Alex Pullin

Australský snowboardista Alex Pullin (*20. 9. 1987), dvojnásobný mistr světa ve snowboardcrossu, je také frontmannem hudební skupiny Love Charli, která hraje reggae.

V dalším závodu v Cerro Catedral dojela snowboardcrossařka Samková druhá

10.9.2017  19:30, aktualizováno  20:23
Snowboardcrossařka Eva Samková dojela druhá v závodu Světového poháru v Cerro Catedral. Obhájkyně celkového prvenství nestačila v argentinském středisku jen na Američanku Lindsey Jacobellisovou...  celý článek

Samková zahájila obhajobu ve Světovém poháru sedmou příčkou

9.9.2017  18:21, aktualizováno  10.9 9:24
Snowboardcrossařka Eva Samková obsadila v úvodním závodu Světového poháru v Cerro Catedral sedmé místo, když ovládla malé finále. Z vítězství se v argentinském středisku radovala úřadující...  celý článek

Zakleté mistrovství světa. Medailová adeptka Samková skončila dvanáctá

12.3.2017  13:06, aktualizováno  14:09
Je olympijskou vítězkou, ale na seniorských světových šampionátech marně čeká na velký úspěch. A bude čekat dál. Eva Samková ve španělské Sieře Nevadě napřed v semifinále snowboardcrossu vyjela...  celý článek

Samková spadla z pohárových stupňů, ve finále byla až sedmá

21.3.2013  15:11, aktualizováno  16:32
Česká závodnice Eva Samková uzavřela ve španělské Sierra Nevadě sezonu sedmým místem ve finále Světového poháru snowboardcrossařek. V konečném pořadí seriálu tím klesla ze stupňů vítězů na...  celý článek

Snowboardcrossařka Samková skončila na mistrovství světa sedmá

26.1.2013  19:48, aktualizováno  20:03
Eva Samková obsadila na mistrovství světa sedmé místo ve snowboardcrossu. V kanadském Stonehamu vyhrála domácí Maelle Rickerová před krajankou Dominique Maltaisovou. Třetí skončila Helene...  celý článek

Snowboardcrossařka Samková ukončila sezonu v SP sedmým místem

25.3.2011  15:41, aktualizováno  16:36
Česká snowboardcrossařka Eva Samková obsadila 7. místo ve finále Světového poháru ve švýcarské Arose. Ani jeden z trojice českých mužů Michal Novotný, David Bakeš a Emil Novák nepostoupil z...  celý článek

Úspěch mladé snowboardcrossařky: Samková skončila pátá na MS

18.1.2011  13:53
Český snowboardcross se může pochlubit nejlepším výsledkem v historii mistrovství světa. Ve španělské La Molině se o něj postarala sedmnáctiletá Eva Samková, která skončila pátá. Potřetí získala...  celý článek

Snowboardcrossař Novotný vypadl ve čtvrtfinále. Zlato obhájil Wescott

15.2.2010  22:46, aktualizováno  16.2 2:51
Český snowboardcrossař Michal Novotný nepostoupil mezi osm nejlepších mužů olympijského závodu. Ve čtvrtfinálové jízdě upadl a bude klasifikován jako 16. David Bakeš nedokončil osmifinále, patří...  celý článek

První medaili šampionátu získal Košir

12.1.2003  16:25
Kreischberg První zlatou medaili letošního mistrovství světa snowboardistů si odveze slovinský slalomář Dejan Košir. Pátý muž loňské olympiády si ve finálovém souboji paralelního obřího slalomu poradil s...  celý článek