ZOH: 2014: 26. místo (1500 metrů). MS 2009: 11. na 1500 m.
Zimní olympijské hry 2014

Vojtěch Loudín

V Soči zajel český rekord, teď Loudín se short trackem končí

20.3.2014  8:25
V úterý večer, pár hodin po příletu z mistrovství světa v kanadském Montrealu, si rychlobruslař na krátké dráze Vojtěch Loudín převzal cenu pro nejpopulárnějšího sportovce Benátek nad Jizerou....  celý článek

Rychlobruslař An už má na krátké dráze 20 titulů mistra světa

16.3.2014  22:43
Na rovných dvacet titulů zaokrouhlil svou sbírku úspěchů z mistrovství světa ruský rychlobruslař na krátké dráze Viktor An. Na šampionátu v Montrealu ovládl už pošesté v kariéře víceboj a přidal...  celý článek

Šťastný, ač nepostoupil. Rychlobruslař Loudín má ze Soči český rekord

10.2.2014  16:06
Byla to pro něj na olympiádě premiéra. I přesto, že český rychlobruslař na krátké dráze Vojtěch Loudín obsadil v rozjížďce závodu na 1500 metrů nepostupové páté místo, je spokojený. Říká, že...  celý článek

Česká premiéra na krátké dráze: rychlobruslař Loudín nepostoupil

10.2.2014  11:16, aktualizováno  16:52
České rychlobruslení na krátké dráze mělo poprvé v historii zastoupení v mužském olympijském závodě. Třiadvacetiletý Vojtěch Loudín však na trati na 1 500 metrů nepostoupil z rozjížďky a skončil...  celý článek

Rychlobruslařka Novotná: Led je rychlý. Snad na něm překvapím

7.2.2014  11:15
Soči (Od naší zpravodajky) Po hrách ve Vancouveru prohlásila: V Soči budu závodit v short tracku i v rychlobruslení na dlouhé dráze. V roce 2011 se dokonce představila na mistrovství Evropy. Jenže v ruském letovisku u...  celý článek

Češka Novotná skončila na ME ve víceboji v shorttracku třináctá

19.1.2014  18:37
Česká rychlobruslařka na krátké dráze Kateřina Novotná obsadila na mistrovství Evropy ve víceboji v Drážďanech v generálce na olympijské hry v Soči 13. místo.  celý článek

Novotná spadla na vícebojařském ME v shorttracku na šestnácté místo

18.1.2014  17:30
Česká rychlobruslařka na krátké dráze Kateřina Novotná figuruje v polovině mistrovství Evropy ve víceboji v Drážďanech na 16. místě. Evropská mistryně z roku 2010, jež v pátek zahájila šampionát...  celý článek

Podtrženo, sečteno. Do Soči pojede 85 českých olympioniků

16.1.2014  19:31
Je jich 85 a mají velké ambice. Plénum Českého olympijského výboru ve čtvrtek večer v Rudolfově galerii Pražského hradu schválilo jmennou nominaci pro zimní hry v Soči. Žádná z domácích hvězd...  celý článek

Na silvestra trénoval. I proto se rychlobruslaři splnil olympijský sen

2.1.2014  11:19
Když se řekne short track, možná vás nenapadne vůbec nic. Možná se vám vybaví jméno Kateřiny Novotné, úspěšné české reprezentantky z Benátek nad Jizerou, která v rychlobruslení na krátké dráze...  celý článek

Rychlobruslařka Novotná skončila na ME v shorttracku desátá

20.1.2013  16:56
Rychlobruslařka na krátké dráze Kateřina Novotná skončila na mistrovství Evropy ve víceboji v Malmö desátá. Ani na kilometrové trati se jí nepodařilo postoupit do finále a závěrečný závod na...  celý článek

Rychlobruslařka Novotná na ME na patnáctistovce upadla a dojela šestá

27.1.2012  18:13, aktualizováno  20:20
V domácím prostředí si představovala lepší začátek šampionátu, ve finále patnáctistovky na ME na krátké dráze však česká rychlobruslařka Kateřina Novotná upadla a obsadila šestou příčku. V Mladé...  celý článek

Evropská rychlobruslařská elita je v Boleslavi. Uspěje doma Novotná?

27.1.2012  11:31
Pět hokejových kruhů pro vhazování nahradil modrý ovál s obvodem přesně 111 metrů a 12 centimetrů. Mantinely nejsou přichystané na ostré souboje borců s hokejkami, ale naopak je pokryly velké...  celý článek

Rychlobruslařka Novotná titul mistryně Evropy neobhájila, skončila čtvrtá

14.1.2011  20:28, aktualizováno  16.1 16:22
Rychlobruslařce na krátké dráze Kateřině Novotné obhajoba titulu evropské šampionky ve víceboji nevyšla. Na ledě v nizozemském Heerenveenu těsně obsadila konečné čtvrté místo, když jí k medaili...  celý článek

Novotná na MS v shorttracku skončila celkově šestnáctá

21.3.2010  18:31
Šestnácté místo obsadila Kateřina Novotná na mistrovství světa v rychlobruslení na krátkých tratích. V poslední disciplíně na kilometrové trati se probojovala do čtvrtfinále, ale dál už ne.  celý článek

Rychlobruslař Loudín byl na MS jedenáctý na 1500 metrů, Novotná dvacátá

19.3.2010  17:15
Rychlobruslař Vojtěch Loudín obsadil 11. příčku v úvodní disciplíně mistrovství světa na krátké dráze v Sofii, kterou dnes byla patnáctistovka. V semifinále skončil čtvrtý, na druhé postupové...  celý článek

Rychlobruslařka Novotná se na krátké dráze stala mistryní Evropy ve víceboji

24.1.2010  16:18, aktualizováno  17:58
Rychlobruslařka na krátké dráze Kateřina Novotná se v německých Drážďanech stala mistryní Evropy ve víceboji. Pětadvacetiletá Češka dominovala v závodech na 1000 i 3000 metrů.   celý článek

Rychlobruslařce Novotné patří devátá příčka na MS ve víceboji

8.3.2009  19:16
Česká rychlobruslařka Kateřina Novotná obsadila na vícebojařském mistrovství světa na krátké dráze ve Vídni celkové deváté místo, což je její nejlepší výsledek v kariéře. Úřadující vicemistryně...  celý článek

Novotnou dělila od postupu necelá desetina

9.3.2007  22:19
Milán Česká rychlobruslařka na krátké dráze Kateřina Novotná na mistrovství světa ve vícebojích nepostoupila z rozjížďky na 1500 m. Úvod šampionátu v Miláně jí tak nevyšel. Od postupu do semifinále ji...  celý článek