27.9.2016  14:56
Největší obchodní portál v Česku Aukro.cz mění majitele. Celou společnost ovládla skupina českých investorů spolu se zakladatelem platformy Václavem Liškou. Cena transakce nebyla zveřejněna.  celý článek

Puzzle Berdych + Štěpánek aneb kouzlo vyzrálého tenisového manželství

19.11.2013  7:00, aktualizováno  8:55
Tomáš Berdych a Radek Štěpánek spolu v Davis Cupu odehráli 15 čtyřher, ztratili jedinou. Letos hráli třetí finále Davis Cupu za 5 let. Podruhé vřadě získali cennou "salátovou mísu". V čem je...  celý článek

Francouzi slaví po osmi letech postup do finále tenisového Davis Cupu

18.9.2010  18:22, aktualizováno  21:24
Francouzští tenisté postoupili do finále Davisova poháru. O třetí bod v semifinále proti Argentině se postarala deblová dvojice Clément, Llodra, která porazila Eduarda Schwanka s Horaciem...  celý článek

Hájek na Světovém poháru opět uspěl, Zakopalová porazila Bartoliovou

18.5.2010  13:32, aktualizováno  19:46
Čeští tenisté se na Světovém poháru tenisových družstev ujali vedení 1:0 na zápasy nad výběrem Austrálie. Jan Hájek v úvodním duelu rozdrtil Petera Luczaka 6:1 a 6:2. O druhý bod bude bojovat...  celý článek

Chorvaté a Francouzi uhráli třetí bod a jsou ve čtvrtfinále Davisova poháru

6.3.2010  18:23, aktualizováno  19:25
Chorvatští a francouzští tenisté se mohou těšit na čtvrtfinále Davisova poháru. V sobotních čtyřhrách si stejně jako Češi zajistili nedostižný náskok 3:0 a v neděli už mohou vyhlížet příští...  celý článek

Byla to naše nejlepší čtyřhra. Proti nejlepším, shodli se čeští tenisté

7.3.2009  18:14
V Davis Cupu spolu hráli potřetí a i potřetí zvítězili. Radek Štěpánek s Tomášem Berdychem znovu dokázali, že jim to v týmové soutěži šlape, a před nedělními závěrečnými dvouhrami si pořádně...  celý článek

Tenisté Argentiny jsou blízko postupu do čtvrtfinále Davisova poháru

6.3.2009  13:29, aktualizováno  7.3 22:45
Tenisté Argentiny mají nakročeno k postupu do čtvrtfinále Davisova poháru. Loňští finalisté vedou v domácím prostředí nad Nizozemskem po úvodních dvouhrách 2:0 a už se pomalu mohou těšit na...  celý článek

Restaurace Allegro získala prestižní hvězdičku Michelin. Jako první v ČR

10.3.2008  16:55
Uvnitž: FOTOGALERIE Prestižní cena pro kuchaře a restauratéry putuje do Česka – a to poprvé v historii. Podle informací MF DNES získala pražská restaurace Allegro mezinárodně ceněnou hvězdičku průvodce Michelin....  celý článek

Klíčovou čtyřhru čeští tenisté zvládli

22.9.2007  13:18, aktualizováno  18:21
Praha Čeští tenisté jsou blízko k záchraně v elitní skupině Davisova poháru. Pár Berdych, Štěpánek odvrátil Federerovi s Allegrem mečbol a vyhrál nad Švýcary klíčovou čtyřhru v pěti setech 3:6, 5:7,...  celý článek

Po prvním dnu hrají Češi se Švýcary 1:1

21.9.2007  13:13, aktualizováno  21:09
Praha Čeští tenisté hrají po úvodním dnu baráže Davisova poháru se Švýcarskem 1:1. Radek Štěpánek nejprve podlehl světové jedničce Rogeru Federerovi ve čtyřech setech, o vyrovnání se postaral Tomáš...  celý článek

Federerův přemožitel vyřadil i Berdycha

11.5.2007  13:57, aktualizováno  22:37
Praha Český tenista Tomáš Berdych si na turnaji Masters v Římě semifinále nezahraje. Nestačil na domácího Filippa Volandriho. Klára Zakopalová postoupila na turnaji ECM Prague Open do semifinále, když...  celý článek

Vaidišová hladce prošla do semifinále

10.1.2007  8:03, aktualizováno  11:14
Sydney Česká tenistka Nicole Vaidišová postoupila na turnaji v Sydney vyhrála do semifinále. Se Srbkou Ivanovičovou si poradila za hodinu a osm minut 6:4, 6:2. Jan Hernych se rozloučil ve 2. kole po...  celý článek

Berdych prošel v Bombaji do čtvrtfinále

28.9.2006  21:11
Praha Tenista Tomáš Berdych potvrdil na premiérovém turnaji v Bombaji roli třetího nasazeného hráče postupem do čtvrtfinále. Jednadvacetiletý rodák z Valašského Meziříčí dnes v druhém kole porazil...  celý článek

Agassi odvrátil dva mečboly, dál jde i Hingisová

2.2.2006  8:00, aktualizováno  22:54
Blízko vyřazení byl americký tenista Andre Agassi v Delray Beach. Proti Ramonu Delgadovi z Paraguaye odvracel dva mečboly. Nakonec do čtvrtfinále postoupil. Ve stejné fázi je na turnaji v Tokiu...  celý článek

Vaidišová nezaváhala a je v osmifinále

2.9.2005  22:02
New York Šestnáctiletá tenistka Nicole Vaidišová si zahraje poprvé v kariéře osmifinále grandslamového turnaje. Nasazená hráčka číslo 26 porazila ve třetím kole US Open Chorvatku Lisjakovou 6:1 a 7:6....  celý článek

Vaidišová neklopýtla. Českou bitvu vyhrála

18.8.2005  22:59
Toronto Senzace se v české bitvě o čtvrtfinále na tenisovém turnaji v Torontu nekonala. Roli favoritky bez potíží splnila Nicole Vaidišová. Nejlepší česká tenistka v 3. kole nedala šanci krajance Haně...  celý článek

Ve finále v Bastadu bude Berdych

9.7.2005  22:12
Praha Český tenista Tomáš Berdych postoupil do finále turnaje ve švédském Bastadu. V semifinále porazil krajana Jiřího Vaňka 7:5, 6:1. O vítězství se utká se Rafalem Nadalem. Vítěz Rolland Garros...  celý článek

Novák vyřadil Hewitta. Postoupil do finále

9.10.2004  15:23
Tokio Český tenis bude mít zastoupení ve finále turnaje v Tokiu. Po prohře Bohdana Ulihracha s Taylorem Dentem ze Spojených států se ve druhém semifinále vytáhl Jiří Novák. Bývalou světovou jedničku a...  celý článek