Alena Jeništová

Holky se musí vzpamatovat, říká trenérka basketbalistek Karlových Varů

14.1.2018  8:23
Basketbalistky Karlových Varů v lize o fous porazily poslední Strakonice 77:66 a jejich staronová trenérka Marcela Krämerová byla notně rozladěná.   celý článek

Velké střelecké výkony a výhra favorita. Vary uspěly se Strakonicemi

10.1.2018  21:26
Karlovarské basketbalistky si doma poradily v rámci 15. kola ŽBL s posledními Strakonicemi. Ale bylo to o fous. Jihočešky potvrdily své výsledkové zlepšení jedenáctibodovou porážkou 66:77.  celý článek

Strakonice mají první výhru, velebí navrátilkyně Jeništovou a Jozovou

10.12.2017  21:31
V Ženské basketbalové lize už není týmu s nulou v kolonce vítězství. Poslední Strakonice si totiž přijely do haly předposledního Techniku Brno pro výhru 73:62. Úspěch urvala Slovanka, která doma...  celý článek

Proti Brňankám se blýskla mladá Brabencová, USK se připomněla Šípová

25.11.2017  23:34, aktualizováno  26.11 20:42
České basketbalové šampionky ZVVZ USK Praha dominují i ŽBL i přes absenci několika hráček v čele s Alenou Hanušovou a Terezou Vyoralovou. Proti Technic Brno v 10. kole nejvyšší soutěže doma...  celý článek

5:44 po deseti minutách. Slávistky měly ve Varech rychle hotovo

27.10.2017  19:29, aktualizováno  28.10 1:09
Hned tři duely osmého kola Ženské basketbalové ligy se odehrály už v pátek. A ve všech případech to dopadlo jednoznačně. Divokou kanonádu spustila Slavia Praha v Karlových Varech, když úvodní...  celý článek

Žabiny vzdorovaly USK - ale jen čtvrtinu. Hradec i Nymburk prvně padly

14.10.2017  19:14, aktualizováno  16.10 21:39
Ženská basketbalová liga už má pouze jeden neporažený celek - ZVVZ USK Praha. V šestém kole si obhájkyně titulu doma poradily s Žabinami Brno 86:55, setkaly se však s odporem. Nymburk nestačil v...  celý článek

Basketbalistky USK koncertovaly v Trutnově, blíží se stobodové výhře

8.10.2017  19:19, aktualizováno  9.10 6:17
Basketbalistky USK Praha deklasovaly v duelu 5. kola nejvyšší soutěže Trutnov na jeho palubovce 127:32 a díky nejlepšímu bodovému poměru se propracovaly zpět do čela tabulky. Bez ztráty bodu je...  celý článek

Basketbalistky USK bez milosti zničily Ostravu, i Nymburk naděloval

4.10.2017  21:01, aktualizováno  5.10 20:44
Zase tolik nechybělo, aby basketbalistky pražského USK vyhrály ve čtvrtém ligovém kole o sto bodů, české šampionky doma popravily Ostravu výsledkem 125:37. Hned za nimi jsou v tabulce rovněž...  celý článek

Hradecké basketbalistky porazily Žabiny a zůstávají stoprocentní

30.9.2017  19:33
Basketbalistky Hradce Králové vyhrály na palubovce Žabin Brno 66:53 a i po třetím kole ŽBL zůstávají stoprocentně úspěšné. Brno naopak utrpělo první porážku. Pražská Slavia uštědřila doma debakl...  celý článek

Basketbalové šampionky atakovaly stovku, vítězně začaly i Žabiny

23.9.2017  20:48, aktualizováno  24.9 19:40
Basketbalistky mistrovského USK Praha zahájily cestu za obhajobou titulu vítězstvím 98:64 nad KP Brno. Další brněnský tým Žabiny porazil v úvodním kole pražskou Slavii 78:68.  celý článek

Ani Valosun basketbalistky USK nezastavil, blíží se mu IMOS

1.2.2014  20:18, aktualizováno  2.2 19:52
Basketbalistky USK Praha se nedopustily zaváhání ani ve třetím kole ligové nadstavby na palubovce druhého týmu tabulky Valosunu. V Brně zvítězily 83:63 a zůstaly i po 25. zápase v domácí soutěži...  celý článek

Brněnské výhry v lize žen: Imos se s VŠ nadřel, Valosun udolal Hradec

25.1.2014  19:30, aktualizováno  26.1 19:16
Sobotní zápasy v nadstavbové skupině A ligy basketbalistek přinesly úspěchy favorizovaných brněnských týmů. IMOS se na palubovce VŠ Praha na výhru 71:65 pořádně nadřel, Valosun zvítězil o devět...  celý článek

Brněnské basketbalistky vzdorovaly v hale USK jen první čtvrtinu

18.1.2014  22:28, aktualizováno  19.1 19:58
Basketbalistky USK Praha zůstaly v lize neporažené i po prvním kole nadstavbové části. Vítězná série obhájkyň mistrovského titulu se protáhla na 23 zápasů a nezastavil ji ani jejich tradiční...  celý článek

Basketbalistky Strakonic marně usilovaly o první šestku. Utekla o koš

10.1.2014  8:55
Kdo vyhraje, postoupí do skupiny prvních šesti a už bude považovat sezonu za vydařenou, byť ještě chybí nadstavba a play-off. Kdo prohraje, zůstane ve druhé šestce a pro play-off bude mít horší...  celý článek

Basketbalistky Slavie vyhrály ve Strakonicích a proklouzly za elitou

8.1.2014  20:49, aktualizováno  22:14
Basketbalistky Slavie Praha porazily v závěrečném kole základní části první ligy Strakonice 83:81 a postoupily na úkor soupeře do nadstavbové části A1. Hráčky USK Praha v úvodní části ligového...  celý článek

Basketbalistek USK bylo jen osm, ale na Strakonice to bohatě stačilo

5.1.2014  18:56
Basketbalistky USK Praha vyhrály i 21. zápas v ligové sezoně. Už jisté vítězky základní části soutěže doma suverénně porazily Strakonice 90:43. Před druhým Valosunem Brno v tabulce vedou o čtyři...  celý článek

Basketbalistky USK deklasovaly Valosun, SŠMH Brno slaví první výhru

7.12.2013  19:31
Souboj prvního a druhého týmu basketbalové ligy žen skončil vítězstvím favorizovaného USK Praha o 60 bodů. Úřadující mistryně vyhrály v 18. kole nad Valosunem Brno 97:37. Nováček SŠMH Brno se...  celý článek

V souboji euroligových týmů znovu vládly basketbalistky USK

30.11.2013  19:01, aktualizováno  1.12 20:37
Basketbalistky USK Praha vyhrály v duelu 17. kola nejvyšší soutěže v souboji euroligových týmů na palubovce IMOSu Brno 83:70 a zůstávají neporaženy. Naopak Brňanky prohrály už popáté a v tabulce...  celý článek

Pomohlo nás, že se vyfaulovala Baltičová, říká strakonická Jeništová

25.11.2013  11:26
Alena Jeništová se v celku strakonických basketbalistek stala jednou z hráček, na kterou je spolehnutí. I proti Slovance se v lize žen dokázala prosadit a podílela se na výhře 72:58. Na začátku...  celý článek

USK má patnáctou výhru, IMOS Brno oplatil Hradci porážku a odskočil mu

16.11.2013  19:35, aktualizováno  17.11 20:30
Už na patnáctou výhru dosáhly v lize basketbalistky USK. O jejich úspěchu na palubovce DSK nebylo pochyb, o to víc pozornosti než zápas lídra poutal souboj dvou týmů se shodným počtem bodů. IMOS...  celý článek

Basketbalistky USK jsou stále suverénní, vyhrál i druhý Valosun

23.10.2013  21:14
Basketbalistky USK si pro další vítězství dojely do Strakonic a po desátém ligovém kole jsou stále stoprocentní. Válí i brněnský Valosun, který drží druhé místo - v derby snadno přehrál poslední...  celý článek

Na suverénní basketbalistky USK nevyzrál ani Hradec Králové

16.10.2013  20:18, aktualizováno  21:07
Měly smělé plány trápit favorita, částečně si jim to i povedlo, jenže ani basketbalistky Hradce Králové nenašly recept na úřadujícího českého mistra. Pražský USK vyhrál v 8. kole na východě Čech...  celý článek