Tomáš Veselý

Rychlostní kanoista Tomáš Veselý (*23.11.1996) jezdí na kajaku a čtyřkajaku. Juniorský mistr Evropy 2014 v kategorii K1 na 1000 metrů.

Mladí rychlostní kanoisté vezou z ME dva tituly a dvě stříbra

17.7.2016  16:14, aktualizováno  17:18
Čeští rychlostní kanoisté vybojovali na mistrovství Evropy juniorů a do 23 let v Plovdivu dva tituly a dvě stříbrné medaile ze závodů na 1000 metrů. Šampiony se stali juniorská kajakářka Sofie...  celý článek

Kanoista Fuksa na ME porazil Brendela a postoupil přímo do finále

24.6.2016  11:55
Martin Fuksa vyhrál na mistrovství Evropy v rychlostní kanoistice v Moskvě svou rozjížďku na olympijském kilometru a postoupil přímo do finále. Porazil mimo jiné o více než dvě sekundy také...  celý článek

Fuksa přidal na SP v Račicích druhé místo, český čtyřkajak byl pátý

29.5.2016  10:37, aktualizováno  18:06
Kanoista Martin Fuksa skončil na Světovém poháru v Račicích druhý na neolympijské trati 500 metrů a navázal na sobotní bronz z dvojnásobné trati. Elitní čtyřkajak ve složení Daniel Havel, Jan...  celý článek

Kajakář Dostál vyhrál na SP v Račicích kilometr, kanoista Fuksa byl třetí

28.5.2016  11:30, aktualizováno  13:52
České olympijské naděje byly při Světovém poháru v Račicích vidět. Kajakář Josef Dostál vyhrál na kilometru, Martin Fuksa obsadil mezi kanoisty na stejné trati při své letošní premiéře třetí...  celý článek

Fuksa, Dostál a čtyři další lodě pojedou na SP v Račicích finále

27.5.2016  19:40
Martin Fuksa a Josef Dostál pojedou v sobotu o medaile na Světovém poháru v rychlostní kanoistice v Račicích, do finále postoupilo celkem šest českých lodí. Kanoista Fuksa i kajakář Dostál svá...  celý článek

SP v Račicích uvidí preméru Fuksy, čtyřkajak testuje posádku pro Rio

26.5.2016  12:57
Poprvé v sezoně se na mezinárodní scéně představí kanoista Martin Fuksa. Dvojnásobný medailista z loňského MS vynechal Světový pohár v Duisburgu, v Račicích však nebude chybět. Na domácím kanále...  celý článek

Dodatečný boj o Rio: největší šanci mají deblkanoisté Radoň s Dvořákem

17.5.2016  15:14
Poslední šance, jeden jediný závod. Možnost, jak se v rychlostní kanoistice ještě dostat do olympijského Rio de Janeira, nabízí evropská dodatečná kvalifikace, která se pojede ve středu a ve...  celý článek

Pádla do rukou! Rychlostní kanoisty čekají první nominační závody

29.4.2016  16:14
Pro někoho půjde jen o první letošní test formy, pro další rychlostní kanoisty znamenají úvodní nominační závody šanci ukázat se a zasáhnout do souboje o případnou místenku pro olympiádu v Rio...  celý článek

Pětiboje Odznaku Všestrannosti vyvrcholily i s exhibicí osobností

4.2.2016  17:14
Pražským halovým pětibojem vyvrcholil seriál osmi krajských soubojů, v nichž školní družstva soutěžila v pěti disciplínách Odznaku Všestrannosti Olympijských Vítězů.   celý článek

Kanoista Fuksa ovládl na ME do 23 let i závod na 500 metrů

20.9.2015  13:21, aktualizováno  17:46
Kanoista Martin Fuksa ovládl na mistrovství Evropy do 23 let po kilometru i poloviční trať a znovu rozšířil svou sbírku titulů. Úspěšné vystoupení odpoledne uzavřel stříbrem na 200 m a poprvé v...  celý článek

Kanoista Fuksa získal na MS do 23 let bronz, třetí byl i čtyřkajak

26.7.2015  13:13, aktualizováno  17:17
Rychlostní kanoista Martin Fuksa si odveze z mistrovství světa do 23 let v Montemoru dvě medaile. Po zlatu na 1000 metrů vybojoval v neděli bronz na sprinterské trati 200 m. Další bronz pak...  celý článek

Škola sportovců: naděje pro Rio se sešly v sídle olympijského výboru

4.4.2015  11:00
Radí se s odborníky na výživu, fyzioterapii, psychologii nebo také na sociální sítě a média. I tak se talentovaní sportovci připravují na další krok v kariéře. „Je to velká škola, rozšiřujeme si...  celý článek

Kanoistou roku se stal mistr světa na kajaku Josef Dostál

15.1.2015  19:00
Historický titul mistra světa přinesl kajakáři Josefu Dostálovi vítězství v anketě Kanoista roku. Světový šampion na singlkajaku v olympijské disciplíně 1000 metrů a člen posádky úspěšného...  celý článek

Kanoista Fuksa má další zlato. Ze světového šampionátu do 23 let

19.7.2014  13:35, aktualizováno  20.7 12:57
Český rychlostní kanoista Martin Fuksa opanoval po mládežnickém mistrovství Evropy i světový šampionát do 23 let. Jedenadvacetiletý závodník vyhrál v Szegedu kilometrovou trať. Deblkajak Filip...  celý článek

Kanoista Fuksa je potřetí mistrem Evropy do 23 let i na pětistovce

29.6.2014  15:49, aktualizováno  18:26
Mluví se o něm jako o nástupci dvojnásobného olympijského vítěze Martina Doktora, což kanoista Martin Fuksa potvrzuje dalšími a dalšími medailemi. Na evropském šampionátu juniorů a závodníků do...  celý článek

Kanoista Fuksa a kajakář Veselý mají evropské tituly

27.6.2014  18:39
Dvě zlaté a jednu stříbrnou medaili vybojovali na kilometrové trati čeští rychlostní kanoisté během prvního finálového bloku na mistrovství Evropy juniorů a závodníků do 23 let ve francouzském...  celý článek

Český juniorský čtyřkajak dopádloval na MS těsně čtvrtý

4.8.2013  22:01
Českému čtyřkajaku scházelo 279 tisícin sekundy k bronzové medaili z mistrovství světa v rychlostní kanoistice juniorů a závodníků do 23 let. Juniorská posádka Tomáš Veselý, Filip Skládal,...  celý článek

Kajakář Dostál je mistrem světa do 23 let, junior Veselý má stříbro

3.8.2013  17:24
Kajakář Josef Dostál se v kanadském Wellandu stal mistrem světa závodníků do 23 let na olympijské trati 1000 metrů. V juniorské kategorii získal na stejné distanci Tomáš Veselý stříbrnou...  celý článek

Kanoista Martin Fuksa má další evropské zlato, z třiadvacítek

29.6.2013  16:58
Dvacetiletý kanoista Martin Fuksa získal po dvou titulech na nedávném mistrovství Evropy v Portugalsku zlatou medaili i na kontinentálním šampionátu závodníků do 23 let. V Poznani splnil...  celý článek

Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je součástí koncernu AGROFERT ovládaného Ing. Andrejem Babišem.