Viktor Polášek

Viktor Polášek (18. 8. 1997) je skokan na lyžích. V únoru 2017 se stal juniorským mistrem světa.

Mistrem světa na středním můstku je Kraft, Koudelka končí čtrnáctý

25.2.2017  17:51, aktualizováno  19:19
Ve strhující německo-rakouský souboj se proměnilo vyvrcholení závodu na středním můstku na mistrovství světa ve finském Lahti. Rakušan Stefan Kraft dokázal odpovědět na neskutečný skok Němce...  celý článek

Kvalifikací na mistrovství světa v Lahti prošli všichni čeští skokani

24.2.2017  15:07
Kvalifikaci na středním můstku na mistrovství světa v Lahti zvládli všichni čtyři čeští skokani. V sobotním závodu se představí Jakub Janda, Roman Koudelka, Viktor Polášek i Tomáš Vančura.  celý článek

Skokanům začíná světový šampionát. Překvapí některý z pětice Čechů?

23.2.2017  11:23
Dlouhých dvanáct let čekají čeští skokané na medaili z mistrovství světa klasických lyžařů. Tu poslední získal Jakub Janda v Oberstdorfu. Osmatřicetiletý veterán nebude chybět ani letos na...  celý článek

Novoměstské skoky vykročily ze stínu. I díky mistru světa ze Šibenice

3.2.2017  11:13
Novoměstští skokani na lyžích se díky Viktoru Poláškovi radují z historického úspěchu. Nadějný sportovec se stal juniorským mistrem světa. Je to malý zázrak. Polášek totiž vyrůstal ve městě, kde...  celý článek

Družstvo sdruženářů vybojovalo na juniorském mistrovství světa bronz

3.2.2017  7:55
Sdruženáři Ondřej Pažout, David Zemek, Jan Vytrval a Lukáš Daněk vybojovali na mistrovství světa juniorů v klasickém lyžování bronz v závodě družstev a získali v Park City pro českou výpravu...  celý článek

Skokan na lyžích Polášek se stal v Utahu juniorským mistrem světa

2.2.2017  8:38, aktualizováno  9:15
Devatenáctiletý skokan na lyžích Viktor Polášek je juniorským mistrem světa. Na šampionátu v Utahu navázal na deset let staré zlato Romana Koudelky.  celý článek

Skokan Stoch přidal v Zakopaném další triumf, Koudelka byl patnáctý

22.1.2017  17:02, aktualizováno  18:30
Polský skokan na lyžích Kamil Stoch si v Zakopaném připsal čtvrté vítězství ve Světovém poháru za sebou a zvýšil průběžné vedení v seriálu. Nejlepší z Čechů Roman Koudelka obsadil patnáctou...  celý článek

Mezi družstvy skokanů v Zakopaném triumfovali Němci, Češi byli šestí

21.1.2017  18:03, aktualizováno  18:29
Čeští skokani na lyžích obsadili v Zakopaném i v druhém závodu družstev v sezoně Světového poháru šesté místo. Zvítězili Němci, kteří oplatili Polákům porážku z prosincového závodu v...  celý článek

Koudelka, Janda a spol. se utkají v Liberci o domácí tituly

16.1.2017  9:53
Fanoušci skoků na lyžích mají jedinečnou šanci vidět v akci českou elitu. V Harrachově se zítra po obědě koná mistrovství České republiky v této lyžařské disciplíně. „Můžu potvrdit, že v...  celý článek

Skokan Polášek získal ve Wisle první světové body, opět vyhrál Stoch

15.1.2017  17:13, aktualizováno  18:13
Devatenáctiletý skokan na lyžích Viktor Polášek dosáhl na první body v seriálu Světového poháru, jediný Čech v nedělním finálovém kole v polské Wisle obsadil 26. místo. V domácím prostředí...  celý článek