Alex Fiva

Skikrosař Chapuis patnáctým triumfem v SP vyrovnal Krausův rekord

14.1.2018  16:17
Francouzský lyžař Jean Frédéric Chapuis vyhrál ve švédském Idre patnáctý závod Světového poháru ve skikrosu v kariéře a vyrovnal rekord bývalého českého reprezentanta Tomáše Krause.  celý článek

Skikrosařka Zemanová byla v závodě SP ve Švédsku čtrnáctá

11.2.2017  13:30
Andrea Zemanová vypadla v závodu Světového poháru ve skikrosu ve švédském Idre ve čtvrtfinále a obsadila 14. místo. Druhá česká reprezentantka Nikol Kučerová se do závodu nekvalifikovala.   celý článek

Krausův poslední a nejlepší závod sezony. Skikrosař byl druhý v Arose

7.3.2014  15:26
Povedenou tečku za sezonou udělal skikrosař Tomáš Kraus ve švýcarské Arose. V závodu Světového poháru skončil druhý a oznámil, že letos už jezdit nebude. Při posledním startu tak dosáhl...  celý článek

Konec v osmifinále. Generálka před Soči českým skikrosařům nevyšla

25.1.2014  18:02
Čeští skikrosaři jeli do rakouského Kreischbergu s cílem získat sebevědomí před blížícími se olympijskými hrami. Sobotní tamní závod Světového poháru, poslední před sportovním svátkem v Soči,...  celý článek

Naděje uťal pád. Skikrosař Kraus skončil na MS v péči záchranářů

10.3.2013  15:21, aktualizováno  20:15
Mohl pomýšlet na světovou medaili, najednou bylo všechno jinak. Český skikrosař Tomáš Kraus během čtvrtfinálové jízdy na světovém šampionátu v norském Vossu upadl a zranil se. Podle prvních...  celý článek

Skikrosař Kraus začíná jedenáctou sezonu. Bude to maso, říká

4.12.2012  13:32
Dva týdny, dva kontinenty, čtyři úvodní závody Světového poháru. Takovou porci musí do Vánoc stihnout skikrosař Tomáš Kraus. Už v pátek a v sobotu jej čeká premiéra v kanadské Nakisce,...  celý článek

Skikrosař Kraus skončil pátý ve Světovém poháru v Les Contamines

15.1.2012  12:40, aktualizováno  14:09
Český skikrosař Tomáš Kraus skončil pátý v závodu Světového poháru ve francouzském Les Contamines a vyrovnal tak své nejlepší umístění v sezoně.   celý článek

Skikrosař Kraus v St. Johannu neuspěl, vypadl ve čtvrtfinále

7.1.2012  21:22
Poprvé v sezoně se Tomáš Kraus nevešel v závodu Světového poháru do semifinálové sestavy. V rakouském St. Johannu vypadl sedmatřicetiletý český skikrosař ve čtvrtfinále a obsadil jedenácté místo.  celý článek

Skikrosař Kraus dojel čtvrtý, Kučerová vypadla v kvalifikaci

19.12.2010  16:03
Skikrosař Tomáš Kraus si částečné spravil chuť po sobotě, kdy měl pád a skončil ve čtvrtfinále, a v druhém závodu Světového poháru v italském Innichenu dojel čtvrtý. Opačně se vedlo Nikol...  celý článek