William Nylander

„Brutální“ oslava Švédů. Jak Nylander zboural brankáře Lundqvista

22.5.2017  14:47
Ten moment trochu připomněl slavné Nagano, kdy Dominik Hašek ve vítězné euforii poranil na obličeji Richarda Šmehlíka. Po finále mistrovství světa v Kolíně nad Rýnem byl však brankář obětí.  celý článek

Švédové jsou po čtyřech letech mistři světa, nájezdy rozhodl Bäckström

21.5.2017  20:27, aktualizováno  22.5 0:57
O hokejovém mistrovi světa musely v Kolíně nad Rýnem rozhodnout až samostatné nájezdy. V nich byli úspěšnější hráči Švédska, za které v nájezdech skórovali Backström s Ekmanem-Larssonem a...  celý článek

Švédsko - Švýcarsko 3:1. Seveřané naplnili roli favorita a postupují

18.5.2017  20:00, aktualizováno  23:29
Švédští hokejisté sice ve čtvrtfinále mistrovství světa proti Švýcarsku dlouho nebyli lepším týmem, přesto se mohou radovat z postupu do bojů o medaile. Houževnatého soupeře porazili v Paříži...  celý článek

Slováci s Italy odvrátili blamáž. Švédové rozdrtili domácí Němce

6.5.2017  23:15
Slovenští hokejisté málem nedosáhli na povinné vítězství proti Itálii. Ještě v 59. minutě prohrávali 1:2, pak vyrovnal při hře bez brankáře Libor Hudáček. V prodloužení pak o výhře za dva body...  celý článek