Albert Ramos

Veselý v Tokiu končí ve druhém kole. Halepová prvně zdolala Šarapovovou

4.10.2017  8:09, aktualizováno  19:16
Jiří Veselý skončil na turnaji v Tokiu třetím rokem za sebou ve druhém kole. S francouzským tenistou Adrianem Mannarinem prohrál 3:6, 2:6 a nenavázal na pondělní vítězství nad Albertem Ramosem...

Strýcová vyřadila světovou jedničku Muguruzaovou, postoupil i Veselý

2.10.2017  12:35, aktualizováno  16:50
Tenistka Barbora Strýcová vyřadila v prvním kole turnaje v Pekingu světovou jedničku Garbiňe Muguruzaovou. Zdravotně indisponovaná Španělka vzdala utkání za stavu 1:6 a 0:2. Z postupu se raduje...

Šarapovová je ve Stuttgartu v semifinále, Plíšková po boji vypadla

28.4.2017  15:33, aktualizováno  22:19
Maria Šarapovová pokračuje ve vítězné jízdě. Po patnáctiměsíčním trestu za doping zvládla i svůj třetí zápas na turnaji ve Stuttgartu. Ve čtvrtfinále porazila Anett Kontaveitovou 6:3, 6:4....

Nadal vybojoval desátý titul v Monte Carlu, ve finále přehrál Ramose

23.4.2017  16:13, aktualizováno  19:30
Španělský tenista Rafael Nadal vybojoval rekordní desátý titul na turnaji Masters v Monte Carlu a z oblíbené antuky má jubilejní padesátý triumf. Čtvrtý nasazený Španěl potvrdil ve finále dvou...

Nadal se utká s krajanem Ramosem o desátý titul v Monte Carlu

22.4.2017  16:42, aktualizováno  21:07
Španělský tenista Rafael Nadal postoupil pojedenácté v kariéře do finále antukového turnaje v Monte Carlu. O desátý titul se v Monackém knížectví utká s krajanem Albertem Ramosem, pro nějž to...

Djokovič neuspěl ani v Monte Carlu. Vypadl ve čtvrtfinále

21.4.2017  19:17, aktualizováno  21:40
V Monte Carlu získal už dva tituly, ale letos Novak Djokovič na minulé úspěchy nenaváže. Druhý nasazený srbský tenista vypadl na turnaji série Masters ve čtvrtfinále, když nestačil na Belgičana...

Berdych v Monte Carlu nezvládl třetí kolo. Stejně jako Murray či Wawrinka

20.4.2017  13:27, aktualizováno  20:30
Tomáš Berdych nezvládl na antukovém turnaji v Monte Carlu zápas s chorvatským tenistou Marinem Čiličem a ve třetím kole prohrál 2:6, 6:7. První hráč světa Andy Murray vypadl tamtéž se Španělem...

Veselý a Strýcová zvládli své bitvy a v Miami jsou ve třetím kole

24.3.2017  20:45, aktualizováno  23:20
Poprvé v kariéře si Jiří Veselý zahraje na turnaji kategorie Masters v Miami třetí kolo, český tenista udolal ve svém druhém zápase na Floridě devatenáctého nasazeného Španěla Alberta Ramose...

Uruguayský tenista Cuevas vyhrál potřetí za sebou turnaj v Sao Paulu

6.3.2017  23:46
Uruguayský tenista Pablo Cuevas vyhrál potřetí za sebou turnaj v Sao Paulu, když ve finálovém duelu zdolal druhého nasazeného Španěla Alberta Ramose 6:7, 6:4, 6:4.

Berdych obhájil v Šen-čenu a slaví první letošní titul v ATP Tour

2.10.2016  14:27, aktualizováno  14:52
Český tenista Tomáš Berdych dotáhl tažení turnajem v čínském Šen-čenu po roce opět do vítězného konce. Ve finále zdolal Richarda Gasqueta z Francie 7:6, 6:7, 6:3 a slaví svůj první letošní...

Berdych zdolal Ramose a na turnaji v Římě postoupil do osmifinále

10.5.2016  12:45, aktualizováno  23:46
V prvním kole turnaje Masters v Římě měl volno, ve druhém si Tomáš Berdych připsal relativně bezproblémovou výhru. Český tenista porazil Španěla Alberta Ramose 6:3, 6:4 a zajistil si účast v...

V Basileji končí po prvním kole i Veselý, nestačil na Gasqueta

28.10.2015  0:01, aktualizováno  0:05
Po Lukášovi Rosolovi, jenž v pondělí nestačil v Basileji na Rafaela Nadala, končí na švýcarském turnaji v prvním kole i další český tenista. Jiří Veselý podlehl jedenáctému hráči světa Francouzi...

Veselý nestačil na antukovém turnaji v Monte Carlu na Mónaca

14.4.2015  13:06
Jedenadvacetiletý český tenista Jiří Veselý si na prestižním antukovém turnaji v Monte Carlu zahrál jen jeden zápas. V úvodním kole ztroskotal na zkušeném Juanu Mónacovi z Argentiny, jemuž...

Českou čtvrtfinálovou bitvu v Sydney vyhrála Kvitová, uspěl i Štěpánek

8.1.2014  7:24, aktualizováno  13:04
Petra Kvitová porazila ve čtvrtfinále v Sydney v souboji českých tenistek Lucii Šafářovou 7:6, 6:2 a je v semifinále. Do čtvrtfinále prošel Radek Štěpánek po výhře nad Albertem Ramosem ze...

Kvitová ztratila v Sydney jen jednu hru, ve čtvrtfinále ji čeká Šafářová

7.1.2014  7:01, aktualizováno  11:01
Česká tenistka Petra Kvitova zdolala ve 2. kole turnaje v Sydney americkou soupeřku Christinu McHaleovou hladce 6:1, 6:0 a ve čtvrtfinále narazí na krajanku Lucii Šafářovou. Ta zdolala bývalou...

Štěpánek i Hájek vypadli na tenisovém turnaji v Římě v prvním kole

13.5.2013  12:54, aktualizováno  14.5 0:23
Černé chvíle zažil český tenis na turnaji v Římě: hned v prvním kole vypadl Radek Štěpánek, který na italské antuce nestačil na domácího Potita Staraceho a prohrál 6:4, 4:6, 3:6. A loučí se i...

Štěpánek i v Barceloně vypadl v prvním kole, nestačil na Gulbise

22.4.2013  15:37, aktualizováno  22:13
Po operaci krční páteře se Radek Štěpánek hledá. První kolo nepřešel český tenista před týdnem v Monte Carlu, ani teď v Barceloně, kde ho vyřadil Ernests Gulbis z Lotyšska po setech 7:6 (7:4),...

Štěpánek vypadl v Monte Carlu v prvním kole dvouhry, ale uspěl v deblu

16.4.2013  12:02, aktualizováno  19:43
Český tenista Radek Štěpánek se v první dvouhře na okruhu ATP po čtvrt roku trvající zdravotní pauze neprosadil. Na turnaji série Masters v Monte Carlu podlehl Albertovi Ramosovi ze Španělska...

Tenisté Berdych, Hlaváčková a Štěpánek v Cincinnati postoupili

14.8.2012  19:33, aktualizováno  15.8 8:02
Majitelka olympijského stříbra ze čtyřhry Andrea Hlaváčková vstoupila vítězně do dvouhry na turnaji v Cincinnati. Americkou tenistku Bethanii Mattekovou-Sandsovou zdolala 6:3, 7:5. Uspěl i Radek...

Tenisté Hájek i Rosol končí ve druhém kole, nestačili na Španěly

18.7.2012  13:23, aktualizováno  14:55
Český tenista Jan Hájek vypadl na antukovém turnaji v Gstaadu ve druhém kole, když prohrál 7:6, 1:6 a 4:6 s pátým nasazeným Felicianem Lópezem ze Španělska. Podobně dopadl i Lukáš Rosol v...

Los Australian Open: Kvitová začne s Duševinovou, Berdycha čeká Ramos

13.1.2012  7:42
Světová tenisová dvojka Petra Kvitová se utká v prvním kole Australian Open s Ruskou Věrou Duševinovou, Tomáše Berdycha čeká na úvod zápas se Španělem Albertem Ramosem.