Trek–Segafredo

Prolog v Romandii ovládl Felline, oba Češi na nejlepší neztratili

25.4.2017  15:38, aktualizováno  18:09
Deštivý prolog závodu Kolem Romandie ovládl italský cyklista Fabio Felline z týmu Trek-Segafredo. Většina favoritů během úvodní porce 4,8 kilometrů na kluzké vozovce neriskovala, neztratili se...  celý článek

Contador se vítězství znovu nedočkal, i v Baskicku ho předčil Valverde

8.4.2017  17:59, aktualizováno  19:03
V pátek se po královské etapě převlékl do žlutého dresu pro lídra závodu. A v sobotní individuální časovce svou pozici upevnil. Alejandro Valverde v dramatickém souboji dorazil do cíle o 14...  celý článek

Promarněná šance? Mohl vyhrát čtvrtý monument, Gilbert zvolil odpočinek

5.4.2017  15:25
Jsou výzvou, pojmem, svatým cyklistickým grálem. „A esencí cyklistiky,“ říká o pěti klasických monumentech Tom Boonen. Tři z nich už Philippe Gilbert dobyl, na ten čtvrtý mohl zaútočit v...  celý článek

Sagan s van Avermaetem padali. Po heroickém výkonu vyhrál Flandry Gilbert

2.4.2017  17:14
Vyhrál mistrovství světa, etapy na Vueltě i dva z pěti cyklistických monumentů - Lutych-Bastogne-Lutych a Kolem Lombardie. Teď k nim přidal třetí zásah. Už 55 kilometrů před cílem vyrazil do...  celý článek

Dva Češi v úniku, spousta útoků, ale v Katalánsku znovu vládl Valverde

26.3.2017  14:25
V sobotní etapě dojel těsně druhý a byl naštvaný i přesto, že znovu zvýšil náskok v celkovém pořadí. V neděli už Alejandro Valverde slavil. A slavil hned dvakrát – vítězství v závěrečné etapě a...  celý článek

Vydržel a nepolevil v závěru. Vakoč v Katalánsku dosprintoval čtvrtý

25.3.2017  17:15, aktualizováno  17:45
Ustál náročné tempo, kterému nestačil ani elitní vrchař Chris Froome. Český cyklista Petr Vakoč při šesté etapě závodu Kolem Katalánska dosprintoval na čtvrtém místě. Z vítězství se radoval...  celý článek

Valverde dusil hvězdy a v Katalánsku vládne horám. Hirt dojel sedmnáctý

24.3.2017  17:18, aktualizováno  17:40
Opět to byl souboj těch nejlepších vrchařů. A opět se radoval Alejandro Valverde. Španělský cyklista v barvách Movistar ovládl pátou, královskou etapu Kolem Katalánska, když v posledním...  celý článek

Při dojezdu na La Molinu slavil Valverde, Cink dojel ve skupině favoritů

22.3.2017  17:35, aktualizováno  19:14
Třetí, horskou etapu cyklistického závodu Kolem Katalánska ovládl Alejandro Valverde z Movistaru, jenž těsně před cílem přesprintoval loňského vítěze Dana Martina. Ostré tempo posledních...  celý článek

Celý tým Movistaru byl penalizován za tlačení, přišel v Katalánsku o výhru

22.3.2017  11:28
Oslavovali vítězství, ale to jim nezůstalo. Tým Movistar byl po týmové časovce na závodě Kolem Katalánska dodatečně penalizován za tlačení - a odsunut na třetí místo. Novým vítězem etapy je stáj...  celý článek

Velká časovkářská porce. Valverde s Movistarem letěl, Češi ztráceli

21.3.2017  17:34
Stáj BMC chtěla zopakovat své kolektivní vítězství z Tirrena-Adriatika, jenže ve druhé etapě cyklistického závodu Kolem Katalánska našla v týmu Movistar svého přemožitele. I když rozdíl pouhých...  celý článek

Štybarova stáj slaví etapové vítězství, Gaviria těsně předstihl Sagana

13.3.2017  17:18, aktualizováno  17:59
Ve třetí etapě italského závodu Tirreno-Adriatico ho 500 metrů před cílem zastavil pád a o vítězství nesprintoval. Další a poslední šanci dostal cyklista týmu Quick-Step Fernando Gaviria během...  celý článek

Sagan slavil na Tirrenu už podruhé. Kreuziger ztratil lídra svého týmu

12.3.2017  17:36, aktualizováno  18:36
Útok střídal útok, posledních 80 kilometrů etapy nabízelo pořádnou nálož krátkých, zato strmých kopců. Na samém konci pátého dějství cyklistického Tirrena-Adriatica se však opět jednou smál...  celý článek

Němec Greipel pro sebe rozhodl spurt v páté etapě Paříž-Nice

9.3.2017  18:48
Skvělý finiš vynesl německému cyklistovi Andrému Greipelovi triumf v páté etapě závodu Paříž-Nice. Po téměř 200 kilometrech člen stáje Lotto porazil Francouze Arnauda Démarea, vítěze úvodní...  celý článek