Alina Zagitovová

Ruská krasobruslařka Alina Zagitovová (*18. 5. 2002)

Ruské krasobruslařky překonávaly rekordy, vede mladinká Zagitovová

21.2.2018  6:36
Olympijskou soutěž krasobruslařek po krátkém programu vede teprve patnáctiletá Ruska Alina Zagitovová před osmnáctiletou krajankou Jevgenijí Medveděvovou. Obě překonaly rekordní známku...

13. DEN ZOH: Hokejisté postupují do semifinále, Jakš s Razýmem byli sedmí

Sledujeme on-line 20.2.2018  23:50, aktualizováno  21.2 7:33
Během třináctého dne olympiády v Pchjongčchangu se představí sedm český reprezentantů. Hokejisté přehráli po nájezdech tým USA 3:2. Do kvalifikace nové disciplíny Big Air nenastoupil...

Kanadští krasobruslaři suverénně vyhráli olympijskou soutěž družstev

12.2.2018  4:21, aktualizováno  7:40
Kanadští krasobruslaři vyhráli olympijskou soutěž družstev. V korejském Pchjongčchangu o tom rozhodli ještě před závěrečnými volnými tanci. Nakonec porazili obhájce olympijského zlata z Ruska o...

Krasobruslařka Medveděvová zlepšila světový rekord v krátkém programu

11.2.2018  5:33, aktualizováno  7:08
Krasobruslařka Jevgenija Medveděvová překonala v týmové soutěži na zimních olympijských hrách v Koreji vlastní světový rekord v krátkém programu. Maximum posunula o 21 setin na 81,06 bodu....

Březinová si opět vylepšila osobní rekord, z ME odjíždí jako dvanáctá

20.1.2018  21:05
Česká krasobruslařka Eliška Březinová zaznamenala svůj nejlepší výsledek na mistrovství Evropy, v Moskvě skončila dvanáctá. Dosud byla jejím maximem patnáctá místa z let 2014 a 2015. Vyhrála...

Krasobruslařka Březinová útočí na svůj nejlepší výsledek na ME

18.1.2018  16:14, aktualizováno  16:46
Na mistrovství Evropy byla dosud nejlépe patnáctá, na šampionátu v Moskvě míří krasobruslařka Eliška Březinová za svým nejlepším výsledkem. Po osobním rekordu v krátkém programu patří české...

Patnáctiletá krasobruslařka Zagitovová vyhrála finále Grand Prix

9.12.2017  15:07
Patnáctiletá ruská krasobruslařka Alina Zagitovová ovládla při svém premiérovém startu finále seniorské Grand Prix v Nagoji. Úřadující juniorská mistryně světa rozhodla skvělou volnou jízdou,...

Ve finále Grand Prix v krasobruslení nebudou šampioni Hanju a Medveděvová

6.12.2017  14:48
Finále seriálu Grand Prix v krasobruslení, které bude posledním měřením sil špičkových evropských a světových závodníků před olympijskými hrami, se musí obejít bez světových šampionů Juzurua...

Krasobruslařka Medveděvová je zraněná, může přijít o finále Grand Prix

21.11.2017  15:55, aktualizováno  21:55
Dvojnásobná mistryně světa v krasobruslení Jevgenija Medveděvová má zraněnou nohu a hrozí, že přijde o finále Grand Prix, které se uskuteční za tři týdny v Nagoji. Nejlepší krasobruslařka...

Papadakisová s Cizeronem jako první taneční pár přesáhli 200 bodů

4.11.2017  15:40
Francouzští krasobruslaři Gabriella Papadakisová a Guillaume Cizeron jako první taneční pár prolomili hranici dvou set bodů. Dvojnásobní mistři světa překonali na Grand Prix v Pekingu světový...