozice s...  celý článek

Basketbalistky USK deklasovaly Nymburk o 47 bodů, KP ovládlo derby

2.12.2017  15:23, aktualizováno  3.12 19:02
Basketbalistky mistrovského ZVVZ USK Praha završily první polovinu základní části nejvyšší domácí soutěže jasnou výhrou 105:58 v Nymburce. V utkání týmů, které před zápasem dělil jediný bod,...  celý článek

Los byl na Hradec přívětivý, ale už přituhuje, varuje střelkyně Ovsíková

6.10.2017  11:35
Před sezonou si o sobě královéhradecká basketbalistka Andrea Ovsíková mohla přečíst, že kvůli zdravotním problémům není jisté, zda stihne její start. Po víkendovém utkání třetího kola na hřišti...  celý článek

Basketbalistky USK bez milosti zničily Ostravu, i Nymburk naděloval

4.10.2017  21:01, aktualizováno  5.10 20:44
Zase tolik nechybělo, aby basketbalistky pražského USK vyhrály ve čtvrtém ligovém kole o sto bodů, české šampionky doma popravily Ostravu výsledkem 125:37. Hned za nimi jsou v tabulce rovněž...  celý článek

Manažer hradeckých Lvic: Dobrý start těší, ale jásat je předčasné

4.10.2017  9:42
Před necelým měsícem v prvním přípravném zápase na palubovce Žabin Brno o 16 bodů prohrály. A ani v následném turnaji v Trutnově, který byl generálkou na ligovou soutěž, to z jejich strany žádná...  celý článek

Basketbalové šampionky atakovaly stovku, vítězně začaly i Žabiny

23.9.2017  20:48, aktualizováno  24.9 19:40
Basketbalistky mistrovského USK Praha zahájily cestu za obhajobou titulu vítězstvím 98:64 nad KP Brno. Další brněnský tým Žabiny porazil v úvodním kole pražskou Slavii 78:68.  celý článek

Basketbalistky USK si o sedmý titul v řadě zahrají s Hradcem Králové

4.4.2017  19:47, aktualizováno  5.4 0:09
Basketbalistky USK Praha postoupily hladce do ligového finále a budou bojovat o sedmý titul za sebou. Ve třetím semifinále doma porazily Nymburk 84:39. Jejich soupeřem bude Hradec Králové, který...  celý článek

Hradec v derby vládl a je v semifinále, basketbalistky USK neváhaly

22.3.2017  20:23, aktualizováno  21:16
V nejkratším možném čase ukončily basketbalistky Hradce Králové čtvrtfinálovou sérii ŽBL s Trutnovem. Favoritky východočeského derby porazily na vlastní palubovce regionální rivalky 78:52 a...  celý článek

Trutnov doma vzdoroval, ale hradecké basketbalistky mají druhou výhru

17.3.2017  23:43
Královéhradecké basketbalistky uspěly i ve druhém ligovém čtvrtfinále a už jenom jedna výhra jim schází k postupu mezi nejlepší čtyřku. Derby na palubovce Trutnova získaly 86:73 a sérii mohou...  celý článek

Hradec v derby naděloval, do čtvrtfinále vstoupil lépe také Nymburk

15.3.2017  21:24
Domácí prostředí využito. Basketbalistky Hradce Králové i Nymburka začaly ligové čtvrtfinále vítězně. Hradec si v derby poradil s Trutnovem 100:56. Nymburk přehrál Slavii 77:55, když rozhodl v...  celý článek

Druhé místo změnám navzdory. Vážím si toho, netají hradecká trenérka

9.3.2017  10:59
Před sezonou z jejich kádru odešly tři opory, které ve většině zápasů patřily do základní pětky. Přesto se basketbalistky Sokola Hradec Králové na konci základní části letošního ročníku domácí...  celý článek

Čtvrtfinále basketbalové ligy ozdobí derby o Brno i o východní Čechy

4.3.2017  19:17
Basketbalistky Hradce Králové vybojovaly druhou příčku v základní části ŽBL. V závěrečném 22. kole doma podle očekávání porazily Technic Brno 97:47 a uhájily druhé místo před KP Brno a loňským...  celý článek

Kolo bez překvapení: v ŽBL uspěly USK, Nymburk, Hradec, KP i Slavia

5.2.2017  20:23
Basketbalistky USK Praha deklasovaly v utkání 19. ligového kola Karlovy Vary 100:45 a zůstaly v čele tabulky, ačkoli mají odehrány o dva zápasy méně než druhý Hradec Králové. Ten si po dvou...  celý článek

Darinu Mišurovou asi moc prohánět nebudu, nevěří si Prokešová na rekord

3.11.2016  14:33
Svůj první proměněný trojkový pokus trutnovská basketbalistka Lokomotivy Milena Prokešová v hlavě určitě nenosí. Nebylo by ale pro ni těžké zjistit, kdy přesně to bylo. I přesto, že v nejvyšší...  celý článek

Strakonické basketbalistky nastřílely mistrovi rekordních 23 bodů

30.10.2016  18:52
Basketbalistky USK Praha deklasovaly v 9. ligovém kole outsidera soutěže Strakonice na jejich palubovce 102:23. České mistryně zvítězily rekordním rozdílem této sezony, zatímco Jihočešky podle...  celý článek

Basketbalistky Karlových Varů se chystají na Hradec Králové

27.10.2016  10:21
Páteční sváteční podvečer bude od 17.30 hodin patřit v hale míčových sportů KV Arény utkání devátého kola ŽBL, BA Karlovy Vary přivítá ZVUS Sokol Hradec Králové.   celý článek

Basketbalistky USK deklasovaly Slovanku, Slavia přehrála Trutnov

19.10.2016  21:08
Basketbalistky USK Praha zdolaly v 7. kole nejvyšší soutěže Slovanku vysoko 126:55 a uspěly tak i v šestém duelu sezony.   celý článek

Nymburské basketbalistky nečekaně prohrály v Brně s Handicapem

5.10.2016  20:57, aktualizováno  22:03
Basketbalistky Nymburka ve 3. ligovém kole nečekaně prohrály v Brně s Handicapem 48:67. České vicemistryně tak poprvé od začátku minulé sezony nestačily na jiný tým než USK Praha. V Brně proti...  celý článek

Hradec Králové předčil basketbalistky pražské Slavie o jeden bod

24.9.2016  19:24, aktualizováno  25.9 19:20
O jediný bod vyhrály basketbalistky Hradce Králové v úvodním ligovém kole, pražskou Slavii doma udolaly 83:82. Drama viděli i diváci v Brně, kde tamní Handicap porazil Ostravu 62:61. Naopak...  celý článek

Hradecké basketbalistky se sehrávají. Letos by se hodila delší příprava

23.9.2016  10:45
Trenérka hradeckých basketbalistek Romana Ptáčková nezastírá, co příznivci klubu ví: před sobotním vstupem Lvic do nového ročníku nejvyšší soutěže je její tým výrazně obměněn. „Odešly tři...  celý článek

Hradec na pohár z Trutnova nedosáhl, raduje se německý šampion

11.9.2016  22:24
Basketbalistky Sokola Hradec Králové prvenství v turnaji O pohár města Trutnova nedosáhly. Ve finále, kam se probojovaly dvěma výhrami v základní skupině, totiž podlehly německým šampionkám z...  celý článek

První basketbalové derby patřilo Hradci, Trutnov se však držel

9.9.2016  7:39
První derby basketbalistek Trutnova a Hradce Králové od série o bronzové ligové medaile, ovládl Hradec. Stalo se tak na turnaji O pohár města Trutnova, první herní prověrce obou rivalských...  celý článek

Trutnovské basketbalové mládí povede triumvirát koučů i s Kapitulčinem

3.9.2016  8:57
Triumvirát trenérů v čele s pětatřicetiletým Petrem Kapitulčinem povede basketbalovou Lokomotivu Trutnov v nové sezoně ženské nejvyšší soutěže. Z loňské trenérské sestavy pokračuje Pavel Prokeš,...  celý článek