Životní vítězství. Teuns uhájil v závěrečné etapě v Polsku žlutý dres

Ve čtvrtek při prvním dojezdu do Tater vysvlékl ze žlutého dresu Petera Sagana. A o den později ho Dylan Teuns v další horské prověrce uhájil. Belgický cyklista dojel po boku největších...  celý článek

21.7.2016  12:29
Emosson (Od našeho zpravodaje) Jeden z cyklistických fanoušků umístil na Twitter fotomontáž, jak strávili cyklisté Sky volný den. Ve futuristických kójích, napojeni na hadičky a přístroje, regenerovali Froome a spol. na...  celý článek

Osm klasik, sedm různých vítězů. Jediný Sagan letos triumfovat dvakrát

25.4.2016  12:00
Seriál jarních cyklistických klasik je u konce. Osm slavných jednorázových závodů, které náleží do kategorie World Tour a mají své nesmazatelné místo v dějinách cyklistiky, zná své letošní...  celý článek

Poels vyhrál pro tým Sky první monument. Kreuziger spurtoval sedmý

24.4.2016  17:08
Wout Poels z týmu Sky je vítězem poslední velké jarní klasiky. Nizozemský cyklista spurtoval jako první do cíle klání Lutych-Bastogne-Lutych. V závodě, který je jedním z pěti klasických...  celý článek

Královskou etapu Tirrena ovládl Quintana a převzal dres lídra

15.3.2015  17:26, aktualizováno  19:15
Vrcholek Terminillo byl pokrytý sněhem a Nairo Quintana uháněl osamoceně k jeho vrcholu. Na něm ležel cíl 5. etapy Tirrena-Adriatica a pro Kolumbijce také brána do čela v závodě dvou moří. Před...  celý článek

Königův kolega na Tirrenu triumfoval, Kreuziger vyletěl na páté místo

14.3.2015  17:24
Čtvrtá, maratonská, 218 kilometrů dlouhá. Další etapa závodu Tirreno-Adriatico by možná taky mohla nést přívlastek Kreuzigerova. Český cyklista v ní spěchal za vítězstvím, ale i když nakonec...  celý článek

Kreuziger byl jedenáctý v královské etapě v Ománu, nečekaným lídrem je Valls

20.2.2015  15:35
Samostatně útočili Vincenzo Nibali, později také Tejay van Garderen, ale nebyl to nikdo z velikánů cyklistického závodu Kolem Ománu, kdo vyhrál královskou etapu na Green Mountain, nýbrž Rafael...  celý článek

Kreuziger tahal tempo, Contador útočil, v Baskicku nakonec vyhrál Poels

10.4.2014  17:40
Podruhé byl pod cílovou bránou k vidění jako první dres Omegy, podruhé se muži belgické stáje prosadili v etapách závodu Okolo Baskicka. Čtvrtý, horský díl vyhrál Nizozemec Wout Poels a udržel...  celý článek

Cobo bere vše: patnáctou etapu cyklistické Vuelty i průběžné vedení

4.9.2011  17:53, aktualizováno  19:50
Španělský cyklista Juan José Cobo se obsadil do hlavní role v 15. etapě Vuelty. Druhý muž sobotní etapy dominoval náročnému závěrečnému stoupáním na Anglirú a díky tomu se dostal do čela...  celý článek