Sport: Akrobatické lyžování
Disciplína: jízda v boulích
Narození: 10.9.1987
Účast na velkých akcích
Mistrovství světa: 2005: 17. místo (dvojitý akrobatický sjezd), 2011: 25. místo (akrobatický sjezd). Mistrovství světa juniorů: 2006: 12. místo (dvojitý akrobatický sjezd), 2007: 25. místo (akrobatický sjezd).
Přehled šampionátů

Václav Novák

Boulařka Sudová skončila na MS sedmá v kvalifikaci paralelní jízdy

7.3.2013  11:47, aktualizováno  12:46
Akrobatická lyžařka Nikola Sudová skončila na mistrovství světa v norském Vossu sedmá v kvalifikaci pátečního paralelního závodu v jízdě v boulích. Další česká jezdkyně Tereza Vaculíková...  celý článek

Sudová skončila na MS ve vypůjčených botách sedmá v kvalifikaci boulařek

5.3.2013  12:09, aktualizováno  13:43
Akrobatická lyžařka Nikola Sudová skončila sedmá v kvalifikaci na středeční individuální závod v boulích na mistrovství světa v norském Vossu.  celý článek

Boule jsou hotové. Mariánské Lázně přivítají špičku akrobatických lyžařů

24.2.2011  11:04
Poslední úpravy 180 metrů dlouhé dráhy pro paralelní jízdu v boulích ve středu řídil asistent trenéra reprezentace Marek Polan, který se podělil o své zkušenosti i zajímavosti ze zákulisí závodů.  celý článek

Akrobatická lyžařka Sudová skončila na MS v paralelní jízdě v boulích sedmá

6.2.2011  9:10
Jsem zpátky mezi elitou, dokazuje akrobatická lyžařka Nikola Sudová. Na světovém šampionátu v americkém Deer Valley skončila v paralelní jízdě v boulích sedmá a o jednu příčku tak vylepšila...  celý článek

Sudová patří ke špičce, i když tentokrát boulařskou medaili nemá

2.2.2011  22:34, aktualizováno  22:58
Akrobatická lyžařka Nikola Sudová skončila na mistrovství světa v americkém Deer Valley v jízdě v boulích osmá. Osmnáctiletá Tereza Vaculíková obsadila při svém debutu na šampionátu jedenácté...  celý článek

Boulařka Sudová vybojovala v Calgary páté místo, lepší v sezoně nebyla

29.1.2011  19:54, aktualizováno  21:34
Pátým místem v závodě Světového Poháru v Calgary vybojovala boulařka Nikola Sudová své nejlepší umístění v sezoně. Vyhrála Američanka Kearneyová.  celý článek

Skikrosař Kraus uvízl už v osmifinále, v klání žen ho předčila Kučerová

16.1.2011  14:36
České stálice akrobatického lyžování ve víkendových závodech Světového poháru na absolutní elitu nestačily. Bývalý světový šampion ve skikrosu Tomáš Kraus skončil ve francouzském Les Contamines...  celý článek

Sudová byla v paralelní jízdě boulařek patnáctá, porazila ji i Vaculíková

15.12.2010  15:25
Akrobatická lyžařka Nikola Sudová obsadila 15. místo v paralelní jízdě v boulích v rámci Světového poháru v Méribelu. Těsně před ní skončila osmnáctiletá Tereza Vaculíková, jež se poprvé v...  celý článek

Musíš hlavou proti zdi. A nebát se, zní krédo lyžařské akrobatky Sudové

2.1.2010  12:00
U lanovky na Tanvaldském Špičáku stojí fronta. Zato když se vydáte průsekem vlevo, po dosud neupravené sjezdovce, je tu takřka mrtvo. Málokdo tuší, že právě tady trénuje medailová naděje pro...  celý článek

Boulařka Sudová byla v druhém závodu světového poháru v Suomu osmá

12.12.2009  15:04, aktualizováno  16:23
Boulařka Nikola Sudová obsadila v nedělním druhém závodu Světového poháru ve finském Suomu osmé místo. V pátek byla nejlepší česká akrobatická lyžařka na úvod sezony čtvrtá.  celý článek

Akrobatická lyžařka Sudová skončila v prvním závodu Světového poháru čtvrtá

11.12.2009  20:56, aktualizováno  21:47
Čtvrtým místem vstoupila česká medailová naděje pro ZOH ve Vancouveru Nikola Sudová do seriálu Světového poháru akrobatických lyžařů. Reprezentantce v jízdě v boulích v úvodním klání ve finském...  celý článek

Boulařka Sudová začíná ve Francii

13.12.2005  15:48
Praha Pozor, na startu je vicemistryně světa. Ve francouzském Tignes začíná sezona akrobatickým lyžařům v boulích a do olympijské sezony s vrcholem v podobě her v Turíně vstoupí také Nikola Sudová. V...  celý článek